Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Послуги


GOOD CELLS - українська інноваційна медична компанія, що працює для здоров'я кожного.

Регенеративна медицина

Послуги GOOD CELLS

Напрямки медицини, де ефективно використовується регенеративна медицина.

ХОЗЛ

Пульмонологія

Легені — життєво важливий орган, у якому постійно відбувається регенерація та оновлення. Стовбурові клітини допомагають ефективно відновити процеси регенерації у легенях під час ХОЗЛ та значно зменшити ускладнення після пневмонії та COVID-19.

Illustration

Омолодження

Старіння — причина більшості проблем зі здоров’ям. Накопичення пошкоджень в ДНК та білках, зменшення еластичності судин та зниження здатності до регенерації з часом призводить до виникнення багатьох захворювань, погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду. Застосування стовбурових клітин здатне значно сповільнити процес старіння та допомогти залишатися молодим довгі роки.

Illustration

Гінекологія

Із застосуванням регенеративних технологій безпліддя маткового генезу – не вирок! Завдяки стовбуровим клітинам можливо відновити функціональний ендометрій та значно підвищити шанси завагітніти.

Illustration

Ендокринологія

Ендокринні порушення часто пов’язані з системними збоями у роботі всього організму. Мезенхімальні стовбурові клітини стають популярним медичним рішенням при діабеті, діабетичній стопі та метаболічних порушеннях.

Illustration

Неврологія

Стовбурові клітини відіграють важливу роль у відновленні нервової системи. Методи клітинної терапії здатні призупиняти розвиток таких нейродегенеративних захворювань як розсіяний склероз, БАС, хвороба Альцгеймера та енцефалопатія. Крім цього, стовбурові клітини та екзосоми від МСК сприяють відновленню втрачених нервових зв’язків та волокон.

Еректильна дисфункція

Андрологія

Стовбурові клітини здатні допомогти при багатьох захворюваннях чоловічої репродуктивної системи, зокрема при гіпогонадизмі та еректильній дисфункції. МСК покращують кровообіг та знімають запалення, а також сприяють відновленню функцій тканин.

Illustration

Травматологія та ортопедія

Порушення роботи опорно-рухового апарату здатні значно знизити рухливість та якість життя. Але сучасна регенеративна медицина дозволяє ефективно боротися з болем у спині, колінах та інших суглобах. Водночас тканинно-інженерні конструкти вже зараз рятують людей від ампутації та є передовими технологіями для лікування різних травм.

інсульт

Дерматологія

Стовбурові клітини здатні допомагати боротися не тільки з захворюваннями шкіри такими як діабетична стопа та псоріаз, а й естетичними проблемами: зморшками, пігментацією, розтяжками, постакне тощо.

Illustration

Отоларингологія

Слизова оболонка погано піддається регенерації, саме тому хронічні запалення або травми носових ходів спричиняють тяжкі атрофічні зміни в слизових оболонках, що здатні значно знижувати якість життя хворого. Застосування стовбурових клітин здатне ефективно відновити атрофовані тканини та повернути здорове дихання.

лікування випадіння волосся

Трихологія

Здатність мезенхімальних стовбурових клітин та екзосом від них покращувати місцеве кровопостачання та стимулювати регенеративні процеси робить їх надзвичайно ефективним інструментом у боротьбі з випадінням волосся. Використання регенеративних технологій у трихології — тренд, що з кожним роком тільки набирає обертів.

банк пуповинної крові, кріобанк

Біострахування

Унікальні програми, що дозволяють виділити та зберегти стовбурові клітини новонароджених, дітей та дорослих для лікування та омолодження.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22