Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Безпечні стовбурові клітини

Лабораторія GOOD CELLS

Ми виробляємо безпечні та якісні клітинні продукти за міжнародними стандартами.

  1. Good Cells
  2. Лабораторія Good Cells

Безпечна лабораторія

Надпотужна біотехнологічна лабораторія

Виробництво безпечних та високоякісних біотехнологічних продуктів на основі стовбурових клітин чи їх похідних для наукових досліджень та застосування у регенеративній медицині.

Біотехнологічна лабораторія GOOD CELLS — одна з небагатьох в Україні, що має все необхідне для роботи з унікальними типами клітин дорослої людини та створення тканинно-інженерних конструктів. Всі співробітники лабораторії постійно вдосконалюють свої навики та ведуть ведуть постійну наукову роботу, результати якої презентують на численних медичних, наукових міжнародних конференціях та публікують у авторитетних міжнародних фахових виданнях.
Підрозділи біотехнологічної лабораторії включають: стерильні виробничі приміщення; відділ процесингу та тестування клітинних продуктів; відділ наукових досліджень та інновацій; відділ контролю якості; приміщення кріобанку;
Створити стерильну зону в лабораторії дозволяють засоби для контролю параметрів повітря: температуру, вологість і фільтрацію, а також два шлюзи для переодягання. 
У 2020 році лабораторія була доукомплектована сучасним обладнанням для виробництва екзосомовмісного продукту GoodEXOCells.

Наші технології

Матеріально-технічна база лабораторії 

Сучасна матеріально-технічна база біотехнологічної лабораторії GOOD CELLS, аналогів якої немає в Україні, дозволяє створювати безпечні та якісні клітинні та безклітинні продукти, а також тканинно-інженерні конструкти для цілей регенеративної медицини. Співробітники лабораторії працюють за протоколами, що відповідають міжнародним стандартам якості, а також проводять наукові дослідження на високому рівні.

Illustration

Бокс біологічної безпеки ІІ класу

Esco Streamline

Призначений для забезпечення стерильності робочої поверхні для проведення лабораторних маніпуляцій: виділення первинної популяції клітин з біоматеріалу, їх культивування,пасажування та нарощення терапевтичної дози; виробництво та фасування екзосомовмісних продуктів.
Всередині боксу працює особлива система забору та вентиляції повітря, що виключає потрапляння будь-яких частинок та підтримує асептичні умови у ході роботи оператора.

Illustration

Проточний цитофлуориметр

Beckman coulter cytoflex S

Використовується для кількісного та якісного вимірювання біологічних та фізичних властивостей клітин. Спеціальні лазерні промені проходять через клітину, а показники розсіювання та флуоресценції збираються датчиками. Зміни характеристик лазера дають інформації про властивості клітинних зразків: життєздатність, кількість, фенотипування тощо. Результати отримані після тестування клітин на приладі дозволяють перевірити відповідність отриманих клітин мінімальним критеріям для визначення мезенхімальних стовбурових клітин.

Illustration

Ліофілізатор

Telstar Basic Research Benchtop Freeze Dryer LyoQues

Використовується для ліофілізації/висушування (процес дегідратації ) біологічних продуктів — особливого процесу консервування, що полягає в замороженні зразку та подальшого випаровування води з нього. Таке консервування дозволяє зберегти всі біологічні та фізичні властивості зразка на місяці та навіть роки.

Illustration

Ультрацентрифуга

Avanti JXN‑26

Пристрій призначений для розділення, очищення та характеристики молекул до 100 нм: білки, низькомолекулярні полімери тощо. Потужний ротор забезпечує багатопорядкове прискорення до 1000000 g, що означає збільшення земного тяжіння в мільйон разів.

Illustration

Мультигазовий інкубатор

Binder cb 210

Інкубатор для культивування клітин, що регулює та підтримує концентрацію вуглекислого газу, кисню, температури та вологості. Це забезпечує ідеальні умови росту клітин, що відповідають фізіологічним умовам та попереджують клітинне старіння у ході культивування клітин в умовах in vitro.

Illustration

Орбітальний шейкер-інкубатор

ES-20 Biosan

Спеціальний інкубатор для клітин, що забезпечує рівномірне та безперервне перемішування культур до 30 діб. Призначений для отримання первинної популяції клітин шляхом ферментативної обробки.

Illustration

Інвертований мікроскоп з флуоресценцією

Zeiss Axio Observer

Багатофункціональний потужний мікроскоп з можливістю дослідження об’єкта з нижньої сторони. Мікроскоп використовуємо для ідентифікації, кількісної оцінки та класифікації типів клітин, клітинних маркерів у 2D та 3D зразках, а також для оцінки морфології та якості росту клітин, вивчення частки мертвих/живих клітин після забарвлення флуоресцентними маркерами.

Illustration

Аналізатор наночастинок

NTA from Malvern Panalytical

Унікальне в Україні обладнання, призначене для аналізу та характеристики екзосом, мікро- та позаклітинних везикул. Потужна камера знімає частинки в розчині та визначає їх розмір, концентрацію та агрегацію. Також можливе дослідження мічених екзосом у флуоресцентному режимі.

Illustration

Продукція лабораторії

Illustration

Наші досягнення

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with