Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Епітеліальні клітини амніотичної мембрани

Клітинний продукт з внутрішнього шару амніотичної мембрани.

  1. Good Cells
  2. Лабораторія Good Cells
  3. Продукція лабораторії
  4. Епітеліальні клітини амніотичної мембрани

● Біотехнологічні продукти ●

Епітеліальні клітини амніотичної мембрани продукт GoodEXOCells

Епітеліальні клітини амніотичної мемебрани

Клітинний продукт з внутрішнього шару амніотичної мембрани. Переваги використання епітеліальних клітин амніотичної мембрани у регенеративній медицині: легкість виділення; можливість диференціюватися в клітини всіх трьох зародкових листків; низька імуногенність; протизапальні властивості; безпечність.
Ці клітини застосовують для лікування найрізноманітніших станів:епітеліальної дистрофії рогівки; фіброзу легень; фіброзу печінки; розсіяного склерозу; вроджених метаболічних порушень; травм спинного мозку; хвороби Паркінсона;первинної недостатності яєчників; передчасної недостатності яєчників;синдрому Ашермана.

● Безпечні стовбурові клітини ●

Правові документи GOOD CELLS

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Клітинна терапія — це перспективний метод лікування захворювань, які не піддаються лікуванню стандартними засобами. Використання стовбурових клітин дозволяє створювати повністю індивідуалізований підхід до терапії.Разом з іншими типами стовбурових клітин у таких підходах до лікування використовуються епітеліальні клітини амніотичної мембрани.Амніотична мембрана — це оболонка, яка вкриває плаценту під час вагітності та пологів. У третьому періоді пологів, коли народжується плацента, є можливість взяти зразок цієї тканини для отримання з неї цінних стовбурових клітин — це безпечно і для мами, і для малюка. Епітеліальні клітини, з яких утворений внутрішній шар цієї мембрани, мають здатність до перетворення на ряд інших, більш диференційованих тканин.У біотехнологічній лабораторії Good Cells в Києві ці клітини культивують та диференціюють для лікування захворювань різних систем та органів від рогівки до спинного мозку.

Що можна лікувати за допомогою епітеліальних клітин амніотичної мембрани?

Завдяки можливості епітеліальних клітин амніотичної мембрани диференціюватися у клітини всіх зародкових листків — ектодерми, мезодерми та ендодерми, їх можна програмувати на перетворення у клітини необхідної тканини.Так, їх використовують для лікування:

 кератитів та дистрофії рогівки;

 фіброзу печінки або легень;

 неврологічних захворювань — хвороби Паркінсона та розсіяного склерозу;

 недостатності яєчників різного генезу.

Клітинна терапія з використанням цих клітин не тільки відновлює структуру пошкоджених тканин, але й відновлює функцію ушкоджених органів.

Безпечність терапії епітеліальними клітинами амніотичної мембрани

Таке лікування є цілковито безпечним, оскільки стовбурові клітини, що були отримані з плаценти та її оболонок, не викликають імунної реакції і не відторгаються організмом.Наша біотехнологічна лабораторія є однією з небагатьох в Україні, хто займається забором, культивацією та збереженням таких стовбурових клітин.

Переваги використання епітеліальних клітин амніотичної мембрани

Епітеліальні клітини амніотичної мембрани володіють потужними регенеративними властивостями, що дозволяє їм ефективно відновлювати пошкоджені тканини. Це дозволяє використовувати їх в терапії захворювань, що потребують заміни пошкоджених клітин та не піддаються звичним методам лікування.Також епітеліальні клітини амніотичної мембрани мають низький ризик імунного відторгнення, що значно спрощує процедуру трансплантації, а їхнє отримання цілковито безпечне для матері та малюка.Ще одна беззаперечна перевага цих клітин — можливість диференціації у багато інших видів клітин, що дозволяє використовувати їх для лікування захворювань різних систем та органів.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with