Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування пульмонологічних захворювань стовбуровими клітинами  


Нові можливості лікування дихальної системи у GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Пульмонологія

Регенеративна медицина

Дихальна система

Пульмонологія — це розділ клінічної медицини, що вивчає будову та захворювання органів дихальної системи. Дихальна система — система органів та тканин, завдяки яким відбувається процес дихання. Дихальна система — система органів та тканин, завдяки яким відбувається процес дихання. Вона складається з наступних органів: ніс та носова порожнина з синусовими пазухами;● рот та ротова порожнина; гортань з голосовими зв’язками; глотка; трахея; бронхи; легені.Органи дихальної системи злагоджено працюють, щоб людина могла дихати, тобто здійснювати газообмін з навколишнім середовищем. Основна мета дихання — взяти з повітря кисень та вивести з організму зайвий вуглекислий газ. Крім газообміну, дихальна система має багато інших функцій, в тому числі:● ключова участь в говорінні; нюх;● нагрівання та зволоження повітря, що проходить через дихальні шляхи; виділення деяких токсичних речовин (наприклад, алкоголю); захист дихальних шляхів від інфекційних збудників та пилу.

Illustration

Регенеративна медицина

Процес дихання

Функціональною одиницею легень є альвеоли — крихітні повітряні мішечки в легенях, в яких безпосередньо і відбувається газообмін. Альвеоли — це пухирці, вкриті альвеолярним епітелієм та пронизані величезною кількістю кровоносних капілярів. Через особливу різницю тиску, венозна кров в капілярах віддає вуглекислий газ у повітря всередині альвеол, натомість поглинаючи кисень. Цей процес є переходом венозної крові в артеріальну. Насичена киснем артеріальна кров далі вирушить у велике коло кровообігу, щоб наситити киснем всі тканини та органи тіла.
Легені — досить тендітний орган, який щодня протистоїть мільйонам хвороботворних бактерій, вірусів та грибків. Такі негативні фактори, як погана якість повітря, відсутність фізичних навантажень і насамперед куріння здатні погіршувати стан та функції легень, роблячи їх вразливими до хвороб.

Захворювання легень

Хвороби легень можуть виникати з різних причин:1. Інфекції.Вони є найпоширенішою причиною захворювань дихальної системи. Інфекції можуть вражати як верхні, так і нижні дихальні шляхи. Сюди відносяться ГРВІ, грип, ангіна, COVID-19, пневмонія та інші захворювання.2. Порушення роботи імунних клітин.Хвороби цієї групи виникають через некоректну роботу імунних клітин, які ініціюють запалення тоді, коли воно не має фізіологічних функцій. До цієї категорії відносять алергії, бронхіальну астму тощо.3. Структурні зміни легень.Вони зазвичай викликані тривалими патологічними процесами, що змінюють тканинну та клітинну структуру легень. Сюди відносяться ХОЗЛ, онкологічні захворювання, вікові зміни тощо.4. Травми.Порушення герметичності оболонки легень дуже небезпечне та може призвести до зупинки дихання. 
Внаслідок хронічних хвороб, альвеоли можуть атрофуватися та втрачати свої функції. Втрата значної частини альвеол є дуже небезпечною, адже може призводити до задишки, постійного кашлю, гіпоксії тканин та органів по всьому тілу. Недостатній доступ кисню до органів може викликати поступове погіршення їх роботи або навіть їх відмову.
Але, на щастя, легені здатні до самовідновлення. У них, як і у більшості тканин в організмі, присутні власні стовбурові клітини. Вони заміщають старі та пошкоджені клітини на молоді й функціональні. Однак їх ресурс досить обмежений, і часто вони не здатні повністю відновити тканини легень під час важких та хронічних захворювань. У таких випадках структуру легень допомагає відновити клітинна терапія. 

Регенеративна медицина

Клітинна терапія для лікування захворювань дихальної системи

З огляду на високий рівень небезпеки при хронічних хворобах легенів, науковці та лікарі з усього світу постійно шукають методи боротьби з ними та відновлення пошкоджених тканин. В той же час, мезенхімальні стовбурові клітини використовуються для лікування патологій дихальної системи вже сьогодні. Вони здатні регулювати роботу наявних клітин, стимулювати регенерацію тканин та частково заміщувати собою пошкоджені клітини. Саме завдяки своїй здатності диференціюватися в альвеолярний епітелій та ендотелій кровоносних судин легень, МСК відновлюють здоровий газообмін у альвеолах та покращують дихання.

Як стовбурові клітини впливають на легені?

У огляді наукових досліджень вчені виокремили цілий ряд унікальних властивостей МСК, що роблять їх дуже перспективним інструментом у боротьбі з захворюваннями легень: міграція та хоумінг до пошкоджених тканин; синтез протизапальних факторів (цитокінів); регуляція роботи імунних клітин; здатність прямої до диференціації в клітини альвеолярного епітелію; синтез антиапоптотичних факторів; противірусні ефекти.Ще одна важлива їх перевага — вони здатні ефективно знімати запалення та регулювати роботу імунних клітин. Зменшення хронічного запального процесу знімає навантаження на легені та допомагає їм значно покращувати свої функції.Джерело: 1. Методи лікування COVID-19 на основі мезенхімальних стовбурових клітин: стан і майбутні перспективи клінічного застосування.
Дуже перспективним є також застосування не тільки безпосередньо МСК, а й екзосом, які вони виробляють. У науковій роботі "Позаклітинні везикули в патогенезі та лікуванні гострого ураження легень" наголошується на високому терапевтичному потенціалі екзосом від МСК для лікування гострих захворювань легень. Вчені виділяють, що екзосоми здатні:● зменшувати запалення у тканинах легень; зменшувати проникність альвеолярного епітелію та ендотелію альвеолярних судин; покращувати очищення альвеолярної рідини;● посилювати активність фагоцитарних клітин.Все це дозволяє пошкодженій тканині легень набагато швидше та ефективніше відновлюватися та протистояти захворюванням.

Лікування стовбуровими клітинами в Україні 

Інноваційна терапія захворювань дихальної системи з допомогою мезенхімальних стовбурових клітин та екзосом від них вже доступна в Україні! Клініка регенеративної медицини GOOD CELLS — перша українська медична компанія, що почала займатися власними біотехнологічними розробками для лікування цілого ряду захворювань. 
Клітинна терапія у GOOD CELLS дає шанс на одужання навіть у найскладніших випадках та, на перший погляд, безнадійних ситуаціях. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід виготовлення та використання клітинних продуктів, тож наші пацієнти завжди впевнені в ефективності та професійності нашого підходу. Ми гарантуємо безпечність та бездоганну якість клітинних та безклітинних продуктів.

Регенеративна медицина

Екзосоми GoodEXOCells

GOOD CELLS — перша біотехнологічна компанія в Україні та світі, що розробила унікальний екзосомовмісний продукт GoodEXOCells tissue renovation complex для комплексного відновлення пошкоджених травмою та/або тривалими інфекційними процесами, віковими змінами м’яких тканин, їх сполучнотканинних елементів, слизових оболонок органів, зниження запальних процесів та відновлення іннервації. Активним компонентом продукту GoodEXOCells tissue renovation complex є екзосоми від МСК жирової тканини, МСК пупкового канатика, МСК-похідні нервового гребеня. Екзосоми багаті на специфічні фактори росту, молекули мРНК та міРНК та інші сигнальні речовини, специфічні для сполучної тканини.

Лікування екзосомами забезпечує:

 проліферацію власних стовбурових клітин організму та заміщення пошкоджених елементів тканини;● нормалізацію роботи клітин імунної системи, посилення їх захисних властивостей;● протифіброзний вплив; зміцнення стінок кровоносних судин, покращення живлення тканин; покращення метаболічних процесів організму; відновлення іннервації, рецепторного апарату тканини;покращення чутливості рецепторів.
Особливі терапевтичні властивості екзосом роблять їх ефективними при ряді пульмонологічних проблем:● хронічному бронхіті;● хронічному обструктивному захворюванню легень;● астмі; постковідному синдромі.

GoodEXOCells tissue renovation complex, екзосоми

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

GOOD CELLS пропонує клітинну терапію для лікування захворювань легень та слизових оболонок дихальної системи. Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід. 

Клітинна терапія для відновлення функціональності легень

Залиште заявку на безкоштовну консультацію, і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with