Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Гінекологія


Нові можливості лікування безпліддя маткового генезу у GOOD CELLS.

Регенеративна медицина

Клітинна терапія в гінекології

Гінекологія — це галузь медицини, що вивчає анатомію, гігієну та захворювання жіночої репродуктивної системи. Одна із задач гінеколога — зробити все, аби жінка могла завагітніти, виносити та народити дитину. На жаль, деякі жінки не можуть мати дітей без попереднього лікування.

Безпліддя або непліддя

Безпліддя або неплідність жінки — явище, при якому при регулярних незахищених статевих актах жінка не може завагітніти понад рік.Вагітність може не наступати через різні причини: Відсутність овуляції або проблеми з овуляцією.Без овуляції вагітність неможлива, адже в організмі жінки немає зрілої, готової до запліднення яйцеклітини.  Пошкодження фаллопієвих труб.По них яйцеклітина рухається в матку, де і відбувається запліднення. У випадку, якщо фаллопієві труби непрохідні, вагітність не наступає. Безпліддя маткового генезу.Порушення в матці — одна з найпоширеніших проблем, що стає на шляху омріяної вагітності. 
Причини непліддя маткового генезу можуть бути різні, наприклад:● ендометріоз; поліпи або пухлини у матці;● вроджені патології матки; тонкий ендометрій.

Illustration

Що таке ендометрій?

Ендометрій — слизова оболонка матки, на яку імплантується плідне яйце. Це дуже динамічна тканина. У першій половині циклу, під впливом гормонів він зростає та збільшується, таким чином готуючись до імплантації плідного яйця. У разі, якщо запліднення не відбулося, ендометрій відшаровується й починається менструація.
Ендометрій — важливий фактор успішної вагітності, адже без імплантації плід не зможе розвиватися. На жаль, у деяких жінок ендометрій затонкий для нормальної імплантації плідного яйця.  Стан, коли ендометрій недорозвинений і має недостатню товщину для імплантації плідного яйця називається гіпоплазією ендометрію. На жаль, це є досить поширеною причиною безпліддя.Така ситуація може складатися з різних причин:● ускладнення від операцій; синдром Ашермана; невдалі аборти;● викидні з ускладненнями; запалення в матці, ендометрит;● гормональні порушення; травми.

Лікування безпліддя маткового генезу в GOOD CELLS

На щастя, тонкий ендометрій можна успішно коригувати з допомогою клітинної терапії. Для цього у жінки беруть зразок здорового ендометрію і виділяють звідти стовбурові клітини. Далі їх розмножують у лабораторії та пересаджують назад в матку, де вони успішно приживаються. Така процедура дозволяє успішно регенерувати пошкоджений чи тонкий ендометрій всього за один цикл!

Завдяки лікуванню ендометрію у GOOD CELLS, успішна вагітність може наступити вже за кілька циклів! Жінки, які пройшли лікування у GOOD CELLS змогли успішно завагітніли природним шляхом або з допомогою ЕКЗ.

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід. 

Illustration

Синдром Ашермана

Відновлення фертильності за допомогою стовбурових клітин

Illustration

Гіпоплазія ендометрію

Відновлення функціональності ендометрію за допомогою стовбурових клітин

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, головний мозок і т.д.

Illustration

Причини, наслідки та методи лікування гіпоплазії ендометрію

Гіпоплазія ендометрію – це гінекологічна патологія, недостатність функціонального шару матки, його недорозвиненість чи витончення.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22