Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Пацієнтам


Корисна інформація про клітинну терапію для наших пацієнтів.

 1. Good Cells
 2. Пацієнтам

Регенеративна медицина

 Переваги клітинної терапії

Малоінвазивність 

При деяких патологіях клітинна терапія є ефективною альтернативою хірургічному втручанню. Завдяки клітинній терапії вдається уникнути ризикованих операцій та загальної анестезії. 

Швидкий період реабілітації

Зазвичай, клітинна терапія дуже добре переноситься. При більшості процедур пацієнт не потребує госпіталізації та стаціонарного лікування та може повертатися до звичного життя вже наступного дня.

Альтернатива медикаментозному лікуванню

Фармакологічні препарати часто провокують побічні ефекти. Іноді вони можуть негативно впливати на інші системи організму, тим самим, збільшуючи ризик ускладнень, адже хімічний вплив на організм залишає певні наслідки. 

Природність та органічність

Стовбурові клітини є в організмі кожного з нас. Регенеративна медицина використовує їх, аби підсилити власні можливості організму до відновлення та допомогти йому боротися із захворюваннями та патологічними процесами.

Відсутність серйозних побічних ефектів

Клітинна терапія — біологічний спосіб лікування, при якому вирогідність побічних реакцій зведена до мінімуму. Зазвичай, у пацієнтів спостерігаються незначне короткочасне підвищення температури тіла/почервоніння у зоні введення тощо. 

Лікування причини захворювання, а не симптомів

Стовбурові клітини мають здатність до хоумінгу та самостійно мігрують в органи, які потребують регенерації. Таким чином, лікувальний ефект є комплексним та багатонаправленим. Такий підхід дозволяє боротися з причиною проблеми, а не її симптомами.

Універсальність

Стовбурові клітини як природній інструмент організму для відновлення може застосовуватися при різних захворюваннях та патологічних станах. Різні типи клітин містять різні біологічно активні речовини, які мають різну терапевтичну дію. Таким чином, клітинні продукти підбираються індивідуально під специфічні потреби і можуть комбінуватися для кращого результату.

Комплексний підхід

Клітинна терапія обов'язково включає комплексний підхід до лікування та може включати: медикаментозну підтримку, спеціальну дієту, рекомендації по зміні способу життя тощо. Дотримання комплексних рекомендацій лікаря забезпечують максимальну ефективність стовбурових клітин та лікування в цілому.

Індивідуальний підхід

Персоналізована медицина - це сучасний напрямок медицини, що дозволяє проводити лікування, враховуючи індивідуальні особливості організму кожного пацієнта. Стовбурові клітини здатні впливати на ті чи інші процеси в організмі, а тому їх тип, доза та метод введення підбираються індивідуально лікарем для досягнення найкращого результату. 

Безпечні стовбурові клітини

Показання та протипоказання до клітинної терапії

Illustration

Показання 

Унікальні терапевтичні властивості стовбурових клітин здатні позитивно впливати на багато ключових процесів у організмі, покращувати роботу практично всіх систем та органів та запускати процеси внутрішньої регенерації. 
Основні показання до застосування стовбурових клітин:небажання використовувати хімічні методи лікування;неможливість отримання бажаного результату з допомогою традиційних підходів лікування;бажання отримати природне лікування з мінімальною кількістю побічних ефектів;наявність протипоказів до класичної терапії;● для уникнення хірургічного втручання та загальної анастезії;● необхідність комплексної терапії для покращення результатів лікування.

Протипоказання 

Онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 роківОнкологічно трансформовані клітини здатні значно змінювати роботу всього організму. Біохімічні процеси в тілі під час онкологічного захворювання можуть сильно відрізнятися. Також, клітини пухлин є дуже непередбачуваними. Стовбурові клітини ж мають здатність стимулювати проліферацію клітин, що є категорично небажаним під час активного онкологічного захворювання. Через недостатню вивченість впливу стовбурових клітин на онкологічно трансформовані клітини, ми категорично не рекомендуємо застосовувати їх під час такого роду захворювань. 
ВагітністьПід час такого тендітного періоду, як вагітність, жінка має уникати всіх можливих ризиків. Клінічні випробування клітинної терапії не проводилося на вагітних жінках, тож для повної впевненості у безпечності лікування для мами та малюка ми рекомендуємо тимчасово утриматися від застосування стовбурових клітин у цей період. Окрім того, через значні гормональні зміни, спрогнозувати ефект від клітинної терапії в цей період дуже важко.
Психічні розлади та психологічна нестійкістьКлітинна терапія вимагає повної довіри лікарю та готовності до співпраці з ним. Для досягнення бажаного результату, пацієнт має бути на 100% чесним із лікарем та дотримуватися всіх його рекомендацій. На жаль, наявність психічних розладів, що можуть змінювати поведінку людини та роблять її непередбачуваною, значно знижують ймовірність отримання позитивного результату.
Алкогольна або наркотична залежністьБудь-які хімічні залежності згубно впливають на організм та його здатність до регенерації. Стовбурові клітини втрачають свої терапевтичні властивості під дією агресивних хімічних речовин. Тому, на жаль, клітинна терапія не зможе допомогти, якщо дія згубного фактора буде постійно продовжуватися. 

Індивідуальний розрахунок

Вартість послуг

Для кожного нашого клієнта ми розроблюємо індивідуальну програму, відповідно до його запитів. Загальна ціна послуг розраховується після створення програми.

Вартість курсу залежить від потрібної дози та типу стовбурових клітин, необхідності медикаментозного супроводу та додаткового сервісу.

Ми надаємо детальний кошторис послуг, що будуть включені у ваш план лікування.

Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб відповісти на ваші запитання.

Біострахування

Збереження стовбурових клітин для омолодження та оздоровлення тіла.

Від 41 000 грн/пакет

для новонароджених;
для дітей;
для дорослих;
різні джерела стовбурових клітин;
можливість зберігання від 1 типу клітин.


Лікування

Підбір індивідуальної програми лікування для кожного пацієнта.

Від 75 000 грн/курс

медикаментозне забезпечення;
персональний менеджер;
супровід до 2-х років після курсу лікування;
+25% до вартості для програм із застосуванням власних стовбурових клітин.

Регенеративна медицина

Загальна підготовка до клітинної терапії 

Перед проходженням програми лікування у GOOD CELLS важливо звернути увагу на загальні рекомендації щодо підготовки до процедури введення стовбурових клітин. Дотримання цих порад допоможе забезпечити максимальну ефективність клітинної терапії та уникнути непередбачуваних ефектів. 
Перед проведенням процедур забороняється вживання алкоголю та наркотичних препаратів протягом тижня. ● Якщо Ви приймаєте будь-які ліки, слід обов'язково повідомити та проконсультуватися з лікарем. ● Якщо Ви захворіли на ГРВІ або інші захворювання, лікування стовбуровими клітинами краще відкласти та провести через тиждень після одужання.

гуд селлс гуд целлс good cells

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Зв'язок із менеджером

  На цьому етапі зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом. Ви можете вільно звертатися до нас та ставити свої питання щодо клітинної терапії, ми радо відповімо на них та запропонуємо рішення проблеми. На цьому етапі менеджер попросить вас надіслати ваші медичні довідки та результати попередніх обстежень для того, щоб лікар вивчив їх і підтвердив діагноз. Це необхідно, щоб визначити, як саме ми можемо вам допомогти. Далі вам запропонують онлайн-консультацію з лікарем або очний прийом у клініці.

 • 2. Консультація з лікарем онлайн або офлайн

  Під час консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, поставити свої питання та отримати персональний прогноз ефективності клітинної терапії. Ми розглянемо всі передані вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Консультація може бути онлайн з будь-якої точки планети або офлайн у нашій клініці в Києві.

 • 3. Попередня діагностика та підготовка до лікування

  Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (лабораторні дослідження, УЗД, КТ, МРТ, рентген та інші), які показані саме вам.
  Повна інформація про стан здоров’я пацієнта є ключовим фактором у встановленні причини захворювання та створення індивідуального плану лікування. Крім цього, тести дозволяють виключити наявність протипоказань.

 • 4. Підготовка клітинних продуктів

  Лікар призначить вам власні чи донорські стовбурові клітини або/та інші біотехнологічні продукти (PRP, PRP-кріолізат, екзосоми).
  ВЛАСНІ КЛІТИНИ
  У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це малоінвазивна операція під місцевим знеболенням, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

  В спеціальній біотехнологічній лабораторії наші спеціалісти виділять стовбурові клітини з отриманих тканин, проведуть їх культивування та тестування для перевірки їх відповідності мінімальним критеріям для визначення МСК. Після цього формується терапевтична доза та паспорт якості клітинної культури. Зазвичай, термін виробництва терапевтичної дози власних стовбурових клітин займає 21-28 днів.

  КЛІТИНИ ДОНОРА
  За призначенням лікаря біотехнолог підбирає готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки заздалегідь пройшли перевірку на безпечність. У цьому випадку введення клітин можливе вже після проведення діагностики та медикаментозної підготовки. Термін виробництва займає 1-3 дні.

 • 5. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Лікар може призначити різні типи введення клітинних чи безклітинних препаратів: внутрішньовенне введення; місцеві ін’єкції; ендолюмбальне введення; інтраназальне введення; застосування аплікацій тощо.
  Кількість процедур та об’єм препарату буде залежати від відповіді організму пацієнта на терапію та стану його здоров’я.

 • 6. Медичний висновок і рекомендації після лікування

  Після закінчення курсу лікування лікар надає пацієнту медичний висновок, де будуть зазначені: діагноз;результати всіх обстежень (клініко-лабораторного та інструментального);опис методів лікування, які були проведені; рекомендації після клітинної терапії.
  Даний пакет документів допоможе продовжувати терапію в інших медичних закладах та надалі значно полегшить ознайомлення з історією хвороби пацієнта. Після проходження програми лікування у GOOD CELLS, лікар обов’язково надає пацієнту індивідуальні рекомендації. Це можуть бути медикаментозна підтримка, фізична реабілітація та обов'язково рекомендації по способу життя.

 • 7. Супровід після лікування

  Після лікування ми обов’язково підтримуємо контакт з нашими пацієнтами протягом 2 років. На третьому і шостому місяці після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету. Також, за потреби, у вас буде можливість поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Протягом усієї програми ви будете на зв’язку з персональним менеджером, який забезпечить легку комунікацію між вами та лікарем, для того, щоб відстежувати динаміку лікування.
  Такий підхід дозволяє ефективно та уважно відстежувати результат лікування та коригувати терапію за потреби. Ми співпрацюємо з пацієнтом для досягнення найкращого ефекту лікування!

Регенеративна медицина

Загальні рекомендації після клітинної терапії 

Загальні рекомендації після клітинної терапії лікування стовбуровими клітинами

Після проходження програми лікування у GOOD CELLS, лікар обов’язково надає пацієнту індивідуальні рекомендації. Це може бути медикаментозна підтримка, фізична реабілітація та обов'язково рекомендації по способу життя. Також важливо дотримуватися загальних порад:не допускати перепаду температур (не відвідувати лазню, сауну, не пірнати в холодну воду) протягом тижня;не вживати алкоголь, наркотичні та токсичні препарати препарати;уникати фізичного перенавантаження;● намагатися уникати людних місць після лікування.
Також, ми обов’язково разом відстежуємо результат та коригуємо терапію у разі потреби. Залежно від ефекту процедур та відповіді організму, лікар може призначати додаткове лікування. 

ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ!
Тільки спільними зусиллями лікаря та пацієнта можливо досягти бажаного ефекту терапії. Пацієнт обов’язково має виконувати всі рекомендації лікаря, адже вони забезпечують ефективнсть стовбурових клітин і є надзвичайно важливим фактором результату.

Якщо після клітинної терапії ви спостерігаєте будь-які побічні реакції, негайно повідомте вашого персонального менеджера. Він допоможе погодити з лікарем подальший план дій та скоригувати прийом препаратів.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Новини GOOD CELLS

Illustration

Експерти GOOD CELLS на конференції від School of Innovative Medicine!

Команда GOOD CELLS взяла участь у конференції Школи інноваційної медицини (SIM) на тему “Головоломка для лікаря – лікуємо складного пацієнта” та представили вражаючі результати регенеративної медицини!

Illustration

Нова послуга від GOOD CELLS! Консультація біотехнолога

Наші спеціалісти зможуть відповісти на всі ваші запитання про виробництво клітин та контроль безпеки та якості на всіх етапах виробництва. Ви можете нам довіритися!

Illustration

«БІОТЕХ 2.0 реабілітація поранених»

Благодійний медичний проєкт для реабілітації поранених українських військових та цивільних осіб. 

Illustration

Наукова стаття про підходи до лікування СПН у World Journal of Stem Cells

У авторитетному спеціалізованому виданні вийшла наша наукова стаття про підходи до лікування синдрому порожнього носа.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Терапевтичні властивості екзосом, отриманих від МСК

Які властивості роблять екзосоми від МСК перспективним засобом для лікування багатьох хвороб? Чи безпечні екзосоми? Переходьте та читайте.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Перспективи використання екзосом у медицині

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with