Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування гастроентерологічних захворювань стовбуровими клітинами  


Ефективне лікування порушень роботи травної системи.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Гастроентерологія

Регенеративна медицина

Клітинна терапія в гастроентерології

Гастроентерологія — розділ медицини, що спеціалізується на вивченні органів травної системи людини, їх захворювань та лікуванні.
Шлунково-кишковий тракт — надзвичайно важлива структура, в якій відбуваються процеси травлення та всмоктування поживних речовин. Окрім перетравлювання їжі, травна система виконує багато інших функцій: виведення відходів; регуляція імунної системи; утилізація токсинів;● регуляція водного балансу;● утворення певних вітамінів тощо.
Всі ці функції виконуються завдяки злагодженій роботі всіх органів системи. До них основних органів травної системи належать: стравохід;● шлунок; тонкий кишківник; товстий кишківник;● підшлункова залоза; печінка; жовчний міхур.

Illustration

Травна система — одна з найбільш швидко оновлюваних систем органів в тілі людини. Через особливості роботи клітини шлунку, кишківника та печінки постійно оновлюються. Відповідно, наявність пулу здорових стовбурових клітин є ключовим фактором їх фізіологічного функціонування.

Стовбурові клітини травної системи

Стовбурові клітини шлунково-кишкового тракту — це великі, примітивні клітини, які не синтезують специфічних маркерів диференціації лінії, що ускладнює їх характеристику. Як і інші стовбурові клітини, клітини ШКТ мають здатність до симетричного та асиметричного поділу. Також, важливою їх функцією є регуляція швидкості поділу клітин в організмі. Вони збільшують її у разі хвороби чи травми та зменшують за нормального стану.

Проведені раніше дослідження показують, що дорослі стовбурові клітини можуть виконувати свою функцію не лише у своєму “рідному” органі, а й в інших. У разі наявності навколо специфічних сигнальних молекул клітини можуть розвиватися в інших напрямках. Зокрема, гемопоетичні стовбурові клітини здатні перетворюватися на епітеліальні та мезенхімальні лінії в шлунково-кишковому тракті. Ця властивість є ключовою для використання дорослих стовбурових клітин в терапевтичних цілях.

Класифікація захворювань

Зазвичай, хвороби травної системи класифікують за їх локалізацією:
 хвороби порожнини рота, слинних залоз;
 хвороби стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки;
● хвороби апендикса;
 грижі;
 коліт (захворювання кишківника);
● хвороби печінки;
● хвороби жовчного міхура тощо.

Вони бувають різної природи, зокрема інфекційні, аутоімунні, генетичні та інші. При кожному з цих захворювань необхідне залучення додаткового ресурсу стовбурових клітин. На жаль, іноді власних ресурсів організму недостатньо для успішного подолання хвороби. У таких випадках ефективним може бути застосування клітинної терапії.

Методи лікування захворювань травної системи

Стратегія лікування гастроентерологічних захворювань залежить від великої кількості факторів: природа виникнення патологічного процесу; локалізація патологічного процесу; загальний стан здоров’я пацієнта; попередня терапія та багатьох інших.
У більшій частині випадків достатньо медикаментозної терапії та корекції харчування і способу життя, але інколи показані оперативні втручання або інші інвазивні підходи.
Однак, операція не завжди є єдиним виходом. Сьогодні сучасна медицина пропонує також інноваційні підходи, які можуть прискорити одужання та значно покращити самопочуття хворого. Серед таких методів є клітинна терапія — підхід, заснований на використанні стовбурових клітин та продуктів на їх основі в лікувальних цілях. Стовбурові клітини містять цінні біологічно активні сполуки, які запускають процеси регенерації, активують власні стовбурові клітини пацієнта та сприяють одужанню.

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

Клініка регенеративної медицини GOOD CELLS пропонує індивідуальні програми лікування хвороб травної системи. В основі нашого підходу — максимальна увага до кожного конкретного випадку, ретельна попередня діагностика та складання персонального прогнозу ефективності лікування стовбуровими клітинами. Протягом 2-х років ми підтримуємо зв’язок із нашими пацієнтами для забезпечення оптимального результату та коригування терапії, у разі потреби.

Ми зацікавлені, щоб наші пацієнти отримували результат, на який розраховують, а тому ми відмовляємо в лікуванні у випадках, коли застосування стовбурових клітин буде не ефективним! Ми разом з кожним пацієнтом боремося за результат та одужання у кожному випадку.

Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід.

Пригнічення аутоімунного процесу та покращення якості життя

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обґрунтування 

Мезенхімальні стовбурові клітини відомі своїми регенеративними властивостями. Вони виділяють сотні біологічно активних молекул, які впливають на роботу організму та стимулюють та пришвидшують регенерацію. Ефекти, які, зокрема, викликає застосування МСК: стимуляція ангіогенезу (проростання нових судин); регуляція системних та локальних імунних процесів зі зниженням патологічного запалення; стимуляція диференціації локальних стовбурових клітин; покращення живлення й метаболізму пошкоджених тканин; пряма диференціація в клітини сполучної тканини; промотування реепіталізації пошкоджених тканин.
Враховуючи специфіку тканини, загоєння пошкоджень відбувається досить повільно, тому всі ефекти МСК є важливими для лікування багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту. 
Застосування мезенхімальних стовбурових клітин вже показало високу ефективність при таких захворюваннях, як: хвороба Крона; перианальні фістули; виразковий коліт; пошкодження слизової оболонки; нетримання калу та інші.
Для людей, чиї захворювання не піддаються стандартному лікуванню та значно знижують їх якість життя, використання клітинної терапії може стати порятунком.
Джерела:1. Brittan M, Wright NA. Stem cell in gastrointestinal structure and neoplastic development. Gut. 2004 Jun;53(6):899-910. doi: 10.1136/gut.2003.025478. PMID: 15138220; PMCID: PMC1774081.
2. Wang H, Jiang HY, Zhang YX, Jin HY, Fei BY, Jiang JL. Mesenchymal stem cells transplantation for perianal fistulas: a systematic review and meta-analysis of clinical trials. Stem Cell Res Ther. 2023 Apr 26;14(1):103. doi: 10.1186/s13287-023-03331-6. PMID: 37101285; PMCID: PMC10134595.
3. Zheng L, Duan SL. Molecular regulation mechanism of intestinal stem cells in mucosal injury and repair in ulcerative colitis. World J Gastroenterol. 2023 Apr 28;29(16):2380-2396. doi: 10.3748/wjg.v29.i16.2380. PMID: 37179583; PMCID: PMC10167905.
4. Sarveazad A, Newstead GL, Mirzaei R, Joghataei MT, Bakhtiari M, Babahajian A, Mahjoubi B. A new method for treating fecal incontinence by implanting stem cells derived from human adipose tissue: preliminary findings of a randomized double-blind clinical trial. Stem Cell Res Ther. 2017 Feb 21;8(1):40. doi: 10.1186/s13287-017-0489-2. PMID: 28222801; PMCID: PMC5320771.
5. Lindsay JO, Allez M, Clark M, Labopin M, Ricart E, Rogler G, Rovira M, Satsangi J, Farge D, Hawkey CJ; ASTIC trial group; European Society for Blood and Marrow Transplantation Autoimmune Disease Working Party; European Crohn's and Colitis Organisation. Autologous stem-cell transplantation in treatment-refractory Crohn's disease: an analysis of pooled data from the ASTIC trial. Lancet Gastroenterol Hepatol. 2017 Jun;2(6):399-406. doi: 10.1016/S2468-1253(17)30056-0. Epub 2017 Apr 6. PMID: 28497755.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Захворювання травної системи часто супроводжуються неприємними симптомами та можуть суттєво впливати на якість життя пацієнтів. Серед найпоширеніших проблем, з якими звертаються до гастроентерологів, – хвороба Крона, виразковий коліт, гастрит, а також різноманітні функціональні розлади шлунково-кишкового тракту. Традиційні методи лікування цих захворювань часто спрямовані на усунення симптомів, але не завжди здатні вирішити проблему радикально. В цьому контексті клітинна терапія відкриває нові горизонти в лікуванні захворювань травної системи.

Які захворювання травної системи можна вилікувати за допомоговою клітинної терапії

● атрофічний гастрит● виразка шлунку і виразкова хвороба дванадцятипалої кишки● хронічний панкреатит● виразковий коліт● хвороба Крона● фіброз печінки
жировий гепатоз
● відновлення печінки після перенесених гепатитів● жирова дистрофія печінки● лікування метаболічного синдрому● гепатит В і гепатит С● лікування передцирозного стану.

Результати застосування стовбурових клітин у гастроентерології

В результаті лікування власними стовбуровими клітинами пацієнти забувають про проблеми зі шлунково-кишковим трактом і слабкий імунітет. Клітинна терапія в галузі гастроентерології являє собою дієву та безпечну альтернативу традиційним методам лікування, таким як прийом ліків або хірургічне втручання. Не зволікайте, запишіться на консультацію уже зараз!

Переваги лікування захворювань травної системи стовбуровими клітинами в клініці Good Cells

Клініка регенеративної медицини GOOD CELLS пропонує індивідуальні програми лікування хвороб травної системи. В основі нашого підходу — максимальна увага до кожного конкретного випадку, ретельна попередня діагностика та складання персонального прогнозу ефективності лікування стовбуровими клітинами. Протягом 2-х років ми підтримуємо зв’язок із нашими пацієнтами для забезпечення оптимального результату та коригування терапії, у разі потреби.Ми зацікавлені, щоб наші пацієнти отримували результат, на який розраховують, а тому ми відмовляємо в лікуванні у випадках, коли застосування стовбурових клітин буде не ефективним! Ми разом з кожним пацієнтом боремося за результат та одужання у кожному випадку.Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with