Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Біострахування для новонароджених


Страхування здоров'я вашого малюка. Обирайте серед готових програм чи створіть власну під свої потреби.

Страхування майбутнього

Біострахування – впевненість у здоровому майбутньому дитини

Здоров'я вашого малюка залежить від вас. Забезпечте свою дитину можливістю користуватися найкращими медичними технологіями для збереження здоров'я і довголіття, продовження молодості і якісної старості. Цей шанс можна використати лише раз — при народженні. Цінні біоматеріали можна або викинути, або зберегти й мати можливість їх використовувати для лікування десятків різних захворювань.Обирайте пакети біострахування новонароджених GOOD CELLS і ми про все подбаємо!
Уже сьогодні терапією на основі стовбурових клітин скористалося понад 20 млн осіб, існують національні банки стовбурових клітин, зареєстровано понад 1000 клінічних випробувань. Кожні 2 тижні реєструють нове дослідження по застосуванню стовбурових клітин для лікування і збереження здоров'я.

Illustration
Illustration

Наші переваги:
1. Збереження саме стовбурових клітин, а не тканин. За потреби потрібно просто замовити необхідну терапевтичну дозу і наші спеціалісти її приготують. Чекати поки тканина розморозиться і з неї виділять клітини не потрібно.
2. Формування особистого банку стовбурових клітин дитини.
3. У випадку попередньої домовленості про зберігання терапевтичної дози, клітини можна екстрено підготувати вже за 24 години.
Ми професіонали в галузі біотехнологій. Ми не тільки виділяємо і зберігаємо стовбурові клітини, як більшість банків пуповинної крові, але і маємо реальний досвід їх застосування. Не потрібно витрачати зайвий час на пошук клініки для лікування. Всі процедури можна виконати у нас.

Безпечні стовбурові клітини

Етапи послуги

Консультація лікаря

Виділення, культивування та дослідження стовбурових клітин

Видача паспорта клітинної культури

Кріоконсервування та зберігання стовбурових клітин

Ви самі обираєте, які клітини зберегти. Тканини та клітини, які можна зберегти для біострахування дитини у GOOD CELLS:

 • Пуповинна кров

  Пуповинна кров — це кров, що знаходиться в пуповині та плаценті. Її можна легко зібрати, протестувати, кріоконсервувати та зберігати в банку пуповинної крові для подальшого використання.У пуповинній крові є гемопоетичні стовбурові клітини, ендотеліальні клітини-попередники, мезенхімальні стовбурові клітини.

 • Гемопоетичні стовбурові клітини (ГСК)

  Від ГСК кісткового мозку походять всі типи клітин крові дорослої людини: еритроцити, лейкоцити й тромбоцити. У порівнянні з ГСК кісткового мозку, ГСК пуповинної крові мають більший терапевтичний потенціал, оскільки вони «молодші». ГСК пуповинної крові збираються без будь-якого ризику для матері або дитини, це відбувається швидше та практично виключає ризик передачі інфекції. Цей тип клітин не потребує строгого типування антигенів гістосумісності, а ймовірність відторгнення після трансплантації менша.
  Застосування:
  Трансплантація ГСК з пуповинної крові застосовується для лікування гематологічних порушень: анемії, лейкемії, лімфоми, імунодефіциту тощо. У світі вже виконали понад 40 000 трансплантацій цих клітин. Понад 25 000 пацієнтів вилікувалися завдяки таким трансплантаціям. Стовбурові клітини пуповинної крові також можна використовувати для лікування неврологічних захворювань і травм головного мозку. Церебральний параліч, енцефалопатія, черепно-мозкова травма, гідроцефалія та аутизм – це розлади, при яких стовбурові клітини пуповинної крові можуть допомогти.
  Список клінічних випробувань, в яких використовувалися стовбурові клітини пуповинної крові, можна знайти за наступним посиланням.

 • Мезенхімальні стовбурові клітини пуповини 

  Пуповина має дві артерії та одну вену, які захищені сполучною тканиною. Саме вона є одним із джерел МСК. У пуповині міститься у десятки разів більше МСК, порівнюючи з кістковим мозком та жировою тканиною — класичними джерелами МСК. Неінвазивний забір, високий потенціал проліферації, стійкий час подвоєння популяції, багато колонієутворюючих клітин, широкий потенціал диференціації, низька імуногенність — переваги саме цього типу клітин.
  Застосування:
  Введення МСК пуповини в практичну медицину відбувається в наступних напрямках:
  лікування аутоімунних захворювань: ревматоїдного артриту, розсіяного склерозу, виразкового коліту, хвороби Крона тощо; лікування серцево-судинних захворювань: постінфарктного кардіосклерозу, кардіоміопатії, ішемічної хвороби серця, аритмії; лікування цирозу печінки й печінкової недостатності; лікуванні ушкоджень опорно-рухового апарату: остеоартрозу, травматичних розладів суглобів і сухожиль, спортивних травм, вроджених або генетично опосередкованих порушень кісткової тканини; лікування розладів нервової системи: аутизму, хвороби Альцгеймера, ушкоджень спинного мозку; лікування цукрового діабету; біоінженерія тканин і органів: створення еквівалентів шкіри й судин, клапанів серця, конструкцій кісткової та хрящової тканини).
  Поточний список клінічних випробувань за участю МСК пуповини

 • Мезенхімальні стовбурові клітини плаценти

  Плацента – це унікальний орган, у якому є клітини матері та плоду. Плацента є джерелом мезенхімальних стовбурових клітин. Переваги МСК плаценти в порівнянні з МСК з тканин дорослого організму:
  більш однорідна і «молода» популяція клітин; висока швидкість проліферації; низький ризик старіння ex vivo; краща здатність мігрувати до пошкодженої тканини; імунологічна толерантність.
  Застосування:
  МСК плаценти можуть бути використані в клітинній терапії ідіопатичного легеневого фіброзу, ішемічного інсульту, діабету 2 типу, хвороби Крона, циститу, гіпокси-ішемічної енцефалопатії, хвороби трансплантат проти господаря, остеоартриту, косметологічних проблем та при загоєнні ран.

 • Мезенхімальні стовбурові клітини амніотичної мембрани

  Амніотична мембрана або амніон – це позаембріональна високоеластична прозора мембрана, яка оточує плід під час розвитку. Ця структура формується дуже рано під час ембріонального розвитку. Амніон є джерелом щонайменше двох типів стовбурових клітин: мезенхімальних стовбурових клітин та епітеліальних клітин амніотичної мембрани. Амніотичні МСК виникають із зовнішнього мезодермального шару амніону. МСК амніотичної мембрани схожі на плацентарні МСК, але також можуть диференціюватися в нейральному напрямку.
  Застосування:
  МСК амніотичної мембрани можуть бути використані при лікуванні серцево-судинних захворювань, розладів опорно-рухового апарату, розладів нервової системи, цукрового діабету, розсіяного склерозу, косметологічних проблем та при загоєнні ран.

 • Епітеліальні клітини амніотичної мембрани

  Епітеліальні клітини амніотичної мембрани отримують з внутрішнього шару амніотичної мембрани. In vitro, ці клітини мають епітеліальну морфологію і ростуть щільно упакованими кластерами. Легкість виділення, здатність диференціюватися в спеціалізовані клітини всіх трьох зародкових листків, низька імуногенність та протизапальні властивості роблять цей тип клітин дуже перспективним інструментом для застосування в регенеративній медицині.
  Застосування:
  Епітеліальні клітини амніотичної мембрани можуть застосовуватись для лікування багатьох станів: офтальмологічних захворювань (епітеліальної дистрофії рогівки); фіброзу легенів; фіброзу печінки; розсіяного склерозу; вроджених метаболічних порушень;травм спинного мозку; хвороби Паркінсона; первинної недостатності яєчників; передчасної недостатності яєчників; синдрому Ашермана.

Ціна біострахування

Вартість

Ціна включає додаткову знижку на зберігання Вартість пакета, грн
Унікальна Преміум Стандарт
 • Пуповинна кров;
 • МСК пуповини;
 • МСК амніотичної мембрани;
 • МСК плаценти;
 • Епітеліальні клітини амніотичної мембрани.
 • Пуповинна кров;
 • МСК пуповини;
 • МСК плаценти.
 • Пуповинна кров;
 • МСК пуповини.
Біострахування 75000 55000 40000
Зберігання 1 рік 3025
Зберігання 5 років 12100
Зберігання 10 років 20000

Пакети біострахування

До всіх пакетів біострахування входять наступні послуги: 

цілодобовий моніторинг наших фахівців; комплект для забору і транспортування біоматеріалу; організація транспортування, обробки та тестування біоматеріалів; довгострокове зберігання стовбурових клітин і надання їх за першою вимогою; обробка, тестування і кріоконсервація стовбурових клітин; доставка стовбурових клітин на вимогу в будь-який медичний заклад України; безкоштовна підготовка документів для перевезення стовбурових клітин за кордон.
Процедура забору позаембріональних тканин безпечна для матері та дитини та проходить без будь-якого контакту з малюком.Забір матеріалів проводиться доктором акушером-гінекологом обраного вами пологового будинку. Вартість забору матеріалу під час пологів не включена в пакет біострахування й оплачується додатково за тарифами обраного пологового будинку!
Юридичні аспекти біострахування
Договір про збереження стовбурових клітин новонародженого можна скласти у двох варіантах:
1. Біобанк збережених стовбурових клітин належить тільки дитині й ним не зможуть скористатися батьки або родичі до її повноліття.2. До 18 років дитини її біобанком можуть розпоряджатися батьки.

Illustration
Illustration

Процес біострахування

Як все буде відбуватися?

На всіх етапах програми біострахування з вами буде поруч персональний менеджер. Етапи програми:
1. Вибір оптимального пакета.2. Підписання документів для організації, виділення, культивування та зберігання стовбурових клітин дитини.3. Зв'язок з вашим пологовим будинком та акушером-гінекологом для узгодження логістики та технології забору матеріалу.4. Передача до пологового будинку кейсу для забору та транспортування післяпологових матеріалів.5. Після початку родової діяльності ми направимо спеціального кур'єра, який чекатиме кейс і негайно доставить отримані матеріали в нашу біотехнологічну лабораторію. 6. Створення персонального біобанку вашого малюка командою біотехнологів, його замороження у рідкому азоті та перенесення у кріобанк.7. Отримання паспорту збереженої клітинної культури. Зазвичай, від дня народження малюка до моменту створення паспорта проходить 3-4 тижні.
Наш менеджер завжди буде на зв'язку!

Біострахування новонароджених GOOD CELLS – це інвестиція в здоров'я вашої родини. Не змарнуйте унікальний цей шанс!

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Як це працює?

  Біострахування новонародженого — це програма забору особливо цінних позаембріональних тканин, та виділення з них стовбурових клітин для подальшого кріоконсервування. До позаембріональних тканин відносяться: плацента, амніон, жовтковий мішок, аллантоїс і пуповина. Позаембріональні тканини зазвичай утилізуються при пологах. Але за допомогою біотехнологій з цих тканин можна виділити стовбурові клітини та зберегти їх на багато років.

 • Чи варто це зробити? 

  Стовбурові клітини, виділені із позаембріональних тканин, можуть застосовуватися при лікуванні анемії, онкогематології, черепно-мозкової травми, вірусної інфекції, ішемії кінцівок, інсульту та ішемії головного мозку, цукрового діабету, розсіяного склерозу, інфаркту міокарда, інсультів, периферичної невропатії, трофічних виразок, хвороби Крона, хвороби трансплантат проти господаря, фіброзу легенів, кардіоміопатії, остеоартрозу колінного суглоба, бічного аміотрофічного склерозу та еректильної дисфункції. А також стовбурові клітини використовуються для омолодження і відновлення після операції, постінфекційних станів, зміцнення імунної системи. Тому, процедура точно варто того!

 • Чому варто зберігати саме стовбурові клітини, а не тканини? 

  Саме клітини є цільовим продуктом зберігання. Тканини є тільки сировиною для виділення стовбурових клітин. При зберіганні тканин, у разі потреби використання біобанку, потрібно буде окремо замовити виділення клітин. При цьому не завжди вдається виділити стовбурові клітини хорошої якості зі зразків тканин, що значний час зберігалися в азоті.
  Міжнародні протоколи радять біотехнологам працювати зі свіжим матеріалом. Це забезпечує збереження максимально можливої життєздатності клітин та їх потенціалу.GOOD CELLS дотримується рекомендацій міжнародної спільноти та зберігає саме стовбурові клітини.

Зв'язок

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого вас не зобов'язує.Ми будем раді надати вичерпну інформацію, аби ви зробили правильний вибір!