+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Біострахування для дорослих


Програми біострахування також можуть підбиратися індивідуально до Ваших потреб та запитів.

Illustration

Безпечні стовбурові клітини

Біострахування дорослих

Однією з причин старіння є різке зменшення кількості та потенціалу власних стовбурових клітин людини, що унеможливлює індукцію фізіологічної регенерації тканин та органів. Ми знайшли рішення цієї проблеми. Зберігаючи власні стовбурові клітини, отримані в молоді роки, Ви збережете свою молодість, убезпечите себе у разі можливого розвитку спадкових, хронічних захворювань або травм.
Наші переваги:
власний банк клітин; лабораторія клітинних культур та тканин з усім необхідним обладнанням; малоінвазивний метод; одна процедура біопсії – три типи стовбурових клітин (дермальні фібробласти, мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини та мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня); виділення та масштабування стовбурових клітин; створення мастер-банку Ваших стовбурових клітин; усі типи клітин проходять перевірку на наявність інфекційних уражень; тестування всіх типів клітин на відповідність критеріям визначення (фенотип, здатність до формування колоній, потенціал диференціації); включена логістика.

Безпечні стовбурові клітини

Ми гарантуємо зберігання високоякісних, надійних і добре охарактеризованих стовбурових клітин

Мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) – це негемопоетичні мультипотентні стовбурові клітини з фібробластичною морфологією, що експресують CD90, CD105, CD73 антигени і є негативними по CD14, CD34 та CD45, здатні диференціюватися в адипоцити, хондроцити та остеоцити. Вперше МСК були виділені Фріденштейном з кісткового мозку.
Пізніше було виявлено альтернативні джерела МСК, включаючи пуповину, плаценту, шкіру, пульпу зуба, жирову тканину та ін.

 • Читати далі

  МСК з жирової тканини є перспективними кандидатами для викликів регенеративної медицини з кількох причин: легкість забору матеріалу та виділення клітин, висока швидкість проліферації та стабільне подвоєння часу популяції клітин у порівнянні з МСК кісткового мозку, потенціал багатолінійної диференціації, імунотолерантність, вроджена здатність індукувати ангіогенез, протизапальні властивості, як аутологічне, так і алогенне використання.
  МСК, виділені із жирової тканини пацієнта, можуть бути безпосередньо введені в рану, кров, або інкапсулювані в біоматеріали та імплантовані в місце пошкодження. МСК з жирової тканини застосовують для лікування ран різної етіології, порушення опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань (серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, ішемічна кардіоміопатія, хронічна ішемія міокарда), захворювань нервової системи (ішемічний інсульт, критична ішемія кінцівок, травма спинного мозку), аутоімунних захворювань (розсіяний склероз, системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит, синдром Шарпа), цукрового діабету.

Illustration
Illustration

Дермальні фібробласти

Фібробласти є основним клітинним типом сполучної тканини, яка виробляє позаклітинний матрикс (колаген, глікозаміноглікани та еластин), підтримуючи цілісність органів і тканин. Фібробласти беруть участь у процесах загоєння ран, старіння шкіри, утворення рубців, розвитку фіброзу. In vitro фібробласти демонструють веретеноподібну морфологію, експресують маркери віментин та CD90, здатні диференціюватися в три лінії мезенхімального напрямку (адипоцити, хондроцити та остеоцити) та навіть володіють імуносупресивними властивостями.

 • Читати далі

  Фібробласти широко застосовуються в клітинній терапії захворювань шкіри. Фібробласти застосовуються для запобігання старіння шкіри, лікування ран, включаючи діабетичні виразки та опікові рани, лікування шрамів від акне. У антивіковій терапії ін’єкції фібробластів індукують процеси регенерації шкіри, покращуючи зовнішній вигляд шкіри, покращуючи еластичність та тургор шкіри, спостерігається зменшення зморшок. Застосування фібробластів для загоєння ран зазвичай виконується як тривимірний трансплантат з різними типами матриць (наприклад, колаген або фібронектин) та кератиноцитами, що скорочує час загоєння ран та утворення рубців. Клітинна терапія фібробластами застосовується також при спадкованих захворюваннях шкіри, таких як бульозний епідермоліз.

Стовбурові клітини-похідні нервового гребня

Нервовий гребінь – це тимчасова структура під час ембріонального розвитку хребетних, що дає початок численним типам клітин і тканин, включаючи кістки, хрящі, гладку мускулатуру та сполучну тканину черепа, тканини зуба, нейрони та гліальні клітини периферичної нервової системи, меланоцити. Численні дослідження показали, що стовбурові клітини з властивостями нервового гребня зберігаються у волосяному фолікулі, дермі шкіри, жировій тканині, кістковому мозку, піднебінні, слизовій оболонці носа, пульпі зуба тощо.

 • Читати далі

  Мультипутентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня відрізняються від традиційних МСК високим міграційним потенціалом, експресією маркерів нервового гребня (SOX2, SOX10, CD271, NESTIN і CD349), схильністю до нейронної та гліальної диференціації, багатим спектром секрета.
  МСК похідні нервового гребня можуть використовуватися для лікування розсіяного склерозу, травми спинного мозку, черепно-мозкової травми та для загоєння ран.

Illustration