+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Спортивна травма


Клітинна терапія допомагає повноцінно та швидко відновити травмовані тканини. 

Безпечні стовбурові клітини

Нові перемоги зі стовбуровими клітинами!

Регенеративна медицина здатна забезпечити повноцінне відновлення і Ви зможете швидко повернутись і до тренувань, і до змагань. 

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Регенерація = відновлення

Професійний спорт – це шлях, який так чи інакше важко пройти будь-якому організму. За професійним спортсменом завжди спостерігають лікарі, адже крім раптових травматизацій виникають хронічні процеси, які потребують постійного спостереження та періодичної реабілітації. У спортсмена під постійним навантаженням у кожному виді спорту знаходяться різні, конкретні групи м'язів, сухожилля та суглоби, які не встигають відновлюватись. Врешті-решт, у дорослої людини тканини організму вже не мають такої здатності до відновлення, як у дитини. Тут необхідне рішення, пов'язане з повноцінним відновленням травмованих тканин. Наука довела, що клітинна терапія здатна сприяти регенерації тканин організму.
Наразі застосування стовбурових клітин в реабілітації після спортивної травми стало ефективним рішенням, яке також пропонує команда лікарів та біотехнологів GOOD CELLS. Методика грунтується на місцевому введенні власних мезенхімальних стовбурових клітин (МСК) або клітин донора.
Успіх у спорті напряму пов'язаний із піклуванням про своє здоров'я і з відновленням організму. Регенеративна медицина створена саме для цього.

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Дана методика реабілітації показана пацієнтам зі спортивними травмами (хронічна травматизація, "лікоть тенісиста", "лікоть метальника", травма колінного, надп'ятково-гомілкового суглобів та ін.), віком від 18 років.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Як відбувається відновлення?

Коли тканини ушкоджені і не можуть виконувати свої функції, їх можна відновити за допомогою введення нових клітин, а МСК мають здатність прямувати в місця травмованих тканин. Вони необхідні для того, щоб покращити трофіку (живлення) тканин.
Далеко не завжди травмовані тканини повноцінно загоюються, дуже часто замість еластичної сполучної тканини утворюється фіброзна, яка вже є не функціональною, тому трофічна дія, протизапальна, а також здатність клітин покращувати ангіогенез, служить чудовим запобіжником проти цього процесу.
Таким чином стовбурові клітини можуть стати супутниками у здобутті нових перемог.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі Вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування чи реабілітації починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що програма буде ефективною для Вас. Реабілітація проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс реабілітації розробляється індивідуально. Він може тривати від 2 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії.У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для Вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження. В даному випадку це можуть бути МРТ, КТ, рентген або УЗД.

6

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування лікар може призначити місцеве введення клітинного продукту двічі.

7

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики, застосовані в програмі реабілітації, та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

8

Підтримуємо зв'язок

В залежності від ситуації в рамках регенеративних процесів результат можна відчути вже через 1-3 місяці після курсу реабілітації. Через 3 та 6 місяців після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.