Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Онлайн оплата

Медична компанія GOOD CELLS надає своїм клієнтам можливість оплачувати рахунки за послуги клініки в режимі онлайн, не залежно від місцезнаходження.

Оплата проходить за допомогою спеціальної платіжної системи LiqPay, що забезпечить безпеку ваших коштів. Переконливо просимо вас ознайомитися з правилами здійснення оплати перед транзакцією.
Карти, які приймає платіжна система: VISA;MasterCard.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕНЕННЯ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖІВ: 1. Для оформлення замовлення та рахунку, за яким ви можете здійснити оплату, зверніться до вашого менеджера.2. Менеджер надасть номер рахунку з переліком послуг та суму до сплати. 3. На веб-сайті клініки перейдіть за посиланням на платіжний сервіс LiqPay та керуйтеся інструкцією для здійснення оплати. 4. Після того, як оплата буде виконана, ви зможете отримати замовлені послуги в клініці. 5. Якщо в клініці окрім тих послуг, що були сплачені, вам буде надана додаткова медична допомога (лікувальні послуги, діагностичні процедури тощо), ви зможете сплатити рахунок безконтактою формою розрахунку (Google Pay, Apple Pay, банківська картка).