Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Повне омолодження організму 


Погані звички, швидкий темп життя та стреси негативно впливають на наше тіло. Власних ресурсів на відновлення стає замало і старіння прискорюється. Та це можна змінити з допомогою клітинних технологій у GOOD CELLS.

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Омолодження
 4. Загальне омолодження
Heading photo

Антивікова клітинна терапія

Старіння організму — такий само фізіологічний процес, як ріст та розвиток. Але миритися зі зменшенням енергії, погіршенням фізичних параметрів та пам'яті зовсім не обов'язково. Адже ми у GOOD CELLS знаємо, як можна зупинити час та зберегти молодість.
Омолодження стовбуровими клітинами — природна та ефективна терапія, завдяки якій сповільнюється старіння та знижується ймовірність набуття хронічних захворювань.
Клітинна терапія може допомогти знизити біологічний вік, почуватися молодше та мати чудовий вигляд у будь-якому віці. Зробіть цей простий крок на шляху до кращої версії себе!

Heading photo

Персоналізована програма омолодження

Перед створенням програми омолодження організму, всі наші клієнти проходять повне медичне обстеження. До нього входять:  комплексна УЗД-діагностика; лабораторні аналізи; консультації профільних спеціалістів; інструментальна та апаратна діагностика (КТ, ендоскопія, та інші дослідження).
Діагностика потрібна для визначення стану вашого організму, виявлення запальних процесів та слабких місць організму. За результатами досліджень лікар-координатор клітинних програм створить для вас персоналізовану комплексну програму омолодження. Складові програми можуть бути наступні: введення стовбурових клітин (доза, тип та метод введення підбираються індивідуально). Традиційний метод введення - внутрішньовенний та/або місцевий;● програма підготовки до введення стовбурових клітин, детокс крапельниці; медикаментозна терапія; персоналізована дієта; масажі, мануальна терапія.
Звертаємо вашу увагу: щоб досягти найкращого ефекту, вам підберуть оптимальний тип, джерело та кількість стовбурових клітин.
Програма включає супровід після терапії. Ваш менеджер та лікар йтимуть до результату разом з вами!

Heading photo

Омолодження стовбуровими клітинами

Для програми повного омолодження організму ми примножуємо та застосовуємо різні ресурси тіла:
1. Мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини. Аллогенні чи аутологічні Нормалізація роботи імунної системи
2. Мезенхімальні стовбурові клітини пуповини.Аллогенні. Особливо актуальні для пацієнтів 55+ Покращення структури та функцій сполучної тканини Стимуляція регенерації суглобів
3. Стовбурові клітини-похідні нервового гребеня. Алогенні чи аутологічні Відновлення переферичної нервової системи Покращення пам'яті та інших когнітивних навичок Покращення чутливості Покращення еректильної функції
4. PRP-терапія.Аутологічний продукт Покращення кровопостачання та трофіки тканин шкіри голови та обличчя, суглобів, піхви.
5. Екзосоми.Алогенний продукт Покращення стану волосся та шкіри.

Heading photo

Як працюють стовбурові клітини?

Стовбурові клітини працюють за двома напрямками:
1. Паракринний ефектКлітини виділяють в організм фактори росту та інші сигнальні речовини, які запускають процеси регенерації, системно знімають запалення та омолоджують організм.
2. Пряма диференціаціяСтовбурові клітини можуть напряму перетворюватися на клітини, яких не вистачає тілу. Наприклад, епітеліальні клітини амніотичної мембрани можуть диференціюватися в гепатоцити. Цей механізм знімає навантаження на орган та допомагає відновлювати пошкоджені тканини напряму.

Омолодження. На що здатні стовбурові клітини?


Asset 2

Покращення стану шкіри, нігтів та волосся

Підвищення лібідо

Покращення імунітету

Прилив енергії

Міцніший сон

Поліпшення пам'яті

illness

Менший ризик хронічних хвороб

Нормалізація тиску

Швидше відновлення після навантажень

Підвищення витривалості та фізичних показників

Безпечні стовбурові клітини

Омолодження стовбуровими клітинами

З роками організму стає все складніше відновлюватися після впливу негативних факторів. Тоді може допомогти застосування стовбурових клітин.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс розробляється індивідуально.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Під час лікування вам проведуть внутрішньовенне та, за необхідності, місцеве введення стовбурових клітин. Кількість повторних введень лікар призначить індивідуально для вашого випадку.

 • 7. Медичний висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.
  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Часті питання

 • Чи є протипоказання до процедури?

  Так. До них належать:
   онкологічні захворювання, перенесені менше ніж 5 років тому; вагітність та лактація; вік до 18 років; алкогольна та наркотична залежність; психіатричні хвороби.

 • Скільки в середньому триває курс омолодження?

  В середньому 5 днів, але кожна програма створюється індивідуально. У випадку застосування аутологічних клітин, потрібен додатковий час на масштабування терапевтичної дози.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with