Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Омолодження.Anti-age терапія 


Зупинити час можливо з клітинними технологіями GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Омолодження

Регенеративна медицина

Процес старіння

Старіння — нормальний фізіологічний процес, притаманний всім живим організмам. Попри природність старіння, багато людей не готові миритися з поступовим погіршенням самопочуття, зменшенням фізичних та ментальних можливостей. З давніх часів люди шукали способи боротьби зі старінням та передавали їх з покоління в покоління. Однак, ефективність таких методів викликає багато запитань у сучасних вчених.
Існує навіть окрема наука, що вивчає механізми старіння та способи його відтягнення — геронтологія. Теорій старіння є дуже багато. Більшість дослідників схиляються до думки, що старіння — це складний багатофакторний процес, що залежить як від внутрішніх, так і від зовнішніх причин. Вчені погоджуються в одному — найкраща профілактика старіння та виникнення пов’язаних з ним хвороб — це здоровий спосіб життя, своєчасна діагностика та доступ до високоякісної медицини.
Варто розуміти, що зовнішнє і внутрішнє старіння — окремі процеси, які часто можуть проходити з різною швидкістю. Тому чудовий зовнішній вигляд не гарантує стабільну роботу внутрішніх органів та навпаки. Саме тому боротися із зовнішнім та внутрішнім старінням варто використовуючи різні підходи.

Причини старіння та методи боротьби зі старінням

Сучасні дослідники виділяють дві причини старіння:внутрішні, тобто клітинне старіння; зовнішні, тобто старіння викликане способом життя та зовнішніми факторами.Із зовнішнім старінням допомагає боротися здоровий спосіб життя: відмова від шкідливих звичок, збалансоване харчування, сприятлива екологічна ситуація, відсутність стресів. Однак із внутрішніми причинами старіння все складніше, адже вони запрограмовані генетично. З кожним наступним поділом клітина втрачає свої властивості. Вчені та лікарі довгі роки намагалися знайти спосіб “хакнути” ці природні механізми та допомогти людям продовжити молодість. І їм це вдалося! Регенеративна медицина — унікальний механізм боротьби зі старінням, що допомагає підтримувати всі життєво важливі процеси в тонусі.

Illustration

Ознаки старіння

Зазвичай, люди старіють поступово. Але є кілька характерних ознак цього процесу, які можуть заважати та знижувати якість життя:набір ваги; сповільнення реакції; погіршення стану шкіри, волосся та нігтів; зниження здатності кришталика до акомодації (виникнення далекозорості);● збільшення часу загоєння та одужання після хвороб;● зменшення фізичної витривалості, підвищення втомлюваності.Всі ці ознаки засновані на погіршення регенеративних можливостей організму. Однак, крім загальних ознак, старіння також небезпечне значним підвищенням ризику виникнення численних хвороб.
Вік — основний фактор багатьох серйозних захворювань: серцево-судинних патологій; раку; порушень роботи мозку; ендокринних та метаболічних порушень.
Насправді ризик виникнення цих хвороб підвищує не вік сам по собі, а зниження регенеративних можливостей організму. Кожен рік приносить нам не тільки життєвий досвід і нові враження, а й накопичення мутацій ДНК та поступове послаблення можливостей організму до самовідновлення. На щастя, з цим можна боротися!

Регенеративна медицина

Клітинна терапія для омолодження

Як старіти повільніше? Як регенеративна медицина допомагає продовжити молодість? 

Один з основних факторів старіння — зниження регенеративних можливостей організму. Кількість та якість стовбурових клітин з кожним роком зменшується. Ці зміни асоційовані з усіма неприємними наслідками поважного віку. Саме тому, один із найефективніших способів сповільнення старіння — терапія молодими стовбуровими клітинами.

Клітини молодого організму набагато активніше діляться та ефективніше виконують свої функції в організмі. Така зовнішня підтримка організму дозволяє природним шляхом покращувати самопочуття, роботу всіх систем та органів тіла та підвищувати рівень задоволеності життям у рази! Тисячі клінічних досліджень з усього світу доводять, що стовбурові клітини — потужний та надзвичайно перспективний інструмент для боротьби як із зовнішнім, так і з внутрішнім старінням.

Наукове обґрунтування ефективності використання стовбурових клітин та екзосом у наукових статтях:
1. Therapeutic Potential of Extracellular Vesicles in Aging and Age-Related Diseases
2. Stem Cell-Based Therapeutic Strategies for Premature Ovarian Insufficiency and Infertility: A Focus on Aging
3. Aging and Mesenchymal Stem Cells: Basic Concepts, Challenges and Strategies

Регенеративна медицина

Екзосоми GoodEXOCells

GOOD CELLS — перша біотехнологічна компанія в Україні та світі, що розробила унікальний екзосомовмісний продукт GoodEXOCells for skin rejuvenation для регенерації та омолодження шкіри. Активним компонентом продукту GoodEXOCells for skin rejuvenation є екзосоми від стовбурових клітин пупкового канатика, жирової тканини та дермальних фібробластівя. Такі екзосоми багаті на фактори росту, молекули мРНК та міРНК та інші сигнальні речовини, специфічні для шкіри.

Переваги лікування екзосомами:

 стимуляція регенерації та оновлення шкіри;● нормалізація роботи клітин імунної системи шкіри, посилення їх захисних властивостей;● зміцнення стінок кровоносних судин, покращення живлення шкіри; омолодження шкіри, зменшення кількості та глибини зморшок;● відновлення природного тонусу шкіри, її пружності, еластичності та сяяння.

GoodEXOCells for skin rejuvenation, екзосоми

Безпечні стовбурові клітини

Програми омолодження в GOOD CELLS

Медичний центр GOOD CELLS пропонує унікальні комплексні програми омолодження з використанням стовбурових клітин та продуктів на їх основі. Представлені програми є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід. 

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Терапевтичні властивості екзосом, отриманих від МСК

Які властивості роблять екзосоми від МСК перспективним засобом для лікування багатьох хвороб? Чи безпечні екзосоми? Переходьте та читайте.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Перспективи використання екзосом у медицині

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with