Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Усунення рубців та омолодження шкіри обличчя


Регенерація шкіри, покращення її зовнішнього вигляду, еластичності та тургору. Захистіть свою шкіру та відновіть її функції зсередини з фібробластами!

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Дерматологія
 4. Вікові зміни шкіри обличчя

Стовбурові клітини для здорової шкіри

Омолодження шкіри власними клітинами


Heading photo

Здорова шкіра з GOOD CELLS

Шкіра допомагає нам відчувати світ, захищає від зовнішніх впливів, бере участь у диханні та обмінних процесах. Та сучасна екологія, сильні емоційні та фізичні навантаження, неправильне харчування суттєво шкодять цьому важливому органу.
Терапія з застосуванням дермальних фібробластів — безпечний та ефективний спосіб оздоровлення шкіри.
Суть методу: 1. Культивовані дермальні фібробласти людини ресуспендуються в аутологічній плазмі, збагаченій тромбоцитами (PRP).2. Далі суспензія набираються у шприц або кілька шприців для ін’єкцій. 3. Клітинний матеріал вводиться за спеціальною методикою: інтрадермально, тунельним способом в три сеанси.
Результати терапії фібробластами:
поліпшення стану шкіри обличчя через 6 місяців після проведення курсу лікування в порівнянні з вихідним станом; поліпшення стану шкіри обличчя за даними фотометричного комплексу Visia не менш ніж на 25% по кожному з показників через 6 місяців після проведення курсу; збереження позитивного ефекту через 12 місяців після проведення курсу лікування.

Heading photo

Омолодження стовбуровими клітинами

Показання:
Лікування показане пацієнтам віком від 18 років із віковими змінами шкіри та рубцевими дефектами.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Красива шкіра завдяки фібробластам

Фібробласти — основний тип клітин сполучної тканини. Вони виробляють компоненти позаклітинного матриксу — колаген, глікозаміноглікани та еластин, які підтримують цілісність органів і тканин.
Фібробласти широко використовуються в клітинній терапії захворювань шкіри:
 для омолодження та запобігання старіння шкіри для лікування ран, включаючи діабетичні виразки та опікові рани;  для лікування шрамів від акне.
У антивіковій терапії ін’єкції фібробластів індукують процеси регенерації шкіри, покращують її зовнішній вигляд, еластичність та тургор. Після терапії спостерігається зменшення проявів зморшок. Фібробласти також застосовуються при спадкових захворюваннях шкіри, таких як бульозний епідермоліз.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти. На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу.
  За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов'язково включають попередні інструментальні, клініко-лабораторні обстеження та огляд.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Під час лікування вам проведуть забір крові для виготовлення PRP. А через 30 хвилин лікар проведе інтрадермальне введення дермальних фібробластів з щойно отриманою плазмою. Лікар може призначити три введення за курс.

 • 7. Медичний висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Патенти

на корисну модель

Illustration

Спосіб лікування вікових змін та/або рубцевих дефектів шкіри обличчя.


Illustration

Спосіб виготовлення безклітинного екзосомовмісного біотехнологічного продукту.


Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with