Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування ендокринологічних захворювань стовбуровими клітинами  


Нові можливості лікування ендокринних порушень у GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Ендокринологія

Регенеративна медицина

Клітинна терапія в ендокринології

Ендокринологія — це наука, що вивчає розвиток, будову і функції залоз внутрішньої секреції, гормони та їх дію на організм. Що ж таке “ендокринна система”? Ендокринна система — це складна система залоз та органів, яка відповідає за гормональну регуляцію роботи організму. Ендокринна система неймовірно важлива, адже регулює більшість життєво необхідних процесів в організмі. Серед функцій гормонів ендокринної системи є: регуляція метаболізму; ріст і розвиток;● контроль емоцій та настрою; забезпечення фертильності та сексуальної функції; регуляція сну; контроль частоти серцебиття, артеріального тиску та багатьох інших ключових для організму параметрів.

Illustration

Ендокринна система

Ендокринна система складається з ряду важливих залоз-органів. Найважливішими з них є:
1. Гіпоталамус
Це не тільки частина мозку, а ще й неймовірно важлива залоза. Гіпоталамус виробляє статини та ліберини — гормони, що відповідно послаблюють або посилюють секрецію інших гормонів. Також гіпоталамус відповідає за відчуття голоду, спраги, терморегуляцію та інші ключові процеси в організмі.
2. Гіпофіз
Гіпофіз, як і гіпоталамус, знаходиться у мозку. Передня частка гіпофіза (аденогіпофіз) виробляє цілий ряд дуже важливих тропних гормонів, які регулюють роботу всіх інших залоз. Серед гормонів гіпофіза є: соматотропний гормон, який ще називають гормоном росту, тиреотропний гормон, фолікулостимулюючий гормон, пролактин та інші.
3. Щитоподібна залоза
Це невелика залоза, що розташована в тканинах шиї. Вона регулює ключові метаболічні процеси. Виділяє тироксин, трийодтиронін та кальцитонін.
4. Паращитоподібні залози
Ці дві маленькі парні залози знаходяться поруч з щитоподібною та виробляють паратгормон, який регулює обмін кальцію в організмі.
5. Підшлункова залоза
Цей орган складається з екзокринної частини, яка виробляє травні ферменти та ендокринної частини, яка виробляє гормони інсулін та глюкагон. Вони є найважливішими у регуляції рівня глюкози в крові.
6. Наднирники
Парні залози, розташовані над нирками. Виробляють цілий ряд гормонів, що регулюють обмін речовин, артеріальний тиск, серцебиття та поведінку людини: адреналін, норадреналін, кортизол, глюкокортикоїди та інші.
7. Яєчники
Це жіночі статеві залози, що виробляють естрогени та прогестерон.
8. Яєчка
Чоловічі статеві залози, відповідальні за виробництво андрогенів, зокрема, тестостерону.

Ендокринна система — одна з найскладніших систем органів із тонкими механізмами зворотного зв’язку та саморегулювання. На жаль, сучасний спосіб життя, стреси та інші негативні чинники можуть виводити гормональну систему з ладу. Більшість захворювань ендокринної системи проявляються з часом, коли нанесена організму шкода вже не здатна компенсуватися. Найпоширеніші причини виникнення ендокринних порушень: запалення, викликане інфекцією або аутоімунним процесом; неправильне харчування, малорухомий спосіб життя;● хронічний стрес, сильні емоційні потрясіння; пухлини; вроджені патології.
Ендокринна система здатна до самовідновлення, але в обмежених масштабах. Коли дисбаланс гормонів не може компенсуватися внутрішніми регуляторними механізмами, організму потрібна допомога медиків.

Клітинна терапія для лікування ендокринних порушень

Звичайне лікування захворювань ендокринної системи передбачає нормалізацію гормонального фону з допомогою медикаментозної терапії. На жаль, таке лікування часто не дає бажаних результатів або має серйозні побічні ефекти. Саме тому, науковці та лікарі з усього світу працюють над винайденням та дослідженням нових ефективних способів лікування ендокринних патологій. Зокрема, особливої уваги заслуговує створення органоїдів підшлункової залози з індукованих стовбурових клітин. Такі органоїди вирощуються в лабораторних умовах і можуть повноцінно синтезувати необхідні гормони. Зараз такий підхід ще недостатньо вивчений, тож поки не може застосовуватися для лікування. Натомість мезенхімальні стовбурові клітини вже широко застосовуються в клінічних дослідженнях і дають чудові результати! У світі вже зареєстровано понад 350 клінічних досліджень ефективності стовбурових клітин для лікування ендокринних порушень. Серед найпоширеніших захворювань, які лікують з допомогою стовбурових клітин є: цукровий діабет ІІ типу; діабетична стопа; цукровий діабет І типу; гіпогонадизм; метаболічний синдром. Найпопулярніші типи клітин для лікування ендокринних захворювань:1. Мезенхімальні стовбурові клітини жирової тканини Стимулюють ангіогенез у пошкодженій зоні, тим самим покращують її живлення. Також вони допомагають ефективно знімати запалення.2. Мезенхімальні стовбурові клітини пуповини.Чудово підходять у випадках, коли необхідно відновити пошкоджені тканини. МСК пуповини стимулюють поділ клітин та регенерацію тканин.

Переваги клітинної терапії для лікування ендокринних захворювань

Клітинна терапія - це природне лікування, яке допомагає організму повернути можливість самостійно синтезувати гормони в потрібній кількості. Такий підхід дозволяє значно зменшити дозу необхідних гормонів, а то й взагалі відмовитися від них. Клітини забезпечують комплексний вплив на організм і дозволяють боротися не тільки з пошкодженнями безпосередньо залоз, а й тканин, які постраждали внаслідок гормональних порушень. Таке лікування, зазвичай, дуже добре переноситься пацієнтами та не викликає серйозних побічних ефектів.
Важливі фактори досягнення успіху у клітинній терапії — ретельна діагностика перед лікуванням та індивідуальний підхід. Програми лікування GOOD CELLS включають комплексний підхід до лікування ендокринних порушень. Такі методи дозволяють отримати максимальний результат з найбільшою користю для пацієнта.
Джерела:
1. Effectiveness of Stem Cell Therapy in the Treatment of Ovarian Disorders and Female Infertility: A Systematic Review
2. Potential of stem cells for treating infected Diabetic Foot Wounds and Ulcers: a systematic review
3. Stem cells as a potential therapy in managing various disorders of metabolic syndrome: a systematic review
4. Efficacy and safety of umbilical cord-derived mesenchymal stem cells in Chinese adults with type 2 diabetes: a single-center, double-blinded, randomized, placebo-controlled phase II trial

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід.

Загоєння виразок та некрозів шкіри кінцівок

Лікування діабету 2-го типу, усунення наслідків хвороби

Лікування ожиріння різної природи, стабілізація ваги

Відновлення роботи статевих залоз

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with