Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

  1. Good Cells
  2. Онлайн оплата

Онлайн оплата

Медична компанія GOOD CELLS надає своїм клієнтам можливість оплачувати рахунки за послуги клініки в режимі онлайн, не залежно від місцезнаходження.

Оплата проходить за допомогою спеціальної платіжної системи LiqPay, що забезпечить безпеку ваших коштів. Переконливо просимо вас ознайомитися з правилами здійснення оплати перед транзакцією.
Карти, які приймає платіжна система: VISA;MasterCard.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖІВ: 1. Для оформлення замовлення та рахунку, за яким ви можете здійснити оплату, зверніться до вашого менеджера.2. Менеджер надасть номер рахунку з переліком послуг та суму до сплати. 3. На вебсайті клініки перейдіть за посиланням на платіжний сервіс LiqPay та керуйтеся інструкцією для здійснення оплати. 4. Після того, як оплата буде виконана, ви зможете отримати замовлені послуги в клініці. 5. Якщо в клініці, окрім тих послуг, що були сплачені, вам буде надана додаткова медична допомога (лікувальні послуги, діагностичні процедури тощо), ви зможете сплатити рахунок безконтактною формою розрахунку (Google Pay, Apple Pay, банківська картка).

"Миттєва розстрочка"

Медична компанія GOOD CELLS йде назустріч клієнтам та надає можливість сплачувати рахунки за послуги клініки за кредитом від PrivatBank.

Послуга "Миттєва розстрочка" можлива при оплаті програм лікування для клієнтів ПриватБанку. GOOD CELLS надає можливість розділити платіж максимум на 4 частини.
Картки ПриватБанку, якими можна оплатити програми лікування за кредитом «Миттєва розстрочка»: «Універсальна»; «Універсальна Gold»; елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia/Elite).

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with