Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування діабету 2 типу стовбуровими клітинами


Застосування клітинної терапії допоможе збільшити чутливість тканин до інсуліну та зменшити застосування інсуліновмісних препаратів.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Ендокринологія
  4. Лікування цукрового діабету II типу

Безпечні стовбурові клітини

Покращення стану та самопочуття при діабеті ІІ типу

У близько 67% пацієнтів ми спостерігаємо покращення перебігу захворювання, зменшення доз інсуліну, або взагалі скасовування інсуліновмісних препаратів.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Лікування діабету ІІ типу стовбуровими клітинами

Хронічні захворювання найнебезпечніші своїм постійним та тривалим впливом. Саме це провокує розвиток ускладнень. Симптоми цукрового діабету 2 типу помітити не завжди просто. Тим часом хронічно підвищений цукор буде впливати на роботу органів та погіршувати загальний стан організму.
Захворювання може майже ніяк не впливати на якість життя при правильному та ретельному контролі. Але у разі тривалої декомпенсації загрожує складними наслідками.
На жаль, цукровий діабет вилікувати повністю неможливо. Головна мета лікування діабету 2 типу — збільшення чутливості периферичних тканин до інсуліну та покращення його секреції. З допомогою цього можна зменшити ризик розвитку супутніх захворювань, зменшити дозування лікарських препаратів або повністю їх скасувати.
Ми пропонуємо лікування діабету стовбуровими клітинами для покращення перебігу захворювання та запобігання таким ускладненням, як:
діабетична стопа; гастроентеропатія; діабетична еректильна дисфункція тощо.
Клітинна терапія може допомогти значно покращити якість життя та повернути активність та впевненість у своїх силах.
Перші результати лікування можна спостерігати вже протягом перших двох тижнів. Ці ефекти обумовлені ендокринною дією клітин. Останні виділяють сигнальні молекули та білки, на які реагує імунна система та починає перебудовуватися.Регенеративні ефекти та більш стійкі результати з’являються і закріплюються в середньому через три місяці після терапії.

Heading photo

Показання до лікування діабету стовбуровими клітинами

Це лікування показане пацієнтам із підтвердженим цукровим діабетом II типу віком від 18 років, незалежно від стадії та ускладнень.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади та психологічна нестійкість; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Який тип клітин застосовується?

В залежності від характеру захворювання, лікар може запропонувати використання різних типів клітин. На це впливатиме об'єм та профіль ускладнень від діабету, які саме органи-мішені вражені та наскільки.
1. Мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини (МСК жирової тканини) — базовий тип клітин при лікуванні діабету. Сприяють підвищенню чутливості тканин до інсуліну та, як наслідок, зменшенню доз інсуліновмісних препаратів. Паракринний ефект цих клітин позитивно впливає на перебіг захворювання та сповільнює його прогрес. Покращується мікроциркуляція та обмінні процеси в тканинах, зменшуються прояви діабетичних ускладнень.
2. Мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребеня сприяють покращенню реінервації, регуляції внутрішніх органів, вегетативної нервової системи. Це все є необхідною частиною терапії при цукровому діабеті, порушення цих важливих процесів призводить до тяжких ускладнень.
3. Мультипотентні мезенхімальні стовбурові клітини пуповини (МСК пуповини) мають високий потенціал проліферації, стійкий час подвоєння протягом ряду пасажів, високу частоту колонієутворюючих клітин, широкий потенціал диференціації та низьку імуногенність. Доведено, що МСК пуповини здатні знизити резистентність тканин до інсуліну, що співвідноситься з протизапальною активністю цих клітин.
В комплексі представлені види терапії можуть позитивно впливати на перебіг цукрового діабету, зменшити дозування препаратів, зменшити ризик ускладнень, відновити порушені функції органів і тканин.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування діабету 2 типу

  • 1. Консультація з менеджером

    Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
    На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

  • 2. Консультація з лікарем

    Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
    Курс розробляється індивідуально.

  • 3. Оцінка стану пацієнта

    Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
    *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

  • 4. Підготовка продукту зі стовбурових клітин

    ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо продукт стовбурових клітин для вашого лікування. Зазвичай, термін виробництва складає до 21 дня.
    КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере в необхідній кількості з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

  • 5. Початок лікування

    Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

  • 6. Медикаментозна підготовка

    За результатами діагностики лікар може призначити метаболічну терапію для покращення функціонування уражених тканин. Також вас підготують до проведення клітинної терапії: проведуть внутрішньовенну інфузію, внутрішньом’язові ін’єкції та корекцію рівня цукру у випадку виражених порушень.

  • 7. Введення клітинного продукту

    Зазвичай, призначають внутрішньовенне введення. Додатково проводиться введення по ураженим органам-мішеням. Метод введення клітинного препарату лікар обере індивідуально. Кількість введень залежить від стану пацієнта. Зазвичай, курс складає від 1 до 5 введень.
    В залежності від поточного стану, дотримання рекомендацій лікаря пацієнтом після курсу лікування, може бути призначене повторне введення. Якщо пацієнт отримав стабілізацію стану та наступні кілька років він компенсований, у пацієнта все добре, і його нічого не турбує – введення можна не повторювати. Але декомпенсованим пацієнтам часто призначають повторні курси.

  • 8. Медичний висновок та рекомендації лікаря

    Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
    діагноз;
    результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
    методики лікування;
    рекомендації лікаря.

    Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

  • 9. Підтримуємо зв'язок

    Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування з вами зв'яжеться наш менеджер. Вам запропонують заповнити анкету, за потребою поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Ви зможете запитати про все, що буде вас цікавити.
    Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Наука

Наукове обґрунтування 

Зареєстровано понад 70 клінічних випробувань для оцінки безпеки та ефективності лікування цукрового діабету II типу на основі стовбурових клітин. Типи стовбурових клітин, які найбільш часто проходять клінічні випробування для лікування цукрового діабету ІІ типу, є мононуклеари кісткового мозку, мезенхімальні стовбурові клітини кісткового мозку, мезенхімальні стовбурові клітини пуповини та жирової тканини.
Результати численних досліджень показали, що застосування МСК при цукровому діабеті II типу є:
1. Безпечним – серйозних побічних ефектів не виявлено.2. Ефективним: частина пацієнтів змогла відмовитись від ін'єкцій інсуліну або зменшила потребу в інсуліні більш ніж на 50%; знизився рівень глікозильованого гемоглобіну (HbA1C), що свідчить про нормалізацію рівня цукру в крові; знизився рівень С-реактивного білка, що вказує на зменшення запального процесу, ключового рушія розвитку цукрового діабету ІІ типу; поліпшилась функція підшлункової залози; позитивні ефекти після терапії МСК були тривалими та спостерігались протягом 1-3 років.
Механізми, що лежать в основі використання МСК при лікуванні цукрового діабету:
МСК покращують функції підшлункової залози, зберігаючи β-клітини від апоптозу, сприяючи васкуляризації острівців та зменшуючи запалення; МСК знижують інсулінорезистентність периферичних тканин, знижуючи рівень запальних цитокінів; МСК підтримують роботу печінки, сприяючи кращому метаболізму глюкози в печінці.
Детальніше про дослідження можна ознайомитись із наступних публікацій:
1. Yazhen Zhang,Wenyi Chen,Bing Feng, et al. The Clinical Efficacy and Safety of Stem Cell Therapy for Diabetes Mellitus: A Systematic Review and Meta-Analysis[J]. Aging and disease, 2020, 11(1): 141-153. http://www.aginganddisease.org/EN/10.14336/AD.2019.0421 2. Qi, Y., Ma, J., Li, S. et al. Applicability of adipose-derived mesenchymal stem cells in treatment of patients with type 2 diabetes. Stem Cell Res Ther 10, 274, 2019. https://doi.org/10.1186/s13287-019-1362-2

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

  • Чи допоможе мені клітинна терапія вилікувати діабет назавжди?

    На жаль, ні, не допоможе. Використання стовбурових клітин покращить ваш загальний стан, зніме або ж зменшить залежність від інсуліну та усуне симптоми, що супроводжують захворювання. Але порушення сприйняття інсуліну тканинами організму чи гіперглікемії бета-клітинами підшлункової залози – це системний збій, який має генетичні фактори.

  • Чи можу я відмовитися від дієти після клітинної терапії?

    Ні, не можете. Дієта буде послаблена пропорційно до покращення Вашого стану, але як і інші рекомендації лікаря, дієта обов'язкова до виконання. Дієта та здоровий спосіб життя – надважливі умови успіху у лікуванні.

  • Чи гарантовано я відмовлюся від інсуліну після лікування?

    Це залежить від Вашого стану. Перед початком програми лікар зробить індивідуальний прогноз ефективності лікування. Для нас важливо виправдати Ваші очікування. Після цього Ви приймете рішення про актуальність терапії для Вас.

  • Чи покращиться у мене зір, стан судин, лібідо, нормалізується запах тіла?

    Так. Клітинна терапія направлена на регенерацію як самої підшлункової залози, так і на відновлення всіх пошкоджених цукром тканин. Всі вищеперераховані патології (органи-мішені) матимуть кращий стан після лікування.

  • Чи потрібно буде регулярно поновлювати курс терапії?

    Курс лікування завжди призначається за потреби. Немає рекомендацій про необхідність постійно/регулярно застосовувати стовбурові клітини. Якщо Ваш стан критичний, вражено багато органів-мішеней, є проблеми із зором, еректильна дисфункція, трофічні виразки, Вам може бути призначена додаткова терапія.

  • Чи виключає клітинна терапія застосування медикаментів чи інсуліну?

    Ні, не виключає. Стовбурові клітини – не панацея і призначаються комплексно. Перед початком лікування стан пацієнта має бути компенсований, нормалізований рівень цукру крові. У тілі повинне бути створене сприятливе середовище для максимального приживання стовбурових клітини та умови для їх ефективного функціонування. Відмова від інсуліну буде проходити поступово, по мірі того, як буде зменшуватись інсулінорезистентність і вираженість метаболічних порушень.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Для пацієнтів, які страждають на цукровий діабет 2 типу, сучасні методи регенеративної медицини відкривають нові перспективи в лікуванні цієї складної хвороби. Одним з інноваційних підходів є використання стовбурових клітин, яке вже показало свою ефективність в клініці Good Cells у Києві. Завдяки цьому підходу можливо не тільки знизити залежність від інсуліну, а й значно покращити якість життя пацієнтів.

Що таке цукровий діабет 2 типу

Цукровий діабет 2 типу – це найбільш поширений вид цукрового діабету (ендокринна патологія, метаболічний розлад, що супроводжується хронічною гіперглікемією – підвищенням рівню цукру в крові).
Головний мозок та деякі інші органи є інсулінонезалежними, не потребують інсуліну для розщеплення глюкози, але більшість тканин та органів в організмі людини здатні переробляти глюкозу лише у присутності інсуліну (є інсулінозалежними). Цей білок, гормон підшлункової залози, зв’язується зі специфічними рецепторами та регулює надходження глюкози з крові до жирової, м’язової тканин, печінки та інших органів-мішеней. Якщо інсулін виробляється у недостатній кількості або рецептори нечутливі до нього, надходження глюкози до інсулінозалежних органів блокується, а у крові накопичується її надлишок, так розвивається цукровий діабет.
Цукровий діабет 2 типу в МКХ 10 (Міжнародній класифікації хвороб) має назву інсулінонезалежний цукровий діабет. Захворювання розвивається внаслідок порушення синтезу інсуліну підшлунковою залозою або чутливості рецепторів до цього гормону. Організм може розцінювати таку ситуацію як брак інсуліну та віддавати підшлунковій залозі команду збільшити його вироблення, але утилізація глюкози в результаті не покращується. В більшості випадків для лікування цукрового діабету 2 типу ін’єкції інсуліну не потрібні. Але тривалий перебіг хвороби може призвести до виснаження секреторної функції підшлункової залози, синтез ендогенного інсуліну критично знизиться, доведеться його стимулювати медикаментозним шляхом або робити ін’єкції екзогенного інсуліну.

лікування діабету 2 типу стовбуровими клітинами

Цукровий діабет 2 типу: причини та фактори ризику

В патогенезі цукрового діабету 2 типу відіграють роль різні чинники, хвороба мультифакторна, є наслідком системного збою ендокринної регуляції. Основна причина інсулінорезистентності (зниження чутливості тканин до впливу інсуліну) – порушення жирового обміну, коли баланс між накопиченням, синтезом та виведенням ліпідів з печінки зміщується в бік накопичення.Основні причини цукрового діабету 2 типу можна поділити на 2 групи, генетично обумовлені та пов’язані зі способом життя (нераціональне харчування та дефіцит фізичних навантажень, що призводять до набору надлишкової ваги). Доведено, що деякі гени беруть участь у формуванні недостатності бета-клітин підшлункової залози (клітини, що виробляють інсулін) та інсулінорезистентності. Коли на спадкову схильність до цукрового діабету 2 типу накладається, так званий, діабетогенний спосіб життя (переїдання, гіподинамія), ризик розвитку захворювання значно підвищується.Факторами ризику цукрового діабету 2 типу є: вік 45 років та старше;● індекс маси тіла, що перевищує норму на 20% та більше; наявність цукрового діабету 2 типу в батьків, рідних братів, сестер;● порушення толерантності до глюкози, підвищений рівень глюкози натщесерце; порушення співвідношення ліпідів у крові; гіпертонія;● у жінок – синдром полікістозних яєчників, а також певні ускладнення, патології вагітності (гестаційний діабет, гестаційна гіпертензія, прееклампсія) в анамнезі; важкі мітохондріальні розлади, обумовлені генетично;● психічні розлади – шизофренія, депресія.

Цукровий діабет 2 типу: класифікація

Класифікація цукрового діабету 2 типу у МКХ 10 заснована на наявності-відсутності ускладнень та їх видах. МКХ 10 виділяє цукровий діабет 2 типу з комою, кетоацидозом, ураженням нирок, очей, неврологічними ускладненнями, порушеннями периферійного кровопостачання, іншими уточненими ускладненнями, множинними ускладненнями, неуточненими ускладненнями та без ускладнень.Також цукровий діабет 2 типу класифікується за ступенем тяжкості (легкий, середньої тяжкості та тяжкий) та ступенем компенсації вуглеводного обміну (розрізняють фази компенсації, субкомпенсації та декомпенсації). При легкій формі ймовірність ускладнень мінімальна, цукровий діабет 2 типу середньої тяжкості часто супроводжується судинними ускладненнями, а для тяжкої форми характерні важкі судинні та інші ускладнення. Лікування цукрового діабету 2 типу залежить від тяжкості та ступеню компенсації.

Цукровий діабет 2 типу: симптоми

Основні клінічні прояви цукрового діабету 2 типу: постійна спрага, відчуття сухості у роті; постійне відчуття голоду;● рясні сечовипускання; надлишкова маса тіла, ожиріння; м’язова та загальна слабкість; погане, уповільнене загоєння ран;● свербіж, подразнення шкіри, можливе утворення фурункулів, приєднання грибкових інфекцій.У разі розвитку ускладнень до цих симптомів можуть приєднатися болі в ногах, їх оніміння, порушення чутливості (поколювання, печіння), зниження гостроти зору та інші прояви.

 клітинна терапія діабету 2 типу

Діагностика цукрового діабету II типу

Для діагностики цукрового діабету 2 типу призначаються лабораторні дослідження, основним з яких є аналіз крові на глюкозу. Він може проводитись натщесерце та через 2 години після вживання вуглеводної їжі, таке дослідження називається глюкозотолерантним тестом. Також можуть призначатися: HOMA-IR, подвійний аналіз на рівень глюкози та рівень інсуліну з розрахунком індексу інсулінорезистентності;● аналіз на С-пептид, що дозволяє оцінити вироблення інсуліну підшлунковою залозою; аналіз на глікований гемоглобін, що дозволяє виявити рівень цукру за останні 3 місяці; різноманітні аналізи для виявлення ускладнень, супутніх порушень вуглеводного та ліпідного обміну.

Лікування цукрового діабету 2 типу

Як вилікувати цукровий діабет 2 типу та чи можливо взагалі це зробити, залежить від його форми (ступеню тяжкості).Лікування цукрового діабету 2 типу в легкій формі в основному зводиться до корекції способу життя, дотримання дієти. Харчування при цукровому діабеті 2 типу спрямоване на боротьбу з надлишкової вагою. Воно має забезпечувати потребу в білках, омега кислотах, вітамінах та мінералах, а вживання вуглеводів, шкідливих жирів, що містяться у м’ясі, молочних продуктах, варто скоротити. Від простих, «швидких» вуглеводів (цукор, солодощі, борошняні вироби, білий рис) необхідно відмовитись, надавати перевагу продуктам з низьким глікемічним індексом. У разі потреби призначається медикаментозне лікування цукрового діабету 2 типу – невеликі дози гіпоглікемічних (цукрознижуючих) препаратів. Лікування цукрового діабету 2 типу середньої тяжкості вимагає обов’язкового прийому цукрознижуючих препаратів та дотримання більш суворої дієти, а при тяжкій формі виникає потреба в інсулінотерапії.Препарати, що застосовуються у лікуванні цукрового діабету 2 типу, поділяються на кілька груп в залежності від дії: знижують синтез глюкози в печінці; зменшують її всмоктування у кишечнику або реабсорбцію (зворотне всмоктування з первинної сечі до крові) у нирках; підвищують чутливість тканин до інсуліну, знижують інсулінорезистентність; стимулюють вироблення інсуліну; стимулюють нуклеарні альфа-рецептори у печінці, нормалізують ліпідний обмін.Для лікування цукрового діабету 2 типу у стадії декомпенсації потрібні ін’єкції інсуліну. Доповнити або повністю замінити інсулінотерапію може терапія стовбуровими клітинами, інноваційний метод лікування цукрового діабету 2 типу та його ускладнень, що застосовується у клініці Good Cells.

лікування діабету 2 типу стовбуровими клітинами ціна

Особливості лікування цукрового діабету 2 типу стовбуровими клітинами у клініці GOOD CELLS

Для лікування цукрового діабету 2 типу в основному використовуються мононуклеари та мезенхімальні стовбурові клітини кісткового мозку, мезенхімальні стовбурові клітини пуповини та жирової тканини. Ці клітини мають значний лікувальний потенціал, репаративну, ендокринну та протизапальну дію, нормалізують функціонування підшлункової залози та покращують стан органів-мішеней, зокрема:● запобігають генетично запрограмованій загибелі (апоптозу) β-клітин підшлункової залози; сприяють формуванню нових кровоносних судин та покращенню кровопостачання острівців Лангерсана (скупчення ендокринно активних клітин підшлункової залози);● виділяють сигнальні молекули та білки, під впливом яких імунна система скорочує продукцію запальних цитокінів, пригнічують запальні● процеси у підшлунковій залозі та периферичних тканинах;● підвищують чутливість тканин органів-мішеней до інсуліну; покращують метаболізм глюкози в печінці.Лікування цукрового діабету 2 типу стовбуровими клітинами є водночас безпечним та ефективним. Таке лікування не відміняє необхідності дотримуватися дієти, але дозволяє значно зменшити дозування інсуліновмісних препаратів чи взагалі відмовитись від інсулінової терапії. У результаті лікування стовбуровими клітинами відновлюються тканини, пошкоджені внаслідок підвищеного рівня глюкози, зникають симптоми цукрового діабету, покращується функціонування органів, що постраждали внаслідок ускладнень цукрового діабету 2 типу. Для появи та закріплення стійкого ефекту в середньому потрібно 3 місяці, ефект тримається 1-3 роки. Потреба у проведенні повторних курсів терапії залежить від тяжкості захворювання.У клініці GOOD CELLS проводиться ретельна діагностика, за результатами якої розробляється індивідуальний план лікування цукрового діабету 2 типу стовбуровими клітинами, в разі потреби – в комплексі з медикаментозною терапією, терапією інсуліном. Протягом усього курсу лікування продовжується спостереження, персональний менеджер залишається на зв’язку з пацієнтом, контролює хід терапії, дотримання рекомендацій лікаря, координує подальші дії.

лікування діабету 2 типу стовбуровими клітинами в Україні

Терапія стовбуровими клітинами – шанс подолати залежність від інсуліну

Хоча цукровий діабет 2 типу ще називають «інсулінонезалежним», при важких формах цього захворювання виникає потреба у терапії інсуліном чи інсуліновмісними препаратами. Терапія стовбуровими клітинами дозволяє зменшити інсулінорезистентність, скоротити потребу в інсуліні, допомагає ефективно боротись з проявами та ускладненнями цукрового діабету.

Результати лікування діабету 2 типу стовбуровими клітинами

Використання стовбурових клітин в лікуванні цукрового діабету 2 типу базується на їх здатності регенерувати та відновлювати пошкоджені тканини організму. У клініці Good Cells процедура терапії включає введення стовбурових клітин, які сприяють відновленню інсуліноутворюючих клітин підшлункової залози. Це допомагає стабілізувати рівень глюкози в крові без зовнішнього втручання інсуліну. Вже через кілька місяців після процедури багато пацієнтів відзначають значне покращення свого стану, зменшення симптомів діабету і загальне поліпшення самопочуття.

лікування цукрового діабету 2 типу стовбуровими клітинами

Переваги лікування діабету 2 типу за допомогою стовбурових клітин в клініці Good Cells

Однією з ключових переваг лікування в клініці Good Cells є високий рівень індивідуалізації підходу. Кожен план лікування розробляється з урахуванням особливостей організму пацієнта та стадії його захворювання. Такий підхід дозволяє максимізувати ефективність терапії і мінімізувати можливі ризики.Клініка використовує передові методи збору та обробки стовбурових клітин, що відповідають всім міжнародним стандартам якості. Також значною перевагою є використання екзосом — спеціальних частинок, які виробляються стовбуровими клітинами і є носіями важливих молекул для регенерації тканин. Екзосоми допомагають прискорити процеси відновлення і значно підвищують ефективність самої терапії.Крім медичних переваг, клініка Good Cells пропонує комфортні умови перебування і високий рівень обслуговування. Лікування в таких умовах стає не тільки ефективним, але й максимально комфортним для пацієнта.Завдяки комплексному підходу і використанню інноваційних технологій, клініка Good Cells відкриває нові можливості в боротьбі з цукровим діабетом 2 типу, допомагаючи пацієнтам повернути повноцінне життя без обмежень, пов’язаних з хворобою.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with