Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
У близько 67% пацієнтів ми спостерігаємо покращення перебігу захворювання, зменшення доз інсуліну, або взагалі скасовування інсуліновмісних препаратів.
Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Хронічні захворювання найнебезпечніші своїм постійним та тривалим впливом. Саме це провокує розвиток ускладнень. Симптоми цукрового діабету 2 типу помітити не завжди просто. Тим часом хронічно підвищений цукор буде впливати на роботу органів та погіршувати загальний стан організму.
Захворювання може майже ніяк не впливати на якість життя при правильному та ретельному контролі. Але у разі тривалої декомпенсації загрожує складними наслідками.
На жаль, цукровий діабет вилікувати повністю неможливо. Головна мета лікування діабету 2 типу — збільшення чутливості периферичних тканин до інсуліну та покращення його секреції. З допомогою цього можна зменшити ризик розвитку супутніх захворювань, зменшити дозування лікарських препаратів або повністю їх скасувати.
Ми пропонуємо лікування діабету стовбуровими клітинами для покращення перебігу захворювання та запобігання таким ускладненням, як:
● діабетична стопа;● гастроентеропатія;● діабетична еректильна дисфункція тощо.
Клітинна терапія може допомогти значно покращити якість життя та повернути активність та впевненість у своїх силах.
Перші результати лікування можна спостерігати вже протягом перших двох тижнів. Ці ефекти обумовлені ендокринною дією клітин. Останні виділяють сигнальні молекули та білки, на які реагує імунна система та починає перебудовуватися.Регенеративні ефекти та більш стійкі результати з’являються і закріплюються в середньому через три місяці після терапії.
Це лікування показане пацієнтам із підтвердженим цукровим діабетом II типу віком від 18 років, незалежно від стадії та ускладнень.
Протипоказання:
● онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років;● вагітність;● психічні розлади та психологічна нестійкість; ● алкогольна та наркотична залежність.
В залежності від характеру захворювання, лікар може запропонувати використання різних типів клітин. На це впливатиме об'єм та профіль ускладнень від діабету, які саме органи-мішені вражені та наскільки.
1. Мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини (МСК жирової тканини) — базовий тип клітин при лікуванні діабету. Сприяють підвищенню чутливості тканин до інсуліну та, як наслідок, зменшенню доз інсуліновмісних препаратів. Паракринний ефект цих клітин позитивно впливає на перебіг захворювання та сповільнює його прогрес. Покращується мікроциркуляція та обмінні процеси в тканинах, зменшуються прояви діабетичних ускладнень.
2. Мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребеня сприяють покращенню реінервації, регуляції внутрішніх органів, вегетативної нервової системи. Це все є необхідною частиною терапії при цукровому діабеті, порушення цих важливих процесів призводить до тяжких ускладнень.
3. Мультипотентні мезенхімальні стовбурові клітини пуповини (МСК пуповини) мають високий потенціал проліферації, стійкий час подвоєння протягом ряду пасажів, високу частоту колонієутворюючих клітин, широкий потенціал диференціації та низьку імуногенність. Доведено, що МСК пуповини здатні знизити резистентність тканин до інсуліну, що співвідноситься з протизапальною активністю цих клітин.
В комплексі представлені види терапії можуть позитивно впливати на перебіг цукрового діабету, зменшити дозування препаратів, зменшити ризик ускладнень, відновити порушені функції органів і тканин.
1. Консультація з менеджером
Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.
2. Консультація з лікарем
Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
Курс розробляється індивідуально.
3. Оцінка стану пацієнта
Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
*У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.
4. Підготовка продукту зі стовбурових клітин
ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо продукт стовбурових клітин для вашого лікування. Зазвичай, термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере в необхідній кількості з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.
5. Початок лікування
Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.
6. Медикаментозна підготовка
За результатами діагностики лікар може призначити метаболічну терапію для покращення функціонування уражених тканин. Також вас підготують до проведення клітинної терапії: проведуть внутрішньовенну інфузію, внутрішньом’язові ін’єкції та корекцію рівня цукру у випадку виражених порушень.
7. Введення клітинного продукту
Зазвичай, призначають внутрішньовенне введення. Додатково проводиться введення по ураженим органам-мішеням. Метод введення клітинного препарату лікар обере індивідуально. Кількість введень залежить від стану пацієнта. Зазвичай, курс складає від 1 до 5 введень.
В залежності від поточного стану, дотримання рекомендацій лікаря пацієнтом після курсу лікування, може бути призначене повторне введення. Якщо пацієнт отримав стабілізацію стану та наступні кілька років він компенсований, у пацієнта все добре, і його нічого не турбує – введення можна не повторювати. Але декомпенсованим пацієнтам часто призначають повторні курси.
8. Медичний висновок та рекомендації лікаря
Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
● діагноз;
● результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
● методики лікування;
● рекомендації лікаря.
Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.
9. Підтримуємо зв'язок
Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування з вами зв'яжеться наш менеджер. Вам запропонують заповнити анкету, за потребою поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Ви зможете запитати про все, що буде вас цікавити.
Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.
Для пацієнтів, які страждають на цукровий діабет 2 типу, сучасні методи регенеративної медицини відкривають нові перспективи в лікуванні цієї складної хвороби. Одним з інноваційних підходів є використання стовбурових клітин, яке вже показало свою ефективність в клініці Good Cells у Києві. Завдяки цьому підходу можливо не тільки знизити залежність від інсуліну, а й значно покращити якість життя пацієнтів.
Цукровий діабет 2 типу – це найбільш поширений вид цукрового діабету (ендокринна патологія, метаболічний розлад, що супроводжується хронічною гіперглікемією – підвищенням рівню цукру в крові).
Головний мозок та деякі інші органи є інсулінонезалежними, не потребують інсуліну для розщеплення глюкози, але більшість тканин та органів в організмі людини здатні переробляти глюкозу лише у присутності інсуліну (є інсулінозалежними). Цей білок, гормон підшлункової залози, зв’язується зі специфічними рецепторами та регулює надходження глюкози з крові до жирової, м’язової тканин, печінки та інших органів-мішеней. Якщо інсулін виробляється у недостатній кількості або рецептори нечутливі до нього, надходження глюкози до інсулінозалежних органів блокується, а у крові накопичується її надлишок, так розвивається цукровий діабет.
Цукровий діабет 2 типу в МКХ 10 (Міжнародній класифікації хвороб) має назву інсулінонезалежний цукровий діабет. Захворювання розвивається внаслідок порушення синтезу інсуліну підшлунковою залозою або чутливості рецепторів до цього гормону. Організм може розцінювати таку ситуацію як брак інсуліну та віддавати підшлунковій залозі команду збільшити його вироблення, але утилізація глюкози в результаті не покращується. В більшості випадків для лікування цукрового діабету 2 типу ін’єкції інсуліну не потрібні. Але тривалий перебіг хвороби може призвести до виснаження секреторної функції підшлункової залози, синтез ендогенного інсуліну критично знизиться, доведеться його стимулювати медикаментозним шляхом або робити ін’єкції екзогенного інсуліну.
Контакти
Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.
Адреса
Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9
Телефон