Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Біострахування новонароджених


Збережіть пуповинну кров для вашого малюка. Зробіть інвестицію у здоров‘я вашої дитини!

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Біострахування
  4. Біострахування для новонароджених

Страхування майбутнього

Біострахування – впевненість у здоровому майбутньому дитини

Біострахування новонароджених - це програма отримання, тестування та збереження пуповинної крові та стовбурових клітин з плаценти, пуповини, амніотичної мембрани. Цей шанс можна використати лише раз у житті дитини — при народженні.
Пуповинна кров, пуповина, плацента – це післяпологові матеріали, які можна легко зібрати під час народження дитини без шкоди для дитини або матері. Стовбурові клітини, виділені з них, мають найбільший регенеративний потенціал, і їх кількості вистачить на все життя.
Навіщо зберігати пуповинну кров?Цінні біоматеріали з найвищим регенеративним потенціалом можна використовувати для лікування десятків різних захворювань, реабілітації після хвороб та хірургічних втручань. Ваша дитина та Ви будете мати можливість користуватися найкращими медичними технологіями у майбутньому.

Illustration

Хочете дізнатися більше?

Завантажуйте нашу брошуру у форматі PDF з додатковою інформацією про послугу біострахування новонароджених у GOOD CELLS.

Банк пуповинной крови, пуповинная кровь, сохранить пуповинную кровь

Банк пуповинної крові GOOD CELLS - єдиний в Україні пропонує унікальні та доступні програми збереження стовбурових клітин при народженні дитини. Обирайте cтандартний пакет, або створіть індивідуальний під потреби дитини, батьків та родини. 
Переваги банку пуповинної крові GOOD CELLS:
1. Гарантовано краща ціна на збереження пуповинної крові в Україні.2. Єдина ціна на зберігання пуповинної крові та стовбурових клітин, не залежно від обраного пакету біострахування.3. Єдиний кріобанк в Україні, який пропонує виділення 5 типів клітин з пуповини, плаценти та амніотичної мембрани, що дає більше лікувальних можливостей у майбутньому.4. Збереження саме стовбурових клітин, а не тканин, що гарантовано забезпечує життєздатність 98% (мінімум).5. Тестування клітин на відповідність критеріям визначення: відповідна морфологія, висока життєздатність, фенотип, здатність до формування колоній, потенціал диференціювання;
6. Перевірка отриманої популяції клітин на стерильність (відсутність інфекційного ураження);
7. Створення персонального мастер-банку стовбурових клітин;
8. Забезпечення повного циклу роботи з матеріалом в одній лабораторії (від отримання та тестування до зберігання в кріобанку).
9. Персональний менеджер та індивідуальна логістика. З нами комфортно завжди.10. Супровід при вивезенні майстер-банку за кордон.
Ми професіонали в галузі біотехнологій. Ми не тільки виділяємо і зберігаємо стовбурові клітини, як більшість банків пуповинної крові, але й маємо реальний досвід їх застосування.
Не потрібно витрачати зайвий час на пошук клініки для лікування. Всі процедури лікування, реабілітації та омолодження можна виконати у GOOD CELLS.

Регенеративна медицина

Чому краще зберігати саме стовбурові клітини з пуповини та плаценти, а не фрагменти цих тканин?

Тканини є тільки сировиною для виділення стовбурових клітин. Саме клітини є цільовим продуктом зберігання. Після тривалого зберігання тканин в азоті не завжди вдається виділити стовбурові клітини в достатній кількості та хорошої якості. Більш того, підготовка терапевтичної дози стовбурових клітин із заморожених тканин займатиме вдвічі більше часу, ніж нарощення зі вже створеного майстер-банку стовбурових клітин дитини.
Досвід іноземних колег свідчить, що якість клітин краща, якщо працювати зі свіжим матеріалом. Це забезпечує збереження максимально можливої життєздатності клітин та їх терапевтичного потенціалу. Біотехнологи GOOD CELLS обирають найкращі та найефективніші способи у своїй практиці.

● Уже сьогодні терапією на основі стовбурових клітин скористалося понад 1 млн осіб в США та ЄС.


● Зареєстровано понад 6000 клінічних випробувань. 


● Кожного дня публікуються нові наукові статті щодо застосування стовбурових клітин для лікування.


Процедура забору біоматеріалів

Особливості забору біоматеріалів під час пологів

Забір біоматеріалів під час пологів — абсолютно неінвазивна процедура, яка не доставляє жодного дискомфорту ні малюку, ні жінці. Після другого етапу пологів, коли народилася дитина, її прикладають до мами. В цей час лікарі перетискають та перерізають пуповину. Після цієї процедури всередині неї залишається пуповинна кров. Саме її лікар і збирає у спеціальний підготовлений заздалегідь контейнер. Перерізання пуповини й тим більше забір пуповинної крові не може принести жодного дискомфорту, адже пуповина не містить нервових закінчень та вже не пов’язана ні з тілом немовля, ні з тілом мами.
Після народження дитини жінку чекає наступний етап пологів — народження посліду (плаценти та інших тимчасових органів, що допомагали дитині розвиватися). Коли цей етап завершується, мама та немовля насолоджуються першими хвилинами разом, а лікар переміщає плаценту у контейнер, який буде доставлений в біотехнологічну лабораторію. 

Illustration

Жінкам, пологи яких проходять з допомогою оперативного втручання (кесарів розтин), не варто хвилюватися, адже принцип забору біоматеріалів такий самий. Єдиною відмінністю буде спосіб, у який ці тканини покинуть організм жінки.
Пуповина, плацента та амніотична мембрана вже виконали свою функцію, а отже не потрібні організму матері чи дитини. Однак, вони багаті на цінні стовбурові клітини, які можуть одного дня врятувати життя малюку або його рідним. На жаль, у більшості випадків ці тканини просто утилізуються, як медичні відходи. Проте, у кожного є можливість зберегти та користуватися їх властивостями на благо здоров’я родини протягом всього життя!

Як здійснюється біострахування

Етапи реалізації послуги біострахування новонароджених

Вибір програми біострахування

Підписання документів

Координація дій з вашим пологовим будинком та акушером-гінекологом

Доставка кріоконтейнера в пологовий будинок для забору матеріалів

Доставка матеріалів кур'єром до банку пуповинної крові GOOD CELLS

Виділення, культивування та тестування стовбурових клітин

Створення особистого майстер-банку стовбурових клітин дитини

Зберігання депозиту стовбурових клітин у кріобанку GOOD CELLS 

Видача паспорта клітинної культури з гарантією якості

Біострахування новонароджених GOOD CELLS – це інвестиція у здоров'я вашої родини.  Отримайте цей унікальний шанс!

Ви самі обираєте, які клітини зберегти у GOOD CELLS:

  • Пуповинна кров

    Пуповинна кров — це кров, що знаходиться в пуповині та плаценті. Її можна легко зібрати, протестувати, кріоконсервувати та зберігати в банку пуповинної крові для подальшого використання. У пуповинній крові є гемопоетичні стовбурові клітини, ендотеліальні клітини-попередники, мезенхімальні стовбурові клітини.
    Гемопоетичні стовбурові клітини (ГСК) Від ГСК кісткового мозку походять всі типи клітин крові дорослої людини: еритроцити, лейкоцити й тромбоцити. У порівнянні з ГСК кісткового мозку, ГСК пуповинної крові мають більший терапевтичний потенціал, оскільки вони «молодші». ГСК пуповинної крові збираються без будь-якого ризику для матері або дитини, це відбувається швидше та практично виключає ризик передачі інфекції. Цей тип клітин не потребує суворого типування антигенів гістосумісності, а ймовірність відторгнення після трансплантації менша.
    Застосування:
    Трансплантація ГСК з пуповинної крові застосовується для лікування гематологічних порушень: анемія, лейкемія, лімфома, імунодефіцит тощо. Стовбурові клітини пуповинної крові також можна використовувати для лікування неврологічних захворювань і травм головного мозку. Церебральний параліч, енцефалопатія, черепно-мозкова травма, гідроцефалія та аутизм – це розлади, при яких стовбурові клітини пуповинної крові можуть допомогти.
    Досвід застосування пуповинної крові за посиланням.

  • Мезенхімальні стовбурові клітини пуповини 

    Пуповина має дві артерії та одну вену, які захищені сполучною тканиною. Саме вона є одним із джерел МСК. У пуповині міститься у десятки разів більше МСК, порівнюючи з кістковим мозком та жировою тканиною — класичними джерелами МСК. Неінвазивний забір, високий потенціал проліферації, стійкий час подвоєння популяції, багато колонієутворюючих клітин, широкий потенціал диференціації, низька імуногенність — переваги саме цього типу клітин.
    Застосування:
    Введення МСК пуповини в практичну медицину відбувається в наступних напрямках:
    лікування аутоімунних захворювань: ревматоїдного артриту, розсіяного склерозу, виразкового коліту, хвороби Крона тощо;лікування серцево-судинних захворювань: постінфарктного кардіосклерозу, кардіоміопатії, ішемічної хвороби серця, аритмії; лікування цирозу печінки й печінкової недостатності;лікуванні ушкоджень опорно-рухового апарату: остеоартрозу, травматичних розладів суглобів і сухожиль, спортивних травм, вроджених або генетично опосередкованих порушень кісткової тканини; лікування розладів нервової системи: аутизму, хвороби Альцгеймера, ушкоджень спинного мозку; лікування цукрового діабету; біоінженерія тканин і органів: створення еквівалентів шкіри й судин, клапанів серця, конструкцій кісткової та хрящової тканини.
    Досвід застосування МСК пуповини за посиланням.

  • Мезенхімальні стовбурові клітини плаценти

    Плацента – це унікальний орган, у якому є клітини матері та плоду. Плацента є джерелом мезенхімальних стовбурових клітин. Переваги МСК плаценти в порівнянні з МСК з тканин дорослого організму:
    більш однорідна і «молода» популяція клітин; висока швидкість проліферації; низький ризик старіння ex vivo; краща здатність мігрувати до пошкодженої тканини; імунологічна толерантність.
    Застосування:
    МСК плаценти можуть бути використані в клітинній терапії ідіопатичного легеневого фіброзу, ішемічного інсульту, діабету 2 типу, хвороби Крона, циститу, гіпокси-ішемічної енцефалопатії, хвороби трансплантат проти господаря, остеоартриту, косметологічних проблем та при загоєнні ран.
    Досвід застосування МСК плаценти за посиланням.

  • Мезенхімальні стовбурові клітини амніотичної мембрани

    Амніотична мембрана або амніон – це позаембріональна високоеластична прозора мембрана, яка оточує плід під час розвитку. Ця структура формується дуже рано під час ембріонального розвитку. Амніон є джерелом щонайменше двох типів стовбурових клітин: мезенхімальних стовбурових клітин та епітеліальних клітин амніотичної мембрани. Амніотичні МСК виникають із зовнішнього мезодермального шару амніону. МСК амніотичної мембрани схожі на плацентарні МСК, але також можуть диференціюватися в нейральному напрямку.
    Застосування:
    МСК амніотичної мембрани можуть бути використані для лікування серцево-судинних захворювань, розладів опорно-рухового апарату, розладів нервової системи, цукрового діабету, розсіяного склерозу, косметологічних проблем та при загоєнні ран.

  • Епітеліальні клітини амніотичної мембрани

    Епітеліальні клітини амніотичної мембрани отримують з внутрішнього шару амніотичної мембрани. In vitro ці клітини мають епітеліальну морфологію і ростуть щільно упакованими кластерами. Легкість виділення, здатність диференціюватися в спеціалізовані клітини всіх трьох зародкових листків, низька імуногенність та протизапальні властивості роблять цей тип клітин дуже перспективним інструментом для застосування в регенеративній медицині.
    Застосування:
    Епітеліальні клітини амніотичної мембрани можуть застосовуватись для лікування багатьох станів:
    офтальмологічні захворювання (епітеліальна дистрофія рогівки);фіброз легенів; фіброз печінки;розсіяний склероз;вроджені метаболічні порушення;травми спинного мозку;хвороба Паркінсона;первинна недостатність яєчників;передчасна недостатність яєчників;синдром Ашермана.
    Досвід застосування епітеліальних клітин амніотичної мембрани за посиланням.

Вартість

Вартість забору матеріалу під час пологів не включена в пакет біострахування й оплачується додатково за тарифами обраного пологового будинку.
Обирайте cтандартний пакет, або створіть індивідуальний під потреби дитини, батьків та родини.

Стандарт

Преміум

Унікальний

  • Пуповинна кров

  • МСК пуповини

  • МСК плаценти


  • МСК амніотичної мембрани



  • Епітеліальні клітини амніотичної мембрани



Вартість зберігання депозитів

Єдина вартість зберігання біоматеріалів, не залежно від обраного пакету!

  • Зберігання 1 рік

    4000 грн
    Будь-який пакет
  • Зберігання 5 років

    14 500 грн
    Будь-який пакет
  • Зберігання 10 років

    25 000 грн
    Будь-який пакет

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

  • Як працює послуга збереження стовбурових клітин при пологах?

    Біострахування новонародженого — це програма забору особливо цінних позаембріональних тканин та виділення з них стовбурових клітин для подальшого зберігання. До позаембріональних тканин відносяться: плацента, амніон, жовтковий мішок, аллантоїс і пуповина. Позаембріональні тканини зазвичай утилізуються при пологах. Але за допомогою біотехнологій з цих тканин можна виділити та зберегти стовбурові клітини для лікування у майбутньому.

  • Чи варто зберегти стовбурові клітини новонародженого? 

    Стовбурові клітини, виділені із позаембріональних тканин, можуть застосовуватися при лікуванні анемії, онкогематології, черепно-мозкової травми, вірусної інфекції, ішемії кінцівок, інсульту та ішемії головного мозку, цукрового діабету, розсіяного склерозу, інфаркту міокарда, інсультів, периферичної невропатії, трофічних виразок, хвороби Крона, хвороби трансплантат проти господаря, фіброзу легенів, кардіоміопатії, остеоартрозу колінного суглоба, бічного аміотрофічного склерозу та еректильної дисфункції. Також стовбурові клітини використовуються для омолодження і відновлення після операцій, постінфекційних станів, зміцнення імунної системи.
    Це справжня інвестиція у здоров'я своєї дитини!

  • Чому варто зберігати саме стовбурові клітини пуповини та плаценти, а не тканини? 

    Саме клітини є цільовим продуктом зберігання. Тканини є тільки сировиною для виділення стовбурових клітин. При зберіганні фрагментів тканин, у разі потреби підготовки терапевтичної дози, потрібно буде окремо замовити виділення стовбурових клітин. При цьому, не завжди вдається виділити стовбурові клітини хорошої якості зі зразків тканин, що значний час зберігалися в азоті.

    Максимально можлива життєздатність клітин та їх лікувальний потенціал забезпечується при виділенні стовбурових клітин з пуповини та плаценти до кріоконсервування. Банк пуповинної крові
    GOOD CELLS дотримується саме такого протоколу роботи з матеріалами та зберігає саме стовбурові клітини.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with