Трихологія


Природне та ефективне відновлення краси та здоров’я волосся унікальними
методами
GOOD CELLS.

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Трихологія

Регенеративна медицина

Трихологія - наука про волосся

Трихологія — медична наука, що вивчає будову та захворювання волосся та волосистої частини шкіри та їх лікування. Лікар, який лікує волосся та шкіру голови називається трихологом. Тривалий час трихологія вважалася необ’ємним напрямком дерматології, але в середині XX століття розвинулася в самостійний напрямок медицини.
Волосяний фолікул (волосяна цибулина) — динамічна структура у шкірі ссавців, що знаходиться в дермальному шарі шкіри. Він складається з понад 20 різних типів клітин. Волосяна цибулина містить наступні частини: сальну залозу; м’яз, що підіймає волосину;● бульбарну частину фолікула; волосяний сосочок; власне волосину.

стадії росту волосся, цикл росту волосся, ріст волосся, анаген, катаген, телоген

Стадії росту волосся

1. Анаген — стадія активного росту волосини. Зазвичай триває до 7 років. Тривалість такого періоду залежить здебільшого від генетичних факторів.2. Катаген — стадія затримки росту волосяного фолікула та переходу в фазу випадіння. Здебільшого триває 2-3 тижні.3. Телоген — стадія спокою волосяного фолікула, на якій відбувається випадіння волосини. Звичайно триває 2-3 місяці.
Основна причина випадіння волосся — передчасний перехід волосини у стадію телогену. Це є тривожним сигналом того, що організм у стресі та потребує додаткової уваги.

Коли потрібно звертатися до трихолога?

Найчастішою причиною звернення до трихолога є проблеми з ростом волосся. Це може бути як алопеція (випадіння волосся), так і гірсутизм (надмірний ріст волосся). Також поширеними скаргами пацієнтів є проблеми зі шкірою голови та волосяними фолікулами:свербіж; лущення шкіри голови, лупа;● запалення та почервоніння; ламкість та тьмяність волосся;● надмірна жирність шкіри голови; мікози (зараження грибком) тощо.
Перед лікуванням важливо провести діагностику для виявлення причин проблем шкіри голови та волосся. Одним із важливих діагностичних інструментів трихолога є трихоскоп. З його допомогою виконують трихоскопію — спеціальне дослідження шкіри голови та волосся з допомогою спеціальної камери зі збільшенням. Трихоскопія дозволяє побачити стан шкіри голови та діагностувати її захворювання. Також з допомогою трихоспокії лікар бачить кількість та якість волосся, наявність одно-, дво- ти триграфтових фолікулів. Наявність трихоскопу також допомагає оцінити відсоткове співвідношення фолікулів у різних стадіях розвитку. Це дослідження є базовим для встановлення діагнозу алопеція.

Регенеративна медицина

Клітинна терапія у трихології

Інноваційні методи лікування випадіння волосся

Поряд зі стандартними методами лікування випадіння волосся, з’являються нові, що базуються на інноваційних підходах та досягненнях науки. До таких методів належать:PRP (збагачена тромбоцитами плазма);● Regenera; SVF;● мезенхімальні стовбурові клітини екзосоми від МСК (напрям безклітинної терапії).Найперспективнішими з них є застосування біотехнологічних продуктів або продуктів на основі стовбурових клітин. У статті "Regenerative medicine strategies for hair growth and regeneration: A narrative review of literature" автори детально описують вплив стовбурових клітин та PRP на ріст волосся.

 • PRP для стимуляції росту волосся

  PRP (platelet rich plasma) — це збагачена тромбоцитами плазма, продукт, що виготовляється з венозної крові пацієнта та застосовується для стимуляції регенерації певних ділянок та органів. Цей продукт широко використовується для лікування суглобів, покращення стану шкіри, стимуляції росту волосся та з іншими лікувальними цілями. У статті "Platelet Rich Plasma and Its Use in Hair Regrowth: A Review" автори описують основні регенеративні ефекти PRP, які забезпечуються рядом цитокінів та важливих факторів росту.Однак, протоколи виготовлення PRP часто відрізняються. Сучасні дослідження, наприклад, "Human platelet lysate - A potent (and overlooked) orthobiologic", вказують на те, що найбільш ефективним способом підготовки PRP буде його попередня лізація (руйнування тромбоцитів та вивільнення активних речовин у плазму).

 • Екзосоми від МСК 

  Екзосоми — нанорозмірні везикули, що виділяють клітини організму. Вони беруть участь у спілкуванні між клітинами та переносять біологічно активні речовини від клітини до клітини. Багато сучасних досліджень, наприклад, "Application of Cell-Derived Extracellular Vesicles and Engineered Nanovesicles for Hair Growth: From Mechanisms to Therapeutics" вказують на те, що екзосоми від стовбурових клітин, а особливо мезенхімальних стовбурових клітин є дуже перспективним інструментом для стимуляції росту волосся при алопеціях. 
  Екзосоми містять ряд важливих активних біологічних речовин:мРНК, міРНК; сигнальні білки та ліпіди; фактори росту; цитокіни тощо.
  Завдяки своєму унікальному складу, екзосоми впливають на волосяні фолікули та шкіру голови:● знімають запалення та покращують загальний стан шкіри; стимулюють утворення нових судин та покращують живлення скальпа; затримують перехід волосяного фолікула у стадію катагену; подовжують стадію анагену; пробуджують сплячі фолікули; стимулюють поділ клітин, залучених у підтримці росту волосся.
  Українська біотехнологічна компанія GOOD CELLS вперше в Україні запатентувала виробництво екзосом GoodEXOCells for hair loss treatment.

 • Мезенхімальні стовбурові клітини

  Ефект мезенхімальних стовбурових клітин для лікування випадіння волосся досліджують багато вчених з усього світу. Наприклад, у статті "Stem cell secretome as a mechanism for restoring hair loss due to stress, particularly alopecia areata: narrative review" описуються основні механізми впливу стовбурових клітин на волосяні фолікули та їх здатність боротися з випадінням волосся внаслідок стресу.
  Результат застосування мезенхімальних стовбурових клітин схожий з ефектом застосування екзосом від них. Але якщо екзосоми — це готовий продукт, то у разі застосування клітин, в шкіру голови потрапляють повноцінні “фабрики”, які секретують екзосоми протягом довгого періоду часу. Таким чином, ефект від клітин більш потужний та пролонгований. 

Медичний центр GOOD CELLS пропонує унікальні програми лікування випадіння волосся із застосуванням передових біотехнологічних продуктів:екзосоми від МСК; PRP та PRP-кріолізат;● мезенхімальні стовбурові клітини.
Програма лікування випадіння волосся у GOOD CELLS обов’язково включає попередню діагностику та точне визначення причини випадіння волосся.

Регенеративна медицина

Екзосоми GoodEXOCells

GOOD CELLS — перша біотехнологічна компанія в Україні, що розробила унікальний екзосомовмісний продукт GoodEXOCells for hair loss treatment для стимуляції росту волосся. Активним компонентом продукту GoodEXOCells for hair loss treatment є екзосоми від стовбурових клітин пупкового канатика. Цей тип клітин є наймолодшим в організмі людини і тому володіє найбільшим регенеративним потенціалом. Екзосоми містять фактори росту, молекули мРНК та міРНК та інші сигнальні речовини.

Переваги лікування екзосомами:

● довготривалий ефект; природність та безпечність методу;● ефективність клінічно доведена;● помітний результат вже за 1-2 місяці після закінчення курсу;

Illustration

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід. 

Інноваційні методики лікування з метою стимуляції росту волосся

лікування випадіння волосся, трансплантація волосся, пересадка волосся

Реабілітація після пересадки волосся

Покращення результату після трансплантації волосся

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Терапевтичні властивості екзосом, отриманих від МСК

Які властивості роблять екзосоми від МСК перспективним засобом для лікування багатьох хвороб? Чи безпечні екзосоми? Переходьте та читайте.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Перспективи використання екзосом у медицині

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with