+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Вікові зміни організму та омолодження


Культивовані клітини здатні повернути гарне самопочуття, енергію та сили. Запустимо в організмі процеси регенерації, такі важливі для відновлення органів та покращення їх роботи.

Безпечні стовбурові клітини

Здоров'я і молодість з клітинною терапією!

З плином часу організму стає все важче впоратись з віковими змінами. Проте сучасна наука здатна допомагати.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Краса та молодість з GOOD CELLS

В пошуках так званого "еліксиру молодості" найчастіше охочі звертаються до косметичних зовнішніх процедур, забуваючи про те, що "старіння" властиве абсолютно всім клітинам в організмі. Так чи інакше замасковані зовнішні зміни дуже скоро повертаються, тому що внутрішні дають про себе знати у такий спосіб. Всі органи та системи з віком все гірше виконують свої функції, тканини повільніше регенерують. Так влаштований організм людини і, на жаль, розлади в організмі з віком цілком можливі.
Людство вже навчилось вести здоровий спосіб життя, відмовлятись від шкідливих звичок, правильно харчуватись, споживати правильну кількість рідини, але лікарі та біотехнологи GOOD CELLS пропонують цей рядок продовжити та допомогти організму на клітинному рівні, адже саме старіння клітин є головною причиною вікових змін.
Клітинна терапія із застосуванням мезенхімальних стовбурових клітин з жирової тканини (МСК з жирової тканини) сприяє регенерації тканин, кращій роботі внутрішніх органів і систем, тим самим повертаючи красу, силу та енергію.

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Дане лікування показане пацієнтам із віковими змінами в організмі.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Як впливає клітинна терапія на організм?


Застосування стовбурових клітин сприяє стабілізації гормонального стану та метаболізму, пригнічує розвиток хронічних запалень, стимулює регенерацію тканин та ангіогенез.
МСК з жирової тканини мають здатність до диференціації у сполучні тканини, мають протизапальну дію та паракринний ефект (викликають зміну поведінки оточуючих клітин, ініціюючи процес регенерації).
Така комплексна дія клітин допоможе організму функціонувати правильно та стабільно.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі Вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії. У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин - Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу - до 4-х мм, діаметр - до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для Вашого лікування. Зазвичай термін виробництва займає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередні інструментальне, клініко-лабораторне обстеження та огляд.

6

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування Вам проведуть внутрішньовенне та, за необхідності, місцеве введення стовбурових клітин. Кількість повторних введень лікар призначить індивідуально саме для Вашого випадку.

7

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

8

Підтримуємо зв'язок

Основні результати лікування Ви відчуєте в рамках регенеративних процесів в організмі на шостому місяці після лікування. Через 3 та 6 місяців після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.