Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування себорейного дерматиту стовбуровими клітинами


Позбавтеся дерматиту із клітинною терапією

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Дерматологія
 4. Себорейний дерматит
як лікувати псоріаз, лікування псоріазу без хімії

Що таке себорейний дерматит?

Себорейний дерматит — поширене хронічне захворювання шкіри, викликане порушеннями роботи сальних залоз. В більшості випадків воно розвивається у зоні волосистої частини шкіри голови або обличчя. Основний симптом хвороби — характерне лущення шкіри та почервоніння.

Себорейний дерматит найчастіше лікують з використанням місцевих засобів, як-от кремів чи мазей. У випадку гормональних причин виникнення захворювання, необхідне налагодження балансу гормонів.

Клініка регенеративної медицини Good Cells пропонує інноваційне та високоефективне лікування себореї з використанням мезенхімальних стовбурових клітин та екзосом від них. Ці продукти зменшують запалення, налагоджують місцевий імунітет та стимулюють регенерацію уражених ділянок навіть у випадках, коли традиційні підходи не дають результатів.

псоріаз, лікування псоріазу

Себорейний дерматит лікування

Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованим себорейним дерматитом.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади та психологічна нестійкість; алкогольна та наркотична залежність.

лікування псоріазу, клітинна терапія псоріазу

Як лікувати дерматит 

Для комплексного та ефективного лікування себорейного дерматиту потрібно точно встановити діагноз та причини виникнення захворювання. Залежно від цього, буде підбиратися відповідна терапія, що впливатиме не лише на симптоми, а й на причини хвороби.

Терапія біотехнологічними продуктами — це сучасний підхід до лікування себорейного дерматиту із потужним ефектом, що проявляється навіть при резистентності до стандартних підходів.
Мезенхімальні стовбурові клітини мають ряд властивостей, що допомагають організму ефективніше боротися із патологією та зменшувати її прояви:
 імунорегулююча дія;
 покращення кровопостачання шкіри;
● стимуляція регенеративних процесів.

При системному введенні також можуть спостерігатися ефекти налагодження гормонального фону.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування себорейного дерматиту

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Менеджер запропонує заповнити анкету про перебіг захворювання, наявність супутніх патологій та родинний анамнез, залишити фото ділянок ураження та результати попередніх досліджень, за наявності. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації лікар розробляє індивідуальну програму лікування, за потреби призначає додаткові аналізи. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить донорські мезенхімальні стовбурові клітини жирової тканини. При легких випадках захворювання або в якості додаткової місцевої терапії лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів, зокрема екзосом GoodEXOCells.

 • 4. Підготовка продукту зі стовбурових клітин

  За призначенням лікаря біотехнолог підбере в необхідній кількості з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Перед початком лікування пацієнт проходить попередню діагностику та огляд. Діагностика може включати аналізи крові на гормони тощо. Також потрібно виключити наявність інших захворювань зі схожими симптомами.

 • 6. Введення клітинного продукту

  В рамках лікування лікар зазвичай призначає місцеве введення продуктів (екзосом або клітин). Залежно від складності випадку, курс може складатися з 1-2 введень.
  Для кожного пацієнта лікар надає індивідуальний прогноз ефективності терапії.

 • 8. Медичний висновок та рекомендації лікаря

  Після закінчення курсу лікар огляне вас та надасть медичний висновок, де будуть зазначені: діагноз; результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень; методики лікування; рекомендації лікаря.

 • 9. Підтримуємо зв'язок

  Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На другому, третьому та шостому місяцях після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів лікування. Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку протягом всієї програми для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

Наука

Наукове обґрунтування 

Одна із найбільш важливих властивостей мезенхімальних стовбурових клітин — їх протизапальна дія. Завдяки виробленню великої кількості активних молекул, що впливають на імунні клітини, вони здатні ефективно регулювати імунні процеси та знімати патологічне запалення. Саме запалення та подразнення практично завжди супроводжує себорейний дерматит.
Інша важлива властивість МСК — антиапоптотична дія. Цикл життя клітин шкіри при себорейному дерматиті істотно коротший за нормальний. Синтезовані антиапоптотичні фактори продовжують цикл життя клітини та запобігають їх передчасній смерті.
Є дослідження ефективності застосування екзосом від стовбурових клітин жирової тканини при терапії захворювань, що викликають випадіння волосся. Результати показують, що така терапія була ефективна на пацієнтах із себорейним дерматитом волосистої зони шкіри голови.
Джерела:1. Exosomes Secreted from Adipose-Derived Stem Cells Are a Potential Treatment Agent for Immune-Mediated Alopecia2. Mesenchymal Stem Cell Therapy for Inflammatory Skin Diseases: Clinical Potential and Mode of Action

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Себорейний дерматит волосистої частини голови чи можна вилікувати стовбуровими клітинами?

  Так, себорейний дерматит лікується стовбуровими клітинами. Такий підхід підійде тим, хто має форму захворювання, яка не піддається стандартним методам лікування.

 • Себорейний дерматит де може бути?

  Себорейний дерматит може проявлятися на різних ділянках тіла, найпоширеніші з них:
   на волосистій частині голови;
   на обличчі;
   на шиї;
   на грудях;
   на потилиці;
   на бороді;
   у вухах;
   на бровах.

 • Що буде, якщо себорейний дерматит не лікувати?

  Себорейний дерматит викликає багато неприємних відчуттів:● свербіж;● почервоніння шкіри;● виділення білих і жовтих лусочок, що можуть викликати дискомфорт при спілкуванні з іншими людьми.
  Себорейний дерматит можуть спровокувати гормональні порушення, порушення харчування, стресові ситуації. Якщо не лікувати захворювання, то хвороба розвиватиметься й прогресуватиме. Тому, краще почати лікування, як тільки помітили симптоми.

 • Себорейний дерматит заразний?

  Лущення шкіри провокується життєдіяльністю мікроскопічного грибка, який у нормі присутній на шкірі кожної людини. Однак внаслідок неправильної роботи залоз шкіри, при себорейному дерматиті виділяється забагато себуму, яким цей грибок харчується. Як наслідок, виникає запальних процес шкіри, який і викликає симптоми захворювання.

  Тому, це захворювання не є заразним, адже першочерговою причиною є схильність до цього захворювання.

 • Себорейний дерматит як позбавитися?

  Лікування себорейного дерматиту відбувається за допомогою застосування місцевих засобів (креми, гелі) із протигрибковою, протизапальною і себорегулюючою дією. Водночас є випадки, коли пацієнту можуть не допомагати такі методи. У такому разі краще звернутися до альтернативних шляхів розв'язання проблеми, як-от застосування стовбурових клітин або екзосом від них.

 • Себорейний дерматит як передається?

  Себорейним дерматитом не можна заразити близьких, адже він виникає внаслідок особливостей організму пацієнта. Однак, ймовірне генетичне успадкування таких особливостей функціонування шкіри. Тому, у батьків із цим захворюванням діти також можуть бути вразливі до нього.

 • Себорейний дерматит виліковний?

  Ця хвороба є хронічною, тому її не можна вилікувати назавжди. Однак, правильна терапія дозволяє досягти стійкої та тривалої ремісії, коли симптоми не виникають. Лікування стовбуровими клітинами та екзосомами впливає на біологічні процеси в організмі, регулює імунну систему та працює з першопричиною захворювання.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Made with