Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Біострахування для дорослих


Біотехнологічне страхування здоров'я. Обирайте готову програму чи створюйте власну для персональних потреб.

Illustration

Страхування здоров'я

Біострахування дорослих

Різке зменшення кількості та потенціалу власних стовбурових клітин — одна з причин старіння. Такі зміни знижують можливість фізіологічної регенерації тканин та органів. Цю проблему вирішує програма біострахування. Збереження стовбурових клітин в молодості допоможе зберегти молодість та убезпечити себе у разі можливого розвитку спадкових, хронічних захворювань або травм.
Наші переваги:
власний банк клітин; лабораторія клітинних культур та тканин з усім необхідним обладнанням; малоінвазивний метод; отримання трьох типів стовбурових клітин: дермальні фібробласти, мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини та мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня за одну процедуру; виділення та культивування стовбурових клітин; створення персонального мастер-банку стовбурових клітин; перевірка клітин на інфекційні ураження; тестування всіх типів клітин на відповідність критеріям визначення: фенотип, здатність до формування колоній, потенціал диференціації; логістика включена у вартість послуги.

Безпечні стовбурові клітини

Ми гарантуємо надійне зберігання високоякісних стовбурових клітин

Мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) — це негемопоетичні мультипотентні стовбурові клітини з фібробластичною морфологією, що експресують CD90, CD105, CD73 антигени та є негативними по CD14, CD34 та CD45, здатні диференціюватися в адипоцити, хондроцити та остеоцити. Вперше МСК були виділені Фріденштейном з кісткового мозку.
Пізніше було виявлено альтернативні джерела МСК, включаючи пуповину, плаценту, шкіру, пульпу зуба, жирову тканину та ін.

 • Читати далі

  МСК з жирової тканини широко використовуються в регенеративній медицині з кількох причин: легкість забору матеріалу та виділення клітин; висока швидкість проліферації та стабільне подвоєння часу популяції клітин у порівнянні з МСК кісткового мозку; потенціал багатолінійної диференціації; імунотолерантність; вроджена здатність індукувати ангіогенез; протизапальні властивості; можливість аутологічного та алогенного використання.
  МСК, виділені із жирової тканини пацієнта, можуть бути безпосередньо введені в рану, кров, або інкапсульовані в біоматеріали та імплантовані в місце пошкодження. Ці клітини застосовують для лікування ран різної етіології, порушень опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань (серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, ішемічна кардіоміопатія, хронічна ішемія міокарда), захворювань нервової системи (ішемічний інсульт, критична ішемія кінцівок, травма спинного мозку), аутоімунних захворювань (розсіяний склероз, системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит, синдром Шарпа), цукрового діабету.

Illustration
Illustration

Дермальні фібробласти

Фібробласти є основним типом клітин сполучної тканини. Ця тканина виробляє компоненти позаклітинного матриксу (колаген, глікозаміноглікани та еластин) й підтримує цілісність органів і тканин. Фібробласти беруть участь у процесах загоєння ран, старіння шкіри, утворення рубців, розвитку фіброзу. Фібробласти здатні диференціюватися в три лінії мезенхімального напрямку (адипоцити, хондроцити та остеоцити) та володіють імуносупресивними властивостями.

 • Читати далі

  Фібробласти широко застосовуються в клітинній терапії захворювань шкіри. Сфери застосування фібробластів: запобігання старіння шкіри; лікування ран, включаючи діабетичні виразки та опікові рани; лікування постакне.
  Ін’єкції фібробластів індукують процеси регенерації шкіри, покращують зовнішній вигляд шкіри, її еластичність та тургор, сприяють зменшенню зморшок. Для загоєння ран фібробласти використовують як компонент тривимірного трансплантата з різними типами матриць та кератиноцитами. Це скорочує час загоєння ран та зменшує ймовірність утворення рубців. Лікування фібробластами допомагає і при генетичних захворюваннях шкіри, таких як бульозний епідермоліз.

Стовбурові клітини-похідні нервового гребня

Нервовий гребінь — це тимчасова структура під час ембріонального розвитку хребетних, вія якої походять численні типи клітин і тканин: кістки;хрящі;гладка мускулатура;сполучна тканина черепа;тканини зуба;нейрони та гліальні клітини периферичної нервової системи;меланоцити.
Численні дослідження показали, що стовбурові клітини з властивостями нервового гребня зберігаються у волосяному фолікулі, дермі шкіри, жировій тканині, кістковому мозку, піднебінні, слизовій оболонці носа, пульпі зуба тощо.

 • Читати далі

  Мультипутентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня відрізняються від традиційних МСК високим потенціалом до міграції, експресією маркерів нервового гребня, схильністю до нейронної та гліальної диференціації, широким спектром синтезованих речовин.
  МСК-похідні нервового гребня можуть використовуватися для лікування розсіяного склерозу, травми спинного мозку, черепно-мозкової травми та для загоєння ран.

Illustration