Дзвоніть : +38 (067) 242 82 22

Вікові зміни організму та омолодження


Стовбурові клітини здатні повернути гарне самопочуття, енергію та сили. Прискорення процесів регенерації з клітинною терапією.

 1. Good Cells
 2. Омолодження
 3. Вікові зміни організму та омолодження

Безпечні стовбурові клітини

Омолодження стовбуровими клітинами

З роками організму стає всі складніше відновлюватися після впливу негативних факторів. Проте сучасна наука може допомогти.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Омолодження стовбуровими клітинами

Всі живі організми з часом старіють. Але кожен з нас хоче відтягнути цей процес та залишатися молодим якнайдовше. Часто для цього люди обирають зовнішні косметичні процедури. На жаль, їх ефект нетривалий. Адже старіння — складний клітинний процес, який починається зсередини.
Від передчасного старіння допомагає здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок та правильне харчування. У GOOD CELLS цей рядок можна продовжити клітинною терапією.
Застосування мезенхімальних стовбурових клітин з жирової тканини (МСК з жирової тканини) сприяє регенерації тканин, кращій роботі внутрішніх органів і систем. Поверніть молодість, красу, здоров'я та хороше самопочуття!

Heading photo

Антивікова клітинна терапія

Показання:
Дане лікування показане пацієнтам, які хочуть зменшити прояви вікових змін в організмі.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Молодість завдяки стовбуровим клітинам

Стовбурові клітини здатні: стабілізувати метаболізм та гормональний баланс; пригнічувати розвиток хронічних запалень; стимулювати регенерацію тканин та ангіогенез.
МСК з жирової тканини можуть диференціюватися у сполучні тканини, мають протизапальну дію та здатні стимулювати регенерацію навколишніх клітин (паракринний вплив).
Така комплексна дія клітин допоможе організму відновити нормальну роботу та покращити функції, що постраждали від вікових змін.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві. Курс розробляється індивідуально.

 • 3. Оцінка

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРА
  За призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.

  У цьому випадку, введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Під час лікування вам проведуть внутрішньовенне та, за необхідності, місцеве введення стовбурових клітин. Кількість повторних введень лікар призначить індивідуально для вашого випадку.

 • 7. Висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22