Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Безпечні стовбурові клітини

Лабораторія GOOD CELLS

Тут ми виробляємо безпечні та якісні клітинні продукти за міжнародними стандартами.

Безпечна лабораторія

Надпотужна біотехнологічна лабораторія

Виробництво біотехнологічних продуктів на основі стовбурових клітин чи їх похідних бездоганної якості для наукових досліджень та безпечного застосування у регенеративній медицині.

Лабораторія клітинних культур і тканинної інженерії GOOD CELLS — одна з небагатьох в Україні, де можна працювати з різними типами клітин дорослої людини та створювати тканинно-інженерні матеріали. Всі співробітники лабораторії постійно вдосконалюють свої навички та ведуть наукові розробки.
Лабораторія складається зі: стерильної та умовно стерильної зон; складського приміщення; мийної кімнати та пральні.
Створити стерильну зону в лабораторії дозволяють засоби для контролю параметрів повітря: температуру, вологість і фільтрацію. Є також два шлюзи для переодягання. 
В лабораторії є: бокси з ламінарним потоком повітря для проведення лабораторних маніпуляцій; СО2-інкубатори для культивування клітин людини; центрифуги різної потужності; мікроскопи; водяні бані; качалки; усі необхідні реактиви, суміші та середовища.
У 2020 році лабораторія була доукомплектована сучасним обладнання для виробництва екзосомовмісного продукту.

Наші технології

Матеріально-технічна база лабораторії

Сучасна матеріально-технічна база дозволяє біотехнологам GOOD CELLS створювати біотехнологічні продукти та дослідження на високому рівні, що відповідає міжнародним стандартам якості.

Illustration

СО2-інкубатори

В СО2-інкубаторах лабораторії можна регулювати не лише температуру, концентрацію СО2 та вологість, а й концентрацію кисню. Це дає можливість максимально адаптувати умови культивування стовбурових клітин до фізіологічних умов.

Illustration

Центрифуги 

Лабораторія оснащена 4-ма центрифугами різних потужностей та температурних режимів. Завдяки їм проводяться успішні маніпуляції з біологічним матеріалом та стовбуровими клітинами, які не шкодять їх цілісності.

Illustration

Мікроскопи

Інвертовані фазово-контрастні мікроскопи та мікроскоп з можливістю флуоресцентного дослідження дозволяють біотехнологам оцінювати стан культури стовбурових клітин: форму, розміри, проліферативну активність.

Illustration

Бокси біологічної безпеки ІІ класу

Бокси з ламінарним потоком повітря для проведення лабораторних маніпуляцій із культурами клітин в абсолютно стерильній зоні.

Illustration

Проточний цитофлуориметр

Сучасний проточний цитофлуориметр DxFlex Beckman counter дозволяє визначати життєздатність стовбурових клітин, їх концентрацію, фенотип та багато інших необхідних параметрів.

Illustration

Власний кріобанк

Нарощені до необхідної кількості стовбурові клітини заморожуються та надійно зберігаються у власному кріобанку лабораторії.

Безпечне виробництво

Ключові етапи виробництва стовбурових клітин

1

Механічне подрібнення зразка тканини


2

Ферментативна обробка тканини


3

Отримання первинної культури


4

Культивування клітин


5

Дослідження біологічних параметрів 


6

Скринінг на інфекції та ендотоксини


7

Кріоконсервування


Illustration

Продукція лабораторії

Illustration

Наші досягнення