Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування гінекологічних захворювань стовбуровими клітинами


Нові можливості лікування безпліддя маткового генезу у GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Гінекологія

Регенеративна медицина

Клітинна терапія в гінекології

Гінекологія — це галузь медицини, що вивчає анатомію, гігієну та захворювання жіночої репродуктивної системи. Головна задача гінеколога — забезпечити здоров’я репродуктивної системи жінки, зокрема, аби вона при бажанні могла завагітніти, виносити та народити здорову дитину. На жаль, деякі жінки не можуть мати дітей без попереднього лікування.

Безпліддя або непліддя

Безпліддя або неплідність жінки — явище, при якому при регулярних незахищених статевих актах жінка не може завагітніти понад рік.Вагітність може не наступати через різні причини: Відсутність овуляції або проблеми з овуляцією.Без овуляції вагітність неможлива, адже в організмі жінки немає зрілої, готової до запліднення яйцеклітини.  Пошкодження фаллопієвих труб.По них яйцеклітина рухається в матку, де і відбувається запліднення. У випадку, якщо фаллопієві труби непрохідні, вагітність не наступає. Безпліддя маткового генезу.Це тип безпліддя, що виникає на тлі вроджених анатомічних аномалій матки або внаслідок хронічних хвороб.
Причини непліддя маткового генезу можуть бути різні, наприклад:● ендометріоз; поліпи або пухлини у матці;● вроджені патології матки; тонкий ендометрій.

ендометрій, тонкий ендометрій, гіпоплазія ендометрію, синдром Ашермана

Що таке ендометрій?

Ендометрій — слизова оболонка матки, на яку імплантується плідне яйце. Це дуже динамічна тканина. У першій половині менструального циклу, під впливом гормонів товщина ендометрію збульшується таким чином готуючись до імплантації плідного яйця. У разі, якщо запліднення не відбулося, ендометрій відшаровується й починається менструація.
Товщина ендометрію— важливий фактор настання успішної вагітності, адже без імплантації плід не зможе розвиватися. На жаль, у деяких жінок ендометрій затонкий для нормальної імплантації плідного яйця. Більшість лікарів погоджуються, що ідеальна товщина ендометрію для зачаття — 11-14 мм. У випадку, якщо товщина ендометрію 8 мм і нижче, ймовірність вагітності знижується. Стан, коли ендометрій недорозвинений і має недостатню товщину для імплантації плідного яйця називається гіпоплазією ендометрію. На жаль, це є досить поширеною причиною безпліддя.Така ситуація може складатися з різних причин:● ускладнення від операцій; синдром Ашермана; невдалі аборти;● викидні з ускладненнями; запалення в матці, ендометрит;● гормональні порушення; травми.

Лікування безпліддя маткового генезу в GOOD CELLS

На щастя, тонкий ендометрій можна успішно відновлювати за допомогою клітинної терапії. Для цього у жінки беруть зразок здорового ендометрію і виділяють звідти стовбурові клітини. Далі їх розмножують у лабораторії та пересаджують назад в матку, де вони успішно приживаються. Така процедура дозволяє успішно регенерувати пошкоджений чи тонкий ендометрій всього за один цикл!  Завдяки лікуванню ендометрію у GOOD CELLS, успішна вагітність може наступити вже за кілька циклів! Жінки, які пройшли лікування у GOOD CELLS змогли успішно завагітніти природним шляхом або з допомогою ЕКЗ.

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід. 

безпліддя, гіпоплазія ендометрію

Гіпоплазія ендометрію

Відновлення функціональності ендометрію за допомогою стовбурових клітин

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, головний мозок і т.д.

Illustration

Причини, наслідки та методи лікування гіпоплазії ендометрію

Гіпоплазія ендометрію – це гінекологічна патологія, недостатність функціонального шару матки, його недорозвиненість чи витончення.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Застосування клітинної терапії в гінекології

Застосування клітинної терапії в гінекології відкриває нові горизонти для лікування безпліддя, ендометріозу та інших репродуктивних захворювань. Використовуючи стовбурові клітини, можна відновлювати пошкоджений ендометрій, даючи шанс на успішну вагітність. Процес лікування включає збір здорових клітин, їх розмноження та подальше пересадження в матку, що сприяє регенерації тканин. Клініка GOOD CELLS пропонує індивідуальний підхід та сучасні програми лікування, які можуть значно покращити жіноче репродуктивне здоров'я та сприяти вагітності. Це відкриває нові можливості для жінок, які зіткнулися з викликами репродуктивної системи.

Які захворювання жіночої статевої системи можна вилікувати за допомоговою клітинної терапії

Безпліддя або непліддяБезпліддя або неплідність жінки — явище, при якому при регулярних незахищених статевих актах жінка не може завагітніти понад рік.Вагітність може не наступати через різні причини:● Відсутність овуляції або проблеми з овуляцією.Без овуляції вагітність неможлива, адже в організмі жінки немає зрілої, готової до запліднення яйцеклітини. ● Пошкодження фаллопієвих труб.По них яйцеклітина рухається в матку, де і відбувається запліднення. У випадку, якщо фаллопієві труби непрохідні, вагітність не наступає.● Безпліддя маткового генезу.Це тип безпліддя, що виникає на тлі вроджених анатомічних аномалій матки або внаслідок хронічних хвороб.
Причини непліддя маткового генезу можуть бути різні, наприклад:● ендометріоз;● поліпи або пухлини у матці;● вроджені патології матки;● тонкий ендометрій.Ендометрій — слизова оболонка матки, на яку імплантується плідне яйце. Це дуже динамічна тканина. У першій половині менструального циклу, під впливом гормонів товщина ендометрію збільшується таким чином готуючись до імплантації плідного яйця. У разі, якщо запліднення не відбулося, ендометрій відшаровується й починається менструація.
Товщина ендометрію — важливий фактор настання успішної вагітності, адже без імплантації плід не зможе розвиватися. На жаль, у деяких жінок ендометрій затонкий для нормальної імплантації плідного яйця. Більшість лікарів погоджуються, що ідеальна товщина ендометрію для зачаття — 11-14 мм. У випадку, якщо товщина ендометрію 8 мм і нижче, ймовірність вагітності знижується. Стан, коли ендометрій недорозвинений і має недостатню товщину для імплантації плідного яйця називається гіпоплазією ендометрію. На жаль, це є досить поширеною причиною безпліддя.Така ситуація може складатися з різних причин:● ускладнення від операцій;● синдром Ашермана;● невдалі аборти;● викидні з ускладненнями;● запалення в матці, ендометрит;● гормональні порушення;● травми.

Процес лікування жіночих захворювань за допомогою клітинної терапії

На щастя, тонкий ендометрій можна успішно відновлювати за допомогою клітинної терапії. Для цього у жінки беруть зразок здорового ендометрію і виділяють звідти стовбурові клітини. Далі їх розмножують у лабораторії та пересаджують назад в матку, де вони успішно приживаються. Така процедура дозволяє успішно регенерувати пошкоджений чи тонкий ендометрій всього за один цикл! Такий підхід дозволяє не тільки вирішити проблему безпліддя, але й значно покращити загальний стан здоров'я жінки.

Результат лікування жіночої статевої системи стовбуровими клітинами

Результати лікування гінекологічних захворювань стовбуровими клітинами в GOOD CELLS говорять самі за себе. Більшість пацієнток відзначають значне поліпшення свого стану, вагітність і народження здорових дітей після курсу лікування. Це стає можливим завдяки високій якості й безпеці процедур, що проводяться в клініці.

Переваги лікування гінекологічних захворювань стовбуровими клітинами в клініці Good Cells

Переваги лікування гінекологічних захворювань стовбуровими клітинами в GOOD CELLS включають не тільки високу ефективність, але й мінімальні ризики, відсутність довготривалої реабілітації та побічних ефектів. Клініка надає детальну консультацію і підтримку на всіх етапах лікування, гарантуючи комфорт та довіру пацієнтів.Вартість процедур відповідає високій якості та унікальності наданих послуг. Кожній жінці, яка звертається до нас, ми гарантуємо індивідуальний підхід, конфіденційність і професійну підтримку на шляху до відновлення її здоров'я та щастя материнства.Ми завжди готові допомогти вам здолати жіночі проблеми та подарувати надію на повноцінне материнство.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with