Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Мультипотентні мезенхімальні стромальні/стовбурові клітини (МСК)

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) — це постнатальні, здатні до самовідновлення стовбурові клітини, що можуть диференціюватись в клітини усіх типів скелетних тканин.

  1. Good Cells
  2. Лабораторія Good Cells
  3. Продукція лабораторії
  4. Мультипотентні мезенхімальні стромальні/стовбурові клітини (МСК)

● Біотехнологічні продукти ●

Мультипотентні мезенхімальні стромальні/стовбурові клітини (МСК) продукт GoodEXOCells

Мультипотентні мезенхімальні стромальні/стовбурові клітини (МСК)

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) — це постнатальні, здатні до самовідновлення стовбурові клітини, що можуть диференціюватись в клітини усіх типів скелетних тканин.
Широкий терапевтичний потенціал МСК можна пояснити їх біологічними властивостями:висока проліферативна активність;здатність давати початок декільком типам клітин скелетних тканин;трофічна функція;хоумінг (міграція);імуносупресивна функція.
Біотехнологічна лабораторія GOOD CELLS працює з різними типами МСК.

МСК жирової тканини

МСК жирової тканини

Клітинний препарат, отриманий із ліпоаспірату підшкірного жиру людини.МСК жирової тканини є перспективними кандидатами для викликів регенеративної медицини з кількох причин:легкість забору матеріалу та виділення клітин; висока швидкість проліферації та стабільне подвоєння часу популяції; потенціал багатолінійної диференціації; імунотолерантність;здатність індукувати ангіогенез;протизапальні властивості.Такі клітини можуть бути виділені із жирової тканини у пацієнтів і безпосередньо введені в рани, кров або інкапсульовані в біоматеріали та імплантовані в рани.

МСК пупкового канатика

МСК пуповини

Клітинний препарат, отриманий зі сполучної тканини пуповини.З пуповини виділяється у кілька разів більше МСК, ніж з кісткового мозку чи жирової тканини. Неінвазивна процедура збору, високий потенціал проліферації, стійкий час подвоєння протягом ряду пасажів, висока частота колонієутворюючих клітин, широкий потенціал диференціації, низька імуногенність — переваги МСК пуповини.

МСК кісткового мозку

МСК кісткового мозку

Це клітинний препарат, отриманий з червоного кісткового мозку людини.МСК кісткового мозку здатні до швидкої проліферації, трилінійної диференціації в адипоцити, хондроцити та остеоцити, мають клоногенний потенціал.

МСК плаценти

МСК плаценти

Клітинний препарат, отриманий із тканини плаценти.Плацента є унікальним органом у якому є клітини матері та плоду. МСК плаценти мають ряд переваг у порівнянні з МСК ізольованими з тканин дорослого організму:більш гомогенна та «молода» популяція клітин;високий рівень проліферації; низький ризик старіння клітин ex vivo; краща здатність мігрувати до пошкодженої тканини чи органа; імунотолерантність.

МСК амніотичної мембрани

МСК амніотичної мембрани

Це клітинний препарат, отриманий із зовнішнього мезодермального шару амніотичної мембрани.Амніотична мембрана або амніон — це позаембріональна високоеластична прозора мембрана, яка оточує плід під час розвитку. Ця структура утворюється на ранньому етапі розвитку плоду і складається з трьох шарів: внутрішнього епітеліального шару, базальної мембрани та зовнішнього шару мезодермальних клітин. Амніон — джерело двох типів стовбурових клітин: мезенхімальних стовбурових клітин та епітеліальних клітин амніотичної мембрани. МСК амніотичної мембрани виділяють із зовнішнього мезодермального шару. МСК амніотичної мембрани мають подібні властивості з МСК плаценти, але додатково мають схильність до нейронної диференціації.

МСК ендометрію

МСК ендометрію

Це клітинний препарат, отриманий зі здорової ділянки ендометрію.Це тип стовбурових клітин дорослої людини має високу проліферативну активність, мультипотентний потенціал диференціювання, низьку імуногенність та тропізм до ендометрію.Клітини виділяють зі зразка ендометрію розміром 0,1-20 мм, отриманого завдяки малоінвазивній пайпель біопсії під час рутинної діагностики матки. Крім класичних характеристик МСК, ці клітини експресують рецептори до прогестерону (PGR), естрогену (ESR1,ESR2), унікальний маркер SUSD2, а також мають унікальний профіль цитокінів та металопротеїназ.

● Безпечні стовбурові клітини ●

Правові документи GOOD CELLS

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with