Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Можливість для дитини краще розуміти світ
Основна терапія направлена на розвиток мовленнєвого центру, центрів, які направлені на соціалізацію дитини, та покращення її комунікативних здатностей, а також на зменшення тривожності та агресивних проявів.
Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Аутизм — загальна назва захворювань, які відносяться до розладів аутистичного спектра. Аутизм у дітей буває:● атиповий;● звичайний;● високофункціональний та інші.
Причини аутизму майже завжди невідомі. У кожного з цих захворювань є свій механізм. Тому всі дітки з аутизмом унікальні.Що можна чекати від терапії?1. Розвиток мовленнєвого центру. 2. Розвиток центрів, які відповідають за соціалізацію дитини.3. Покращення її комунікативних здібностей.4. Зменшення тривожності дитини та агресивних проявів.
Лікування аутизму у дітей залежить від віку та ступеню розвитку дитини. Основна терапія — введення мультипотентних стовбурових клітин-похідних нервового гребеня. Введення може бути внутрішньовенне, місцеве в перилімфатичні та перикраніальні зони, або ендоназальне.Перед кожною процедурою проводиться специфічна інгаляційна терапія.
Направлена дія клітинного матеріалу на необхідні зони головного мозку стимулює центри, які відповідальні за соціалізацію та розвиток комунікативних здібностей.
Дане лікування показане пацієнтам віком від 3-х років із діагностованим типовим або атиповим аутизмом.
Протипоказання:
● онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років.
Найкраще для лікування аутизму підходять стовбурові клітини-похідні нервового гребеня. Вони можуть модулювати рецептивний апарат клітин головного мозку. Покращення спостерігаються завдяки:● корекції чутливості рецепторів;● покращенню функцій таких структур мозку, як амигдала, гіпокамп і префронтальна кора, та їх взаємодії між собою.
Це допомагає дітям формувати нормальні навички та рефлексії, покращувати соціокомунікативні здібності та реакції на зовнішні стимули.
1. Консультація з менеджером
Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити, як саме ми можемо бути корисні.
На цьому етапі нам необхідно отримати медичні дані дитини для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.
2. Консультація з лікарем
Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу та обстеження. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде ефективна для дитини. Лікування буде проходити у нашій клініці у Києві.
Курс розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.
3. Оцінка стану пацієнта
Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
*У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.
4. Підготовка продукту із стовбурових клітин
ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
У цьому випадку введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.
5. Початок лікування
Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню інструментальну, клініко-лабораторну діагностику та огляд.
6. Медикаментозна терапія
Залежно від результатів обстеження, лікар може призначити або скоригувати медикаментозну терапію.
7. Введення клітинного продукту, фаза регенерації
Лікар може призначити внутрішньовенне, місцеве або ендоназальне введення клітинного препарату. В залежності від віку та ступеня розвитку дитини введення може повторюватися від 1 до 3 разів.
8. Медичний висновок та рекомендації лікаря
Лікар огляне дитину, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
● діагноз;● результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;● методики лікування;● рекомендації лікаря.
Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.
9. Підтримуємо зв'язок
В деяких випадках перші результати лікування можна побачити вже через два тижні. Але основні результати спостерігаються після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання. Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.
Відгук про лікування аутизму у GOOD CELLS
Залишилися питання?
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.
За останні кілька років клітинна терапія показала обнадійливі результати в лікуванні різних неврологічних порушень, включаючи аутизм. Лікування аутизму за допомогою стовбурових клітин в клініці Good Cells у Києві використовує передові технології та індивідуалізований підхід, щоб максимізувати потенціал відновлення функцій організму.
Аутизм - це розлад психічного та психологічного розвитку, для якого характерні виражений дефіцит емоційних проявів, порушення механізмів соціальної взаємодії, комунікації, болісне сприйняття будь-яких змін у звичному способі життя. Назва захворювання походить від грецького слова «сам». Сьогодні замість назви «аутизм» спеціалісті частіше вживають термін «розлад аутистичного спектру» (РАС, англійською – ASD).
Основні прояви аутизму:
● затримка мовленнєвого розвитку;● проблеми соціалізації, взаємодії з оточуючим світом, зокрема, нав’язлива схильність до повторюваної поведінки, прагнення зберігати звичну, одноманітну обстановку, дотримуватись певного сценарію розвитку подій, прагнення максимально обмежити контакти з іншими людьми;● затримка фізичного розвитку.
Є й інші ознаки аутизму, але ці складові вважаються ключовими.
РАС завжди розвивається у дитячому віці та зберігається на все життя, у дорослих клінічні прояви, зазвичай, менш виражені, особливо, якщо проводилось лікування аутизму. Іноді діагноз ставиться вже у дорослому віці. Як правило, це стосується людей з легкою або атиповою формою РАС, прояви якої залишились непоміченими у ранньому віці, або їх невірно інтерпретували, вважали особливостями характеру. Чим раніше діагностований розлад та розпочате лікування аутизму, тим вище його успішність, хоча ефективність лікування аутизму значною мірою залежить від різновиду РАС.
Контакти
Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.
Адреса
Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9
Телефон