+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Біострахування для новонароджених


Програми біострахування також можуть підбиратися індивідуально до Ваших потреб та запитів.

Безпечні стовбурові клітини

Біострахування – ключ до здоров'я Вашої дитини в майбутньому! 

Від Вас залежить майбутнє здоров'я Вашого малюка. Подаруйте Вашій дитині можливість звертатися до кращих медичних рішень майбутнього для збереження здоров'я і довголіття, продовження молодості і якісної старості, завдяки збереженню власних стовбурових клітин при народженні.Обирайте пакети біострахування новонароджених GOOD CELLS і ми про все подбаємо!
Приймаючи рішення зберегти стовбурові клітини своєї новонародженої дитини, Ви забезпечуєте можливість скористатися кращими біотехнологічними рішеннями зараз і в майбутньому. Уже сьогодні терапією на основі стовбурових клітин скористалося понад 20 млн осіб, існують національні банки стовбурових клітин, зареєстровано більше 1000 клінічних випробувань. Кожні 2 тижні реєструють нове дослідження по застосуванню стовбурових клітин для лікування і збереження здоров'я.

Illustration
Illustration

Наша унікальність полягає в тому, що ми будемо зберігати саме стовбурові клітини (НЕ тканини) і формувати особистий банк стовбурових клітин дитини. Це дозволяє нам гарантувати їхню безпеку й збереження. Все, що Вам потрібно зробити, коли Ви захочете використовувати стовбурові клітини, це замовити необхідну терапевтичну дозу, і наші спеціалісти підготують її. Вам не потрібно буде додатково замовляти виділення стовбурових клітин з розмороженої тканини, що займе час і не завжди буде вдало.
Крім того, Ви можете при бажанні розмножити стовбурові клітини заздалегідь до потрібної кількості для екстреного використання протягом 24-х годин в разі необхідності.
Обирайте GOOD CELLS – ми професіонали в галузі біотехнологій! Ми не тільки виділяємо і зберігаємо стовбурові клітини, як більшість банків пуповинної крові, але і маємо реальний досвід застосування. Таким чином, коли настане бажання або необхідність скористатися біобанком, Вам не знадобиться шукати клініку, яка зможе використовувати їх для Вас!

Безпечні стовбурові клітини

Етапи послуги

Консультація лікаря

Виділення, культивування та характеристика стовбурових клітин

Видача паспорта клітинної культури

Кріоконсервування та зберігання стовбурових клітин

Ви можете вибрати, який саме тип стовбурових клітин Ви хочете зберегти. Детальніше про типи стовбурових клітин, які можна зберегти в пакетах біострахування новонароджених, нижче: 

 • Пуповинна кров

  Пуповинна кров – це кров, яка представлена в пуповині і плаценті. Її можна легко зібрати, протестувати та кріоконсервувати для послідуючого зберігання в банку пуповинної крові з метою подальшого використання.Фракція мононуклеарів, виділена з пуповинної крові, містить суміш різних типів стовбурових клітин, включаючи гемопоетичні стовбурові клітини, ендотеліальні клітини-попередники, мезенхімальні стовбурові клітини.

 • Гемопоетичні стовбурові клітини (ГСК)

  ГСК, які у дорослих зазвичай виявляються у кістковому мозку, дають всі типи клітин крові (еритроцити, лейкоцити і тромбоцити). У порівнянні з ГСК кісткового мозку, ГСК пуповинної крові мають більший терапевтичний потенціал, оскільки вони «молодші». ГСК пуповинної крові можуть бути зібрані без будь-якого ризику для матері або дитини, це вимагає менше часу для обробки і має менший ризик передачі інфекції. Крім того, ГСК пуповинної крові не потребують строгого типування антигенів гістосумісності, і частота відторгнення після трансплантації менше.
  Застосування:
  Трансплантація ГСК з пуповинної крові застосовується для лікування різних гематологічних порушень: анемії, лейкемії, лімфоми, імунодефіцит і т. д. У світі було виконано понад 40 000 трансплантацій ГСК пуповинної крові. Більше 25 000 пацієнтів були вилікувані за допомогою цього підходу. Стовбурові клітини пуповинної крові також можуть бути використані для лікування неврологічних захворювань і травм головного мозку. Церебральний параліч, енцефалопатія, черепно-мозкова травма, гідроцефалія та аутизм – це розлади, при яких стовбурові клітини, отримані з пуповинної крові, володіють значним терапевтичним потенціалом. Список клінічних випробувань, в яких використовувалися стовбурові клітини пуповинної крові, можна знайти за наступним посиланням.

 • Мезенхімальні стовбурові клітини пуповини

  Пуповина має дві артерії та одну вену, які захищені сполучною тканиною, збагаченою протеогліканами та називається Вартонів студень. Саме сполучна тканина пуповини є одним із джерел МСК. Порівняно з кістковим мозком та жировою тканиною, які є класичними джерелами МСК, кількість МСК, виділених із пуповини, у декілька разів більша. Процедура неінвазивного забору, високий потенціал проліферації, стійкий час подвоєння популяції клітин протягом ряду пасажів, висока частка колонієутворюючих клітин, широкий потенціал диференціації, низька імуногенність є привабливими перевагами МСК пуповини, що в свою чергу робить пуповину домінуючим джерелом МСК.
  Застосування:
  Введення МСК пуповини в практичну медицину відбувається в наступних напрямках:
  лікування аутоімунних захворювань (ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, виразковий коліт, хвороба Крона і т.д.); лікування серцево-судинних захворювань (постінфарктний кардіосклероз, кардіоміопатія, ішемічна хвороба серця, аритмія); лікування цирозу печінки і печінкової недостатності; лікуванні ушкоджень опорно-рухового апарату (остеоартроз, травматичні розлади суглобів і сухожиль, спортивні травми, вроджені або генетично опосередковані порушення кісткової тканини); лікування розладів нервової системи (аутизм, хвороба Альцгеймера, ушкодження спинного мозку); лікування цукрового діабету; біоінженерія тканин і органів (еквіваленти шкіри і судин, клапани серця, конструкції кісткової і хрящової тканини).
  Поточний список клінічних випробувань за участю МСК пуповини

 • Мезенхімальні стовбурові клітини плаценти

  Плацента – це унікальний орган, що складається з клітин матері і плоду. Поряд з цим, плацента є багатим резервуаром мезенхімальних стовбурових клітин. Існує кілька переваг МСК, отриманих з плаценти, в порівнянні з МСК, виділених з тканин дорослого організму:
  більш однорідна і «молода» популяція клітин; висока швидкість проліферації; низький ризик старіння ex vivo; краща здатність мігрувати до пошкодженої тканини; імунологічна толерантність.
  Застосування:
  МСК плаценти можуть бути використані в клітинній терапії ідіопатичного легеневого фіброзу, ішемічного інсульту, діабету 2 типу, хвороби Крона, циститу, гіпокси-ішемічної енцефалопатії, хвороби трансплантат проти господаря, остеоартриту, косметологічних проблем та при загоєнні ран.

 • Мезенхімальні стовбурові клітини амніотичної мембрани

  Амніотична мембрана або амніон – це позаембріональна високоеластична прозора мембрана, яка охоплює плід під час розвитку. Ця структура генерується дуже рано під час ембріонального розвитку і складається з трьох шарів: внутрішнього епітеліального шару, базальної мембрани та зовнішнього шару мезодермальних клітин. Отже, амніон є джерелом щонайменше двох типів стовбурових клітин: мезенхімальних стовбурових клітин та епітеліальних клітин амніотичної мембрани. Амніотичні МСК виникають із зовнішнього мезодермального шару. МСК амніотичної мембрани поділяють подібні властивості з плацентарними МСК, але також характеризуються схильністю до диференціювання в нейральному напрямку.
  Застосування:
  МСК амніотичної мембрани можуть бути використані при лікуванні серцево-судинних захворювань, розладів опорно-рухового апарату, розладів нервової системи, цукрового діабету, розсіяного склерозу, косметологічних проблем та при загоєнні ран.

 • Епітеліальні клітини амніотичної мембрани

  Епітеліальні клітини амніотичної мембрани отримують з внутрішнього шару амніотичної мембрани. In vitro, ці клітини демонструють епітеліальну морфологію і ростуть щільно упакованими кластерами. Легкість виділення, здатність диференціюватися в спеціалізовані клітини всіх трьох зародкових листків, низька імуногенність, протизапальні властивості та безперечна природа роблять епітеліальні клітини амніотичної мембрани дуже перспективним інструментом для застосування в регенеративній медицині.
  Застосування:
  Епітеліальні клітини амніотичної мембрани можуть бути розглянуті для клінічного застосування в лікуванні широкого спектра станів, включаючи офтальмологічні захворювання (епітеліальна дистрофія рогівки), фіброз легенів, фіброз печінки, розсіяний склероз, вроджені метаболічні порушення, травми спинного мозку, хворобу Паркінсона, первинну недостатність яєчників, передчасну недостатність яєчників, синдром Ашермана.

Безпечні стовбурові клітини

Вартість

Ціна включає додаткову знижку на зберігання Вартість пакета, грн
Унікальна Преміум Стандарт
Пуповинна кров,
МСК пуповини,
МСК плаценти,
МСК амніотичної мембрани,
епітеліальні клітини амніотичної мембрани
Пуповинна кров,
МСК пуповини,
МСК плаценти
Пуповинна кров +
МСК пуповини
Біострахування 75000 48000 33000
Зберігання 1 рік 3025
Зберігання 5 років 12100
Зберігання 10 років 20000

Безпечні стовбурові клітини

Всі пакети біострахування включають в себе наступні послуги: 

комплект для забору і транспортування біоматеріалу; цілодобовий моніторинг наших фахівців; організація транспортування, обробки та тестування біоматеріалів; довгострокове зберігання стовбурових клітин і надання їх Вам за першою вимогою; обробка, тестування і кріоконсервація стовбурових клітин; доставка стовбурових клітин на вимогу в будь-який медичний заклад України; безкоштовна підготовка документів для перевезення стовбурових клітин за кордон.
Процедура забору позаембріональних тканин безпечна для матері і дитини та проходить без будь-якого контакту з дитиною.Будь ласка, зверніть увагу, що забір матеріалів проводиться доктором акушером-гінекологом обраного Вами пологового будинку. Вартість забору матеріалу під час пологів не включена в пакет біострахування і оплачується додатково за тарифами обраного пологового будинку!
Юридичні аспекти
Договір про збереження стовбурових клітин новонародженого може бути складений у 2-х аспектах:
біобанк збережених стовбурових клітин належить тільки дитині і їм не зможуть скористатися батьки або родичі до 18 років дитини без її спеціальної згоди; до 18 років дитини її біобанком можуть розпоряджатися батьки.

Illustration
Illustration

Безпечні стовбурові клітини

Як все відбувається?

Весь час, від моменту вибору пакету біострахування до моменту видачі сертифіката про створення персонального біобанку, Вас супроводжуватиме персональний менеджер. Після того, як Ви оберете найкращий пакет біострахування для Вашого малюка, ми запропонуємо Вам узгодити і підписати пакет документів для організації, виділення, культивування та зберігання стовбурових клітин Вашої дитини, організуємо зручний варіант оплати обраного пакета. Ми зв'яжемося з Вашим пологовим будинком і акушером-гінекологом для узгодження логістики і технології забору матеріалу. Коли буде наближатися день пологів, за рекомендацією Вашого лікаря, ми заздалегідь передамо спеціальний кейс для забору і транспортування постембріональних матеріалів в Ваш пологовий будинок. Коли буде підтверджено, що родова діяльність почалася, ми направимо спеціального кур'єра, який чекатиме кейс і негайно доставить отримані матеріали в нашу біотехнологічну лабораторію GOOD CELLS. Там, в свою чергу, команда біотехнологів створить персональний біобанк Вашого малюка. Після закінчення всіх біотехнологічних процесів, створений біобанк буде заморожений в рідкому азоті на вказаний термін в кріобанку Good Cells, а Ви отримаєте паспорт збереженої клітинної культури. Від момента народження Вашого малюка до момента створення паспорта біобанку зазвичай проходить 3-4 тижні. Наш менеджер завжди буде з Вами на зв'язку!

Терапія із застосуванням стовбурових клітин – це інноваційне медичне рішення для збереження і поліпшення здоров'я! Біострахування новонароджених GOOD CELLS – це інвестиція в здоров'я Вашої дитини!

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Як це працює?

  Біострахування новонародженого – це програма організації забору особливо цінного біоматеріалу (позаембріональних тканин), виділення з нього, культивування та збереження стовбурових клітин. До позаембріональних тканин відносяться плацента, амніон, жовтковий мішок, аллантоїс і пуповина – тимчасові структури, необхідні для розвитку, зростання і виживання людського ембріона. Позаембріональні тканини зазвичай утилізуються при пологах, але за допомогою біотехнологій з цих тканин можна виділити особливі стовбурові клітини та зберегти їх на багато років.

 • Чи варто це зробити? 

  Багатокомпонентний клітинний і біохімічний склад позаембріональних тканин служить багатим джерелом різних типів стовбурових клітин, які характеризуються великим терапевтичним потенціалом. Стовбурові клітини, виділені із позаембріональних тканин, можуть застосовуватися при лікуванні анемії, онкогематології, черепно-мозкової травми, вірусної інфекції, ішемії кінцівок, інсульту та ішемії головного мозку, цукрового діабету, розсіяного склерозу, інфаркту міокарда, інсультів, периферичної невропатії, трофічних виразок, хвороби Крона, хвороби трансплантат проти господаря, фіброзу легенів, кардіоміопатії, остеоартрозу колінного суглоба, бічного аміотрофічного склерозу та еректильної дисфункції. А також стовбурові клітини використовуються для омолодження і відновлення після операції, постінфекційних станів, зміцнення імунної системи.

 • Чому варто зберігати саме стовбурові клітини, а не тканини? 

  Саме стовбурові клітини є цільовим продуктом зберігання. Позаембріональні тканини є тільки сировиною для виділення стовбурових клітин. Зберігаючи позаембріональні тканини протягом багатьох років в кріобанку, у разі виникнення потреби скористатися власним біобанком, Вам потрібно буде окремо замовити виділення стовбурових клітин з Ваших збережених тканин. В свою чергу, існує технічна складність виділення стовбурових клітин з тканин, що зберігалися довгий час в азоті за температури мінус 196 градусів за Цельсієм. Не завжди вдається виділити найкращу культуру стовбурових клітин зі зразків тканин, що значний час зберігалися в азоті. Міжнародні протоколи радять біотехнологам працювати зі свіжим матеріалом. Це забезпечує збереження максимально можливої життєздатності клітин – їх потенціалу здоров'я.В компанії GOOD CELLS ми дотримуємося рекомендацій міжнародної спільноти та зберігаємо саме стовбурові клітини.

Безпечні стовбурові клітини

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на Ваші запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого Вас не зобов'язує.Ми будем раді надати Вам вичерпну інформацію, щоб Ви зробили правильний вибір!