Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Біострахування


Доступ до медицини майбутнього вже сьогодні з GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Біострахування

Регенеративна медицина

Доступ до медицини майбутнього

Сучасний світ біотехнології та медицини розвивається надзвичайно стрімко. Тільки уявіть: довге, здорове, активне та безтурботне життя для вас і ваших дітей на довгі роки. Реалізувати все це сьогодні та в майбутньому допомагають клітинні технології, які були недоступні всього покоління тому. Те, що ще 50 років тому здавалося чимось неймовірним, сьогодні вже використовується в рутинних процедурах у всьому світі. Наприклад, антибіотики почали використовувати тільки в 1940-х роках, а зараз без них вже неможливо уявити лікування значної частини захворювань. Терапія стовбуровими клітинами вже за 10-20 років стане звичним рішенням у більшості медичних закладів. Тож, станьте на крок попереду вже зараз та збережіть свої стовбурові клітини!
Збереження власних стовбурових клітин в молодому віці — ключ до унікальних методів лікування та технологій омолодження для всієї родини. Збережені клітини можна використовувати протягом усього життя. З кожним днем наші клітини старіють, тож не гайте час і збережіть їх вже зараз з GOOD CELLS!

Illustration

Навіщо зберігати власні стовбурові клітини?

Стовбурові клітини є у кожної людини. Вони допомагають нашому організму відновлюватися після хвороб і травм, та щодня підтримувати процес регенерації в організмі. Але з віком кількість стовбурових клітин постійно зменшується, і, як наслідок, організм слабшає та починає старіти. Може настати момент, коли потенціалу стовбурових клітин стане недостатньо, і для повноцінного відновлення, організм потрібно буде підсилити молодими й здоровими клітинами, які можна зберегти заздалегідь. Використання природного потенціалу стовбурових клітин в медичних та косметичних цілях — саме на цьому принципі заснована клітинна терапія.
Збереження власних стовбурових клітин в молодому віці — ключ до унікальних методів лікування та технологій омолодження для всієї родини, які можна застосовувати протягом усього життя. Ваші клітини старіють кожного дня, тож не гайте час і збережіть їх вже сьогодні з GOOD CELLS!

Безпечні стовбурові клітини

Програми біострахування у GOOD CELLS

GOOD CELLS пропонує банкування різних типів стовбурових клітин для новонароджених, дітей та дорослих до 55 роківОбирайте стандартну програму або замовляйте індивідуальну під ваші потреби.Станьте володарем власного життя та будьте на крок попереду з GOOD CELLS!

Illustration

Біострахування новонароджених

Збереження пуповинної крові та унікальних стовбурових клітин з пуповини та плаценти при народженні дитини. Повністю безболісна та неінвазивна процедура, що допоможе зберегти здоров’я малюку та родині.

Illustration

Біострахування для дітей


Збереження молодих стовбурових клітин організму, отриманих з пульпи молочних зубів. Клітини можна використати для медичних чи косметологічних потреб дитини. Процедуру можна виконати у вашого стоматолога чи лікаря.

Illustration

Біострахування для дорослих


Унікальна програма, що дозволяє виділити три типи стовбурових клітин для лікування та омолодження — дермальні фібробласти, мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини та мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребеня.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with