Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Медичний туризм


Медичний центр GOOD CELLS пропонує високоякісні регенеративні технології для туристів з-за кордону.

 1. Good Cells
 2. Пацієнтам
 3. Медичний туризм

Регенеративна медицина

Про Україну

Україна — європейський центр регенеративної медицини.

Illustration

Медичний туризм - це подорож до іншої країни або міста з метою отримання кваліфікованої медичної допомоги (діагностики, лікування та профілактики захворювань). З кожним роком Україна стає все популярнішим напрямком для іноземних туристів завдяки сприятливим умовам: 
зручне географічне розташування та сприятливі кліматичні умови;● висококласний сервіс, який складно знайти деінде;безсумнівна якість медичних послуг;● лояльне для розвитку регенеративної медицини законодавство;привабливі ціни, які ви не знайдете в інших країнах;мальовнича країна та привітні люди.
Київ — столиця та найбільше місто України. Це одне з найдавніших міст Європи, що було засноване понад 1500 років тому. Тут вас чекає смачна кухня, мальовничі місця для прогулянок та вишукані розваги. 

 • Швидкий та якісний сервіс

 • Artboard 22

  Доступні ціни на медичні послуги

 • Висококваліфіковані фахівці та сучасні технології

Регенеративна медицина

Медичний туризм в Україні

Регенеративна медицина

Про GOOD CELLS

Відновлювати здоров'я та забезпечувати довголіття — наша відповідальність та покликання.

GOOD CELLS — українська інноваційна медична компанія, що з перших днів свого заснування допомагає пацієнтам з усього світу. Наш медичний центр пропонує широкий спектр медичних послуг із застосуванням регенеративних технологій для профілактики, лікування, реабілітації та комплексного омолодження.

Illustration

Регенеративна медицина

Переваги GOOD CELLS 

Лікування у нашому медичному центрі — не лише ефективне, але й максимально комфортне. Якість наших послуг та продуктів — наш пріоритет, ми працюємо за міжнародними стандартами. 

Досвід та професійність

Спеціалісти GOOD CELLS мають понад 12 років досвіду роботи зі стовбуровими клітинами та складними випадками лікування.

Персоналізована медицина та індивідуальний підхід

Всі програми лікування створюють персонально для кожного клієнта з урахуванням індивідуальних особливостей організму. З нами ви відчуєте особливу увагу до себе.

Супровід після лікування

Після курсу лікування ми підтримуємо зв’язок з клієнтами ще протягом 2 років. Персональний менеджер завжди буде на зв'язку для відстеження динаміки та фіксування позитивних змін. Нам важливо, аби результат лікування задовольнив вас!

Прогноз ефективності клітинної терапії

Ми надаємо прогноз ефективності лікування стовбуровими клітинами до початку лікування для кожного клієнта, тому ви можете бути впевнені у результаті лікування.

Регенеративна медицина

Часті питання

 • Чи можуть виникнути проблеми зі спілкуванням через мовний бар’єр?

  Ні. Наші персональні менеджери та лікарі володіють англійською мовою на достатньому рівні для комфортної розмови та комунікації. У разі потреби ми допоможемо організувати послуги перекладача.

 • Чи потрібно мені проходити додаткові обстеження?

  Вам знадобляться всі результати попередніх обстежень, зроблені у вашій країні та історія хвороби. Проте за необхідності лікар може призначити додаткові дослідження.

 • Скільки днів я маю провести в Україні під час лікування у GOOD CELLS?

  Це залежить від програми лікування, яка вам необхідна. Зазвичай, лікування стовбуровими клітинами не вимагає тривалого періоду реабілітації. У деяких випадках може знадобитися повторне введення клітинних препаратів. Будь ласка, уточніть цю інформацію у свого персонального менеджера або лікаря.

 • Чи можу я розраховувати на підтримку та супровід після лікування? 

  Обов’язково! GOOD CELLS забезпечує супровід клієнтів протягом 2 років. У цей час персональний менеджер зберігає комунікацію між вами та лікарем у разі необхідності.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with