+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Вікові зміни та рубцеві дефекти шкіри обличчя


Культивовані клітини сприяють процесам регенерації, покращуючи зовнішній вигляд, еластичність та тургор шкіри. Таким чином, Ваші власні клітини здатні захистити Вашу шкіру та відновити її функції.

Безпечні стовбурові клітини

Здоров'я шкіри завдяки власним клітинам!


Heading photo

Краса та молодість з GOOD CELLS

Чи не кожна людина прагне мати здорову чисту шкіру, а шкіра у свою чергу мусить бути такою, щоб виконувати свої функції, у тому числі й життєво важливі. Шкіра не тільки захищає від зовнішніх впливів, але і бере участь у диханні, обмінних процесах та ін. Крім того, відчувати зовнішній світ також допомагає шкіра.
Отже, шкіру нам необхідно оберігати. Проте сучасна екологія, емоційні та фізичні навантаження, неправильне харчування, недостатня кількість рідини, яку ми споживаємо, суттєво шкодять шкірі, а маскування дефектів ніяк не допоможе їй виконувати свої функції.
Тому лікарі та біотехнологи GOOD CELLS раді запропонувати безпечний та ефективний спосіб оздоровлення Вашої шкіри. У світовій практиці клітинна терапія у косметології вже не є новиною, а наша команда не зупиняється і продовжує вдосконалювати методику та готова запропонувати застосування клітинних продуктів, які підійдуть саме Вам, саме у Вашому випадку.
Наприклад, найчастіше при вікових змінах шкіри застосовуються дермальні фібробласти (ДФ). Для безпосереднього застосування або короткотривалого транспортування культивовані ДФ людини ресуспендуються в аутологічній плазмі, збагаченій тромбоцитами (PRP), та набираються у шприц або кілька шприців для ін’єкцій. Клітинний матеріал вводиться за спеціальною методикою: інтрадермально, тунельним способом в три сеанси.
В результаті Ви отримаєте:
поліпшення стану шкіри обличчя за оцінкою пацієнта та лікаря через 6 місяців після проведення курсу лікування в порівнянні з вихідним станом; поліпшення стану шкіри обличчя за даними фотометричного комплексу Visia не менш ніж на 25% (по кожному з показників) через 6 місяців після проведення курсу лікування в порівнянні з вихідним станом; збереження досягнутого позитивного ефекту за оцінкою пацієнта, лікаря-дослідника та за даними фотометричного комплексу Visia через 12 місяців після проведення курсу лікування.

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із віковими змінами шкіри та рубцевими дефектами.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Чому саме дермальні фібробласти?

Фібробласти є основним клітинним типом сполучної тканини, який виробляє позаклітинний матрикс (колаген, глікозаміноглікани та еластин), підтримуючи цілісність органів і тканин.
Фібробласти широко використовуються в клітинній терапії захворювань шкіри:
 для запобігання старіння шкіри; для лікування ран, включаючи діабетичні виразки та опікові рани;  для лікування шрамів від акне.
У антивіковій терапії ін’єкції фібробластів індукують процеси регенерації шкіри, покращуючи її зовнішній вигляд, еластичність та тургор шкіри. Спостерігається зменшення зморшок. Клітинна терапія фібробластами застосовується також при спадкових захворюваннях шкіри, таких як бульозний епідермоліз.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі Вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії. У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для Вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередні інструментальне, клініко-лабораторне обстеження та огляд.

6

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування Вам проведуть забір крові для виготовлення PRP. А через 30 хвилин лікар проведе інтрадермальне введення дермальних фібробластів з щойно отриманою плазмою. Лікар може призначити три введення за курс.

7

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

8

Підтримуємо зв'язок

Основні результати лікування Ви відчуєте в рамках регенеративних процесів в організмі на шостому місяці після лікування. Через 3 та 6 місяців після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Патенти

на корисну модель

Illustration

Спосіб лікування вікових змін та/або рубцевих дефектів шкіри обличчя.


Illustration

Спосіб виготовлення беезклітинного екзосомовмісного біотехнологічного продукту.