Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування випадіння волосся стовбуровими клітинами


Природне та ефективне відновлення краси та здоров’я волосся унікальними методами GOOD CELLS.

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Трихологія
 4. Лікування випадіння волосся
Heading photo

Причини алопеції

Випадіння волосся може мати безліч причин. Здебільшого, це спричинено сильним стресом (хвороби, дефіцит вітамінів чи мікроелементів, вплив лікарських засобів, емоційні переживання). При випадінні волосся стадія анагену (активного росту) значно скорочується, а перехід в стадію катагену (випадіння волосини) пришвидшується. В результаті волосся стає рідким, тонким та ламким, ріст сповільнюється.

GOOD CELLS проводить терапію всіх видів алопеції, викорисовуючи природній потенціал організму та науковий підхід. Унікальні програми лікування випадіння волосся із застосуванням біотехнологічних продуктів. Всі програми включають ретельний огляд, обстеження, консультацію лікаря, курс лікування та відстеження результату.

Heading photo

Протипоказання до терапії

Протипоказання:
злоякісні новоутворення, в тому числі пов'язані з онкогематологією; дифузний токсичний зоб, цукровий діабет; використання нестероїдних протизапальних препаратів (менше ніж за 48 годин); прийом кортикостероїдів і імуносупресорів (менше ніж за 2 тижні);хронічна патологія печінки й інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації; системні аутоімунні захворювання сполучної тканини; перенесені гострі захворювання з підвищеною температурою(менше ніж за 2 тижні); вагітність і лактація; алергія на антикоагулянти; застосування антикоагулянтів і фібринолітиків.

Heading photo

Біотехнологічні продукти для стимуляції росту волосся

Біотехнологічні продукти, які можуть застосовуватися у програмах лікування випадіння волосся у GOOD CELLS:
Екзосомовмісний продукт GoodEXOCells for hair loss treatment з 2020 року показав відмінний результат у лікуванні алопецій у світі. Екзосоми - це нанорозмірні позаклітинні везикули (пухирці), які виділяються з мезенхімальних стовбурових клітин пупкового канатику та допомагають клітинам організму спілкуватися між собою. Вони мають унікальний набір біологічно активних речовин та володіють надзвичайними лікувальними властивостями. Основною перевагою екзосом є швидкий вплив на шкіру голови та волосяні цибулини після процедури введення, збільшення еластичності, зволоження та потовщення підшкірної жирової клітковини, покращення трофіки та загального стану сполучних тканин.
Вплив екзосом: стимуляція сплячих волосяних фолікулів; збільшення тривалості стадії росту волосяних цибулин; затримка переходу в стадію катагену; покращення трофіки шкіри голови; стимуляція ангіогенезу (проростання нових кровоносних судин); регуляція роботу клітин шкіри.
У програмах GOOD CELLS можливе застосування інших біотехнологічних продуктів для лікування випадіння волосся, таких як МСК, продукти крові (PRP, PRP-кріолізат тощо). Комбінація продуктів рекомендується для посилення стимуляції росту волосся та покращення результатів терапії, особливо при травмуваннях шкіри голови, важких випадках комплексного ураження. Завдяки факторам, що стимулюють ангіогенез та відновлення тканин, продукти крові покращують живлення волосяних фолікулів та ріст волосся. Основний механізм дії забезпечується тромбоцитами.

Безпечні стовбурові клітини

Показання для програми лікування випадіння волосся у GOOD CELLS:

Андрогенна алопеція

Дифузна алопеція

Гніздова (вогнищева) алопеція

Тракційна алопеція

Випадіння волосся після вагітності та грудного вигодовування

Випадіння волосся після COVID-19

Облисіння після перенесеного стресу

Реабілітація після пересадки волосся

Проблеми шкіри голови

icon_848Artboard 1

Зменшення густоти волосся з різних причин 

Уповільнення росту волосся 

Погіршення якості волосся: витончення, ламкість, тьмяність

Безпечні стовбурові клітини

Переваги лікування алопеції у GOOD CELLS

500Artboard 22

Комплексне вирішення проблем алопеції

Унікальні комплексні програми лікування випадіння волосся допоможуть активізувати ріст волосся та досягти найкращого результату.

Медичний підхід до лікування, а не косметичний

GOOD CELLS проводить лікування алопеції на клітинному рівні, що стимулює ріст волосся зсередини.

Індивідуальний підбір найефективнішої програми лікування алопеції

Спеціалісти GOOD CELLS ретельно вивчать ваш анамнез та призначать комбінацію біотехнологічних продуктів, які будуть найефективніші саме для вас.

Унікальні біотехнологічні продукти в Україні

У програмах лікування випадіння волосся використовуються безпечні та високоякісні біотехнологічні продукти, виготовлені в лабораторії GOOD CELLS.

Пошук першопричини алопеції

Визначення точної причини алопеції є важливим для досягнення довгострокового результату.

Помітний ефект за 1-2 місяці

Спеціалісти GOOD CELLS пропонують лише дієву терапію випадіння волосся.

Науково обгрунтовані медичні рішення

GOOD CELLS спирається на міжнародний досвід та численні клінічні дослідженні, що довели ефективність лікування алопеції.

Персональний супровід менеджера

Персональний менеджер буде завжди на зв'язку для відстеження динаміки лікування. З нами комфортно завжди!

Відгуки

Результати лікування алопеції (випадіння волосся) у GOOD CELLS

Before
Illustration

Відгук про лікування андрогенетичної алопеції у чоловіків екзосомами GoodEXOCells

Екзосоми GoodEXOCells

Терапія нового покоління для здоров’я та краси волосся!

Illustration

Патент на корисну модель

Біотехнологічна компанія GOOD CELLS розробила та підтвердила ефективний спосіб виготовлення безклітинного екзосомовмісного біотехнологічного продукту для зовнішнього застосування з метою стимуляції регенерації шкіри голови та росту волосся.

Безпечні стовбурові клітини

Вартість

Програми лікування випадіння волосся у GOOD CELLS підбираються індивідуально з урахуванням діагнозу, анамнезу та результатів обстеження.

Програма лікування випадіння волосся екзосомами GoodEXOCells

45 000 ₴37 500 ₴*

Акційна пропозиція діє до 31.08.2023

Перелік послуг:

Персональний супровід менеджера3 процедури (15 мл екзосом)
*можливе застосування інших біотехнологічних продуктів або їх комбінація (PRP, PRP-кріолізат, стовбурові клітини), які оплачуються додатково.

Тривалість терапії:
~ 2 місяці

Консультація трихолога

1 500 ₴ 1 200 ₴* 

Акційна пропозиція діє до 31.08.2023

Перелік послуг:

ТрихоскопіяІндивідальний підбір біотехнологічних продуктів (PRP, PRP-кріолізат, стовбурові клітини) або їх комбінація за результатами обстеження та особливостями організму.Прогноз ефективності лікування


Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування випадіння волосся

 • 1. Безкоштовна оцінка вашого випадку менеджером 

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони з радістю нададуть відповідь на усі ваші запитання. На цьому етапі менеджер попросить вас заповнити анкету, щоб зібрати анамнез та інформацію про попереднє лікування.

 • 2. Онлайн-консультація з лікарем

  Лікар ознайомиться з вашим випадком, проведе коротку онлайн-консультацію та, за потреби, призначить додаткові аналізи чи обстеження.

 • 3. Проведення обстеження

  Обстеження (трихоскопія*, аналіз крові тощо) необхідні для визначення точної причини випадіння волосся та перевірки загального стану організму, щоб підібрати найбільш ефективну програму лікування саме для вас.
  *Трихоскопія здійснюється на базі клінік-партнерів.

 • 4. Консультація з лікарем та коригування програми лікування

  Під час консультації лікар індивідуально визначить найбільш ефективну програму лікування для вас для досягнення найкращих результатів, згідно з результатами обстеження та залежно від проблеми.

 • 5. Курс лікування

  Всі програми лікування передбачають декілька процедур введення біотехнологічних продуктів, кількість яких визначає лікар. У всіх програмах, окрім “ІНТЕНСИВ”, інтервал між введеннями становить 2-4 тижні.

 • 6. Відстеження результатів

  Під час та після курсу лікування менеджер буде підтримувати зв’язок з вами для відстеження динаміки та фіксування результатів лікування.

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обґрунтування 

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Як обрати програму лікування випадіння волосся?

  Програму лікування випадіння волосся підбирає лікар GOOD CELLS, враховуючи ваші побажання, анамнез, причину алопеції та результати обстеження.

 • Коли очікувати результат після лікування випадіння волосся у GOOD CELLS?

  Перші покращення помітні вже за 1 місяць після першої процедури лікування алопеції. Стійкий результат спостерігається через 2-3 місяці після закінчення повного курсу.

 • Чи потрібно проходити повторні курси лікування випадіння волосся?

  Для підтримки результатів лікування рекомендується проходити курси лікування випадіння волосся кожні 6-8 місяців. Це потрібно для того, щоб простимулювати ріст волосся у новій фазі.

 • Яка підготовка перед проходженням програми лікування випадіння волосся у GOOD CELLS?

  Рекомендуємо використання безсиліконових шампуней, що не утворюють плівки на шкірі голови, виключити вживання токсичних речовин, алкоголю

 • Скільки триває ефект після лікування випадіння волосся у GOOD CELLS?

  Зазвичай, ефект триває 6-12 місяців, залежно від складності алопеції, супутніх проблем шкіри голови та продуктів, які застосовувалися у програмі лікування.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Що таке алопеція (випадіння волосся, облисіння)

Алопеція - це патологічне випадіння волосся, коли кількість волосся, що випадає протягом доби, значно перевищує фізіологічну норму (до 100 волосин на день). У функціонуванні волосяних фолікулів людини виділяють 3 фази, найбільш тривалою (2-7 років) є фаза анагену, коли волосся формується та швидко зростає. В нормі у цій фазі перебуває близько 90% фолікулів. Анаген змінюється проміжним етапом, катагеном, коли активне зростання волосся припиняється, формується волосяна цибулина, яка ізолює волос від системи кровопостачання та від клітин, що формують нове волосся. У цій фазі перебуває 10-14% загальної кількості волосся, вона триває 2-3 тижні, після чого починається телоген. Волосся поступово відмирає, відбувається його ороговіння, та, зрештою, через 3-4 місяці – випадіння. У нормі в стадії телогену перебуває 1-2% волосся. Коли порушується життєвий цикл,тривалість фази росту або нормальне співвідношення кількості волосся у різних фазах, розвивається алопеція, що може призвести до повної або часткової втрати волосся.

Види та причини випадіння волосся (алопеції)

В залежності від того, у якій фазі перебуває волосся, що випадає, розрізняють анагенову та телогенову алопецію. У першому випадку порушується процес зростання та волосся випадає ще до завершення фази анагену. Облисіння розвивається стрімко, протягом доби з моменту впливу фактору, що викликав випадіння волосся. У другому різко збільшується кількість волосся, що переходить у фазу спокою, процес облисіння більш тривалий, поступовий.В залежності від характеру випадіння волосся (локалізації облисіння) та причин, що його викликали, розрізняють такі види алопеції: андрогенна; дифузна; вогнищева (гніздова);● рубцева.

Андрогенна алопеція 

Викликана надмірним виробленням дигідротестостерону, гормону, що впливає на рецептори волосяних фолікулів та призводить до зменшення їх розмірів, укорочення. Це основна причина випадіння волосся у чоловіків, бо дигідротестостерон виробляється з тестостерону – чоловічого статевого гормону. Андрогенна (андрогенетична) алопеція у жінок також досить поширена. Випадіння волосся можливе й у випадках, коли вироблення дигідротестостерону не перевищує норму, але рецептори надто чутливі до нього (така особливість обумовлена генетично).

Дифузне випадіння волосся 

Відбувається рівномірно по всій голові та може бути викликане різноманітними причинами: дисфункції щитовидної залози та інші ендокринні порушення; порушення живлення волосся та загальне виснаження організму внаслідок запальних процесів, інфекційних захворювань, зокрема:  коронавірусної інфекції; стрес, нестабільний емоційний стан; інтоксикація шкідливими речовинами, неконтрольований прийом деяких медикаментів, хіміотерапія; вплив радіації; брак поживних речовин у харчуванні або їх недостатнє засвоєння через обмінні розлади, розлади травлення з порушенням всмоктування (синдром мальабсорбції).

Вогнищева алопеція 

Аутоімунне захворювання, що розвивається через збій у роботі імунної системи, яка починає знищувати власні клітини. Цей вид алопеції має кілька різновидів. Гніздова алопеція характеризується нерівномірним випадінням волосся, утворюються округлі чітко окреслені ділянки (гнізда), де волосся повністю відсутнє. У разі тотальної вогнищевої алопеції волосся випадає на всій голові, а при субтотальній зберігаються невеликі осередки, де продовжується його ріст. При універсальній формі захворювання випадіння відбувається не лише на голові, а й по всьому тілу.

Рубцева алопеція 

Супроводжується тяжким ушкодженням і руйнуванням волосяних фолікулів. На їх місці утворюється сполучна тканина, яка унеможливлює формування нового волосся. Це досить рідкісна форма, до якої більш схильні жінки негроїдної раси. Така алопеція може бути самостійним захворюванням або одним із проявів системних хвороб. Її можуть спричинити спадкові чи інфекційні захворювання шкіри голови, її новоутворення, атрофічні дерматози, опіки та інші травми. Консервативне лікування випадіння волосся дозволяє зупинити патологічний процес та попередити рецидиви, але не відновити волосся, бо процес атрофії волосяних фолікулів є незворотнім. У цьому випадку допоможе тільки трансплантація волосся.Випадіння волосся також може бути наслідком надмірних механічних навантажень, яких зазнає його коріння. Така алопеція називається тракційною та розвивається, коли волосся занадто туго заплітають у коси, натягують, накручують на бігуді. Ще одна причина алопеції – трихотиломанія, нервовий розлад, коли людина вириває здорове волосся.У будь-якому випадку лікування випадіння волосся потрібно починати зі з’ясування причин та їх усунення, якщо це можливо.

Симптоми алопеції

Різні види алопеції мають свої прояви. При андрогенній алопеції залисини на голові у чоловіків спочатку формуються в зоні чола та скронь, пізніше – в тім’яній області, на потилиці волосся не випадає. Виражені залисини на голові у жінок не формуються, волосся у верхній частині голови рідшає, витончується, може випадати повністю, за рахунок цього створюється враження, ніби центральний проділ стає ширше. Посилене випадіння волосся супроводжується погіршенням стану того, що лишилося, воно стає тонким, коротким, втрачає насичене забарвлення.Дифузна алопеція у жінок та чоловіків теж розвивається по-різному, прояви поступово наростають.Розвиток у жінок:● облисіння центральної частини голови; утворюються невеликі залисини на інших ділянках голови, вони збільшуються, зливаються між собою, вкривають усю голову у вигляді великих плям; помітне порідшання волосся у центральній та тім’яній зонах, витончення волосся.У чоловіків випадіння волосся відбувається в такій послідовності: по лінії чола та скронь, спочатку у довільних місцях, потім стає симетричним; в області чола просувається на 2 см та вище від зовнішньої лінії росту волосся, починається у тім’яній області; утворюються несиметричні залисини з боків; окремі плями без волосся поступово зливаються; починається облисіння потилиці; волосся випадає майже по всій голові, за винятком невеликих ділянок на потилиці та біля вух.Вогнищева алопеція відрізняється гострим початком. Характерний симптом – поява на голові й/або на обличчі, тілі окремих вогнищ облисіння неправильної округлої форми, з чіткими краями, гладкою поверхнею, де волосся повністю відсутнє (але фолікули під шкірою зберігаються). Залисини оточені короткими уламками волосся з розщепленими кінцями, що нагадують знаки оклику. Випадіння волосся може супроводжуватись почервонінням шкіри та незначним свербінням. Можливий супутній симптом – зміни нігтьових пластин, шорсткість, поява плям, почервоніння лунки. У разі збільшення розмірів та кількості вогнищ гніздова алопеція переходить у субтотальну, тотальну. Приблизно у половини пацієнтів вогнища алопеції зникають протягом року, навіть якщо лікування випадіння волосся не проводилось, але можливі рецидиви.Рубцева алопеція характеризується випадінням волосся на невеликих ділянках у верхній та задній зонах волосяної частини голови. На відміну від гніздової алопеції шкіра у містах випадіння волосся стає шорсткою, але помітити утворення рубців неозброєним оком неможливо, необхідні спеціальні методи діагностики.

Діагностика алопеції

Диференційна діагностика алопеції та з’ясування її природи, причин – важлива умова ефективного лікування випадіння волосся.Діагностика починається з огляду та опитування, збору анамнезу, в тому числі сімейного (деякі види алопеції є спадковими, генетично обумовленими). Також проводяться: тести, що дозволяють оцінити інтенсивність випадіння волосся; трихоскопія – детальне вивчення волосся за допомогою спеціального оптичного приладу; дерматоскопія – обстеження шкіри.Можуть призначатися загальний та біохімічний аналіз крові, аналізи на вміст гормонів, рівень глюкози, гемоглобіну, окремих вітамінів та мінералів, лабораторні дослідження для діагностики гельмінтозів, інфекційних захворювань.У складних випадках необхідна панч-біопсія – взяття з волосяної частини голови невеликого зразка, що містить усі шари шкіри. Цей зразок досліджують під мікроскопом, проводять гістологічний та патоморфологічний аналіз. Це високо інформативний метод діагностики шкірних захворювань, які можуть спричинити випадіння волосся. У таких випадках лікування випадіння волосся починається з терапії цих захворювань.

Лікування випадіння волосся

При випадінні волосся лікування має бути комплексним, спрямованим як на відновлення росту, так і на усунення причин, попередження рецидивів. У разі тракційної алопеції усунути причину дуже просто, а волосся через деякий час відновиться. Якщо алопеція стала наслідком фізичного або емоційного стресу, розвинулась після пологів, лікування випадіння волосся теж, зазвичай, не потрібне, з часом нормальний життєвий цикл відновлюється, замість волосся, що випало, виростає нове. Хоча цей процес можна стимулювати, пришвидшити, як і в разі тракційної алопеції. Але є й більш складні випадки.Для призначення комплексного лікування випадіння волосся може знадобитись консультація психотерапевта, гастроентеролога, ендокринолога, гінеколога (якщо випадає волосся після пологів, під час менопаузи), дієтолога, імунолога та інших вузьких спеціалістів. В залежності від причини випадіння волосся лікування алопеції може включати: корекцію гормонального фону, лікування ендокринних розладів; корекцію харчування, дієтотерапію, вітамінотерапію; психотерапію, прийом заспокійливих препаратів;● відміну препаратів, що спровокували випадіння волосся; лікування захворювань шкіри, в тому числі інфекційних, грибкових.Засоби проти випадіння волосся за дією поділяються на кілька груп:● кортикостероїди (гормональні препарати) для місцевого або системного застосування. Таке лікування випадіння волосся, зазвичай, дає виражений результат, але після його припинення виникають рецидиви, а тривале застосування кортикостероїдів шкідливе; препарати подразнюючої дії (в тому числі рослинні) для місцевого застосування. Таке лікування випадіння волосся має численні побічні ефекти; препарати, що стимулюють зростання волосся за рахунок розширення судин та покращення кровопостачання та постачання поживних речовин до волосяних фолікулів (Міноксидил). Застосовуються для лікування випадіння волосся за чоловічим та жіночим типом. імуносупресивні (спрямовані на пригнічення активності імунної системи) препарати. Призначаються при гніздовій алопеції.Медикаментозне лікування випадіння волосся може доповнюватись фізіотерапевтичними та косметологічними процедурами (фототерапія, електростимуляція, масаж, мезотерапія, озонотерапія). Якщо консервативне (терапевтичне) лікування випадіння волосся неефективне, показане хірургічне втручання – пересадка волосся або волосяних фолікулів.Ефективною альтернативою традиційним видам лікування є терапія випадіння волосся біотехнологічними продуктами.

Особливості лікування випадіння волосся екзосомами в клініці GOOD CELLS

У клініці GOOD CELLS застосовується найбільш сучасний, прогресивний метод лікування алопеції – лікування біотехнологічними продуктами, насамперед, екзосомами. Екзосоми – це мікроскопічні (нанорозмірні) позаклітинні везикули, що виділяються у міжклітинний простір клітинами різних тканин. Для лікування випадіння волосся застосовуються екзосоми з мезенхімальних стовбурових клітин пупкового канатику, що містять унікальний набір біологічно активних речовин. Ін’єкційне введення біотехнологічних продуктів на основі екзосом чинить комплексний вплив на шкіру та волосяні фолікули: стадія росту (анагену) збільшується, а перехід у стадію спокою (катагену) уповільнюється; збільшується кількість активних волосяних фолікулів за рахунок стимуляції сплячих; стимулюється проростання нових кровоносних судин, покращується кровопостачання та живлення (трофіка) шкіри та волосяних фолікулів;Окрім екзосом, для лікування випадіння волосся можуть використовуватись мезенхімальні стовбурові клітини, продукти крові з високим вмістом тромбоцитів, які містять фактори росту. У складних випадках можливе поєднання біотехнологічних продуктів для лікування алопеції.У клініці GOOD CELLS у Києві здійснюється лікування різних видів алопеції – андрогенної, дифузної, вогнищевої, терапія випадіння волосся різної природи (тракційне, після пологів, стресів, COVID-19). Терапія біотехнологічними продуктами з високим вмістом біоактивних речовин також ефективна у разі зменшення густоти волосся, погіршення його якості, уповільнення росту. Клітинна терапія також рекомендована для реабілітації після пересадки волосся. Переваги лікування алопеції у клініці:● повний пакет послуг – проводиться ретельне обстеження, індивідуальний підбір біотехнологічних продуктів, виготовлених у власній лабораторії, здійснюється супровід спеціаліста протягом усього курсу лікування випадіння волосся; методика має мінімум протипоказань, більшість з яких є тимчасовими, відсутні побічні ефекти, притаманні медикаментозній терапії;● лікування алопеції відбувається на клітинному рівні, що забезпечує стійкий ефект; екзосоми та інші біотехнологічні продукти забезпечують швидкий вплив на шкіру та фолікули, ефект помітний вже через 1-2 місяці; ефективність лікування випадіння волосся біотехнологічними продуктами підтверджена науковими дослідженнями.Звичайно, відновлення росту волосся за допомогою біотехнологічних продуктів не відміняє необхідності усунення причин, що викликали його випадіння. Лікування екзосомами може здійснюватися у складі комплексної терапії різних видів алопеції.

Лікування алопеції біотехнологічними продуктами – інноваційна методика

Лікування біотехнологічними продуктами (стовбуровими клітинами, препаратами плазми крові, екзосомами) вважається терапією майбутнього, але у багатьох сферах успішно застосовується вже сьогодні. Зокрема, екзосоми з 2020 року показали чудові результати у світовій практиці лікування алопеції. Сьогодні екзосомовмісний біотехнологічний продукт GoodEXOCells for hair loss treatment вперше виготовляється в Україні та дає відмінні результати у лікуванні проблем шкіри голови та випадіння волосся. Більш детальну консультацію щодо програм лікування алопеції можна отримати за телефоном чи записатися на прийом у клініці. 

Результати лікування випадіння волосся стовбуровими клітинами

Лікування випадіння волосся за допомогою стовбурових клітин вже давно вважається одним із найперспективніших напрямків в регенеративній медицині. У клініці Good Cells, що розташована в Києві, ця процедура проводиться на найвищому рівні. 

Ось деякі з позитивних результатів, які можуть бути отримані від цього типу лікування:

 Відновлення росту волосся: Пацієнти спостерігають покращення в рості волосся, оскільки стовбурові клітини можуть відновлювати пошкоджені волосяні фолікули, що призводить до зростання нового здорового волосся. Збільшення густоти волосся: Лікування може збільшити загальну густоту волосся, роблячи його більш об'ємним та менш прозорим.● Покращення якості волосся: Стовбурові клітини покращують структуру та якість волосся, роблячи його більш міцним і еластичним. Зменшення випадіння волосся: Ефективне зменшення швидкості випадіння волосся, оскільки відновлюються волосяні фолікули. Підвищення самооцінки та якості життя: Багато пацієнтів повідомляють про покращення самопочуття та підвищення самооцінки після побачення результатів лікування. Тривалість результатів: Результати лікування довготривалі, особливо якщо дотримуватися рекомендацій лікаря та проводити додаткові процедури підтримки. Відсутність побічних ефектів. Відсутність хірургічного втручання: Більшість процедур зі стовбуровими клітинами менш інвазивні порівняно з традиційними хірургічними методами лікування випадіння волосся, такими як пересадка волосся.

Переваги лікування випадіння волосся за допомогою стовбурових клітин в клініці Good Cells

Переваги процедури в клініці Good Cells не обмежуються лише високою ефективністю. Вони також включають індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використання інноваційних технологій та суворе дотримання медичних стандартів. Крім того, використання екзосом – спеціальних частинок, які виробляються стовбуровими клітинами – значно покращує результати лікування.
Вартість процедури в Good Cells відповідає високій якості сервісу та використовуваних технологій. Хоча ціна може здатися високою, результати, які ви отримаєте, безсумнівно, виправдовують витрати. Запис на консультацію можна здійснити через офіційний сайт клініки або зателефонувавши безпосередньо.
Тут створюють всі умови для комфорту та підтримки пацієнтів на всіх етапах лікування – від першої консультації до отримання результатів.
Пам'ятайте, що раннє звернення за допомогою збільшує шанси на успішне відновлення. Не відкладайте візит до фахівця, якщо помітили перші ознаки алопеції.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with