Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Клініка клітинної терапії


Сучасний підхід до профілактики, лікування захворювань та органічного омолодження в клініці GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Клініка
Illustration

Регенеративна медицина

Клініка регенеративної медицини

Клініка GOOD CELLS — це сучасна клініка регенеративної медицини в Україні, що пропонує альтернативні медичні технології для профілактики, лікування, реабілітації та омолодження, використовуючи природний потенціал стовбурових клітин організму людини. 
У нашій клініці пацієнти отримують: консультації спеціалістів; обстеження перед клітинною терапією; функціональну діагностику перед клітинною терапією;● комплексні програми лікування стовбуровими клітинами;● персональне обслуговування.
Ми проводимо комплексні програми лікування з використанням власних чи донорських мезенхімальних стовбурових клітин, екзосом та інших продуктів, отриманих з периферичної крові (PRP, PRP-кріолізат, PPP, мононуклеари периферичної крові) та продуктів, отриманих з жирової тканини (SVF, nanofat, microfat). 
Ми високо цінуємо якість обслуговування, ефективність наданого лікування, а також безпеку і комфорт наших пацієнтів під час лікування. Ми завжди боремося за найкращий результат та одужання навіть у найскладніших випадках!

Illustration

Кабінет прийому пацієнтів

Illustration

Маніпуляційний кабінет

Illustration

Кабінет функціональної діагностики

Illustration

Індивідуальна палата тимчасовоно перебування

Illustration

Зона очікування

Регенеративна медицина

Переваги клініки GOOD CELLS

Персоналізована медицина та індивідуальний підхід

Стовбурові клітини та продукти на їх основі мають біологічно активні речовини, тому їх дія залежить не тільки від якості препарату, а й від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Ми завжди дотримуємося принципів персоналізованої медицини та розробляємо індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта. Цей підхід дозволяє досягати набагато кращих результатів, ніж лікування за стандартними протоколами.

Повний цикл роботи зі стовбуровими клітинами

GOOD CELLS забезпечує повний цикл роботи з клітинами: виготовлення, кріозберігання та проведення лікування. Можливість виконання всіх цих етапів на базі одного закладу дозволяє значно спростити процеси, скоротити час, необхідний для підготовки терапевтичних доз, та зробити комунікацію між лікарем та біотехнологом максимально ефективною для досягнення найкращих результатів.

Професійна команда спеціалістів

Наші лікарі — одні з найдосвідченіших в Україні по роботі зі стовбуровими клітинами. Фахівці клініки GOOD CELLS регулярно проходять профільні навчання, міжнародні стажування та обмінюються цінним досвідом з колегами з усього світу.

Прогноз ефективності 

Перед призначенням лікування ми дуже уважно вивчаємо кожний випадок, проводимо широку діагностику та надаємо індивідуальний прогноз ефективності клітинної терапії для кожного пацієнта. 

Супровід після лікування протягом 2 років

Довгострокове відстеження результату та коригування терапії залежно від відповіді організму — ключові принципи регенеративної медицини. На 3 та 6 місяць після терапії наші менеджери зв'яжуться з вами для оцінки проміжного результату. Персональне ведення пацієнтів відбувається протягом двох років. 

Комплексний підхід 

Наші спеціалісти забезпечують всебічний підхід до лікування пацієнтів: попередня повна діагностика організму; встановлення причини захворювання; персоналізована програма лікування; рекомендації по способу життя та подальшого лікування; спільне відстеження результату.

Приватність 

Ми високо цінуємо комфорт кожного пацієнта. У нас ви можете бути абсолютно впевнені у повній анонімності та приватності, адже ви будете єдиним пацієнтом під час перебування у клініці GOOD CELLS.

Регенеративна медицина

Наші спеціалісти

Прийом у клініці GOOD CELLS проводять спеціалісти різних профілів, що мають багаторічний досвід роботи зі стовбуровими клітинами в Україні та закордоном.

Illustration

Сулік Роман Володимирович

Лікар-координатор програм клітинної терапії

Лікар вищої кваліфікаційної категорії, канд. мед. наук. Понад 12 років досвіду застосування клітинних технологій. Понад 150 наукових статей та патентів.

Illustration

Сапожак Інна Миколаївна

Лікар репродуктолог, гінеколог-ендокринолог

Лікар вищої кваліфікаційної категорії, канд. мед. наук. Співавтор методики регенерації ендометрію. Понад 15 років досвіду.

Регенеративна медицина

Напрямки лікування у GOOD CELLS

У нас ви можете пройти діагностику та клітинну терапію для профілактики та лікування різних захворювань. 

Легені — життєво важливий орган, у якому постійно відбувається регенерація та оновлення. Стовбурові клітини допомагають ефективно відновити процеси регенерації у легенях під час ХОЗЛ та значно зменшити ускладнення після пневмонії та COVID-19.

Застосування стовбурових клітин здатне значно сповільнити процес старіння та допомогти залишатися молодим довгі роки.

Із застосуванням регенеративних технологій безпліддя маткового генезу – не вирок! Завдяки стовбуровим клітинам можливо відновити функціональний ендометрій та значно підвищити шанси завагітніти.

Ендокринні порушення часто пов’язані з системними збоями у роботі всього організму. Мезенхімальні стовбурові клітини стають популярним медичним рішенням при діабеті, діабетичній стопі та метаболічних порушеннях.

Стовбурові клітини відіграють важливу роль у відновленні нервової системи. Методи клітинної терапії здатні призупиняти розвиток таких нейродегенеративних захворювань як розсіяний склероз, БАС, хвороба Альцгеймера та енцефалопатія. Крім цього, стовбурові клітини та екзосоми від МСК сприяють відновленню втрачених нервових зв’язків та волокон.

Стовбурові клітини здатні допомогти при багатьох захворюваннях чоловічої репродуктивної системи, зокрема при гіпогонадизмі та еректильній дисфункції. МСК покращують кровообіг та знімають запалення, а також сприяють відновленню функцій тканин.

Порушення роботи опорно-рухового апарату здатні значно знизити рухливість та якість життя. Але сучасна регенеративна медицина дозволяє ефективно боротися з болем у спині, колінах та інших суглобах. Водночас тканинно-інженерні конструкти вже зараз рятують людей від ампутації та є передовими технологіями для лікування різних травм.

Стовбурові клітини здатні допомагати боротися не тільки з захворюваннями шкіри такими як діабетична стопа та псоріаз, а й естетичними проблемами: зморшками, пігментацією, розтяжками, постакне тощо.

Слизова оболонка погано піддається регенерації, саме тому хронічні запалення або травми носових ходів спричиняють тяжкі атрофічні зміни в слизових оболонках, що здатні значно знижувати якість життя хворого. Застосування стовбурових клітин здатне ефективно відновити атрофовані тканини та повернути здорове дихання.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Новини GOOD CELLS

Illustration

Експерти GOOD CELLS на конференції від School of Innovative Medicine!

Команда GOOD CELLS взяла участь у конференції Школи інноваційної медицини (SIM) на тему “Головоломка для лікаря – лікуємо складного пацієнта” та представили вражаючі результати регенеративної медицини!

Illustration

Нова послуга від GOOD CELLS! Консультація біотехнолога

Наші спеціалісти зможуть відповісти на всі ваші запитання про виробництво клітин та контроль безпеки та якості на всіх етапах виробництва. Ви можете нам довіритися!

Illustration

«БІОТЕХ 2.0 реабілітація поранених»

Благодійний медичний проєкт для реабілітації поранених українських військових та цивільних осіб. 

Illustration

Наукова стаття про підходи до лікування СПН у World Journal of Stem Cells

У авторитетному спеціалізованому виданні вийшла наша наукова стаття про підходи до лікування синдрому порожнього носа.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Перспективи використання екзосом у медицині

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with