Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Клінічні випробування стовбурових клітин - міст між наукою та медициною


Трансляція науки в медичну практику – багатоетапний процес перетворення наукових відкриттів, зроблених в стінах лабораторії, в реальні медичні методи лікування.

  1. Good Cells
  2. Наука
  3. Клінічні випробування

● Безпечні стовбурові клітини

Клінічні випробування – запорука безпечного та ефективного лікування

Клінічне випробування – це наукове дослідження, призначене оцінити безпеку та ефективність нових потенційних ліків чи нового способу застосування поточного лікування. Вони допомагають дослідникам та лікарям краще розуміти хвороби та підбирати схеми терапії з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнта задля досягнення максимального позитивного результату.

Клінічне випробування складається із чотирьох фаз:
1. Перша фаза дає відповідь на запитання: "Чи безпечне нове лікування?" Дослідження проводиться на невеликій групі добровольців, де визначають безпеку, оптимальну дозу та побічні ефекти нового лікування.
2. Друга фаза – "Чи достатньо безпечне лікування для продовження дослідження та чи дієве воно?" Дослідження проводять на більшій групі добровольців, щоб оцінити ефективність та подальшу безпеку.
3. Третя фаза – "Чи працює нове лікування на великій групі добровольців?" Дослідження оцінює ефективність та побічні реакції нового лікування на великій групі людей, порівнюють ефективність нового лікування із традиційними схемами терапії.
4. Четверта фаза – "Які результати довготривалого спостереження?" Довготривале спостереження за пацієнтами, які отримували нове лікування, може тривати до декількох років, і висвітлює ризики та переваги нового лікування у довготривалій перспективі.

Безпечні стовбурові клітини

Клінічні випробування мезенхімальних стовбурових клітин

Більше ніж 950 клінічних випробувань на основі використання МСК були зареєстровані по всьому світу протягом 2011-2018 років. Найбільш значний терапевтичний ефект МСК було показано для лікування реакції "трансплантат проти хазяїна" (РТПХ). У Канаді та Новій Зеландії «Prochymal MSCs» були схвалені для лікування важкої форми РТПХ у дітей, яка резистентна до лікування стероїдами, складних форм свищів при хворобі Крона, остеоартриту, діабету II типу.

Illustration

Фаза клінічних випробувань

Більшість клінічних випробувань МСК перебувають на 1-2 фазі.

Illustration

Типи МСК

Серед типів МСК в клінічних випробуваннях переважають МСК, виділені із кісткового мозку, жирової тканини, пуповини.

Illustration

Категорії захворювань

Найбільша кількість клінічних випробувань зареєстрована для:
 нейродегенеративних захворювань з переважанням травм спинного мозку та розсіяного склерозу; захворювань суглобів з переважанням остеартриту та ревматоїдного артриту; захворювань серцево-судинної системи; аутоімунних хвороб.

Безпечні стовбурові клітини

Результати клінічних випробувань МСК в терапії таких захворювань:

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with