+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

GC лабораторія


Наша лабораторія дозволяє безпечно та відповідно до стандартів виробляти якісний клітинний продукт.

Безпечні стовбурові клітини

GOOD CELLS — це надпотужна лабораторія

Головна мета лабораторії — виробництво бездоганної якості біотехнологічних продуктів на основі стовбурових клітин чи їх похідних з метою наукового дослідження та безпечного застосування у регенеративній медицині.

Лабораторія клітинних культур і тканинної інженерії GOOD CELLS (раніше ilaya.regeneration) — одна з небагатьох лабораторій України, яка дозволяє отримувати різні типи клітин дорослої людини та тканинно-інженерні матеріали. Співробітники лабораторії невпинно вдосконалюють свої навички та ведуть наукові розробки.
Лабораторія клітинних культур і тканинної інженерії складається зі стерильної та умовно стерильної зон, складського приміщення, мийної кімнати та пральні. Створити стерильну зону в лабораторії дозволяють засоби для контролю параметрів повітря (включаючи температуру, вологість і фільтрацію), відповідно до оброблюваної продукції, проведених операцій і навколишнього середовища. Є також два шлюзи для переодягання (у першому одягають зовнішній костюм та взуття; у другому — внутрішній стерильний костюм, рукавички, маску, лабораторне взуття, повторно дезінфікуючи руки). Усі зони є доступними для прибирання.
Крім того, в лабораторії є бокси з ламінарним потоком повітря для проведення лабораторних маніпуляцій, СО2-інкубатори для культивування клітин людини, центрифуги різної потужності, мікроскопи, водяні бані, качалки, та, звичайно, усі необхідні реактиви, суміші та середовища, одноразовий лабораторний посуд тощо. У лабораторній зоні також є душові кабіни та санвузли для персоналу різного рівня допуску.
У 2020 році після ребрендингу лабораторія GOOD CELLS була доукомплектована сучасним обладнання для виробництва екзосом.

Безпечні стовбурові клітини

Матеріально-технічна база лабораторії

Сучасна матеріально-технічна база дозволяє біотехнологам GOOD CELLS створювати біотехнологічні продукти та дослідження на високому рівні, що відповідає міжнародним стандартам якості.

Illustration

СО2-інкубатори

Унікальність СО2-інкубаторів лабораторії полягає у можливості регулювати не лише температуру, концентрацію СО2 та вологість, а й концентрацію кисню, тим самим це дає можливість максимально адаптувати умови культивування стовбурових клітин до фізіологічних умов організму, а відтак їх якість буде набагато вищою.

Illustration

Центрифуги різної потужності

Лабораторія оснащена 4-ма центрифугами різних потужностей та температурних режимів, що дозволяє проводити успішні маніпуляції з біологічним матеріалом та стовбуровими клітинами не шкодячи їх цілісності.

Illustration

Мікроскопи

Інвертовані фазово-контрастні мікроскопи та мікроскоп з можливістю флуоресцентного дослідження дозволяють біотехнологам оцінювати стан культури стовбурових клітин (форму, розміри, проліферативну активність).

Illustration

Бокси біологічної безпеки ІІ класу

Бокси з ламінарним потоком повітря призначені для проведення лабораторних маніпуляцій із культурами клітин в абсолютно стерильній зоні.

Illustration

Проточний цитофлуориметр

Сучасний проточний цитофлуориметр DxFlex Beckman counter дозволяє визначати життєздатність стовбурових клітин, їх концентрацію, фенотип та багато інших необхідних параметрів.

Illustration

Власний кріобанк

Нарощені до необхідної кількості стовбурові клітини надійно зберігаються в замороженому вигляді у власному кріобанку лабораторії.

Безпечні стовбурові клітини

Ключові етапи виробництва
стовбурових клітин

1

Механічне подрібнення зразка тканини


2

Ферментативна обробка тканини


3

Отримання первинної культури


4

Масштабування

Нарощування необхідної дози стовбурових клітин

5

Характеристика 

Визначення ключових критеріїв визначення того чи іншого типу стовбурових клітин (фенотип, клоногенний потенціал, здатність до диференціювання і т.п.)

6

Контроль якості

Скринінг на інфекційні ураження та ендотоксини

7

Кріоконсервування

Отримана доза стовбурових клітин заморожується та зберігається в кріобанку до моменту використання

Illustration

Продукція лабораторії

Illustration

Наші досягнення