Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Лікування псоріазу


Клітинна терапія допомагає нормалізувати трофіку тканин, покращити кровопостачання, модулювати роботу імунної системи, зменшити зовнішні та внутрішні прояви псоріазу та досягти ремісії.

 1. Головна
 2. Лікування
 3. Лікування псоріазу

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини та екзосоми для лікування псоріазу шкіри та суглобів

Псоріаз — складне аутоімунне захворювання, лікування якого потребує індивідуального підходу. Ігнорування псоріазу призводить до прогресування захворювання, можливого розвитку проблем із суглобами та значного зниження якості життя.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

як лікувати псоріаз, лікування псоріазу без хімії

Лікування псоріазу

Псоріаз — це хронічне аутоімунне захворювання, що вражає переважно шкіру. За даними МОЗ, на нього хворіє понад мільйон українців. Основні прояви псоріазу — поява піднятих над поверхнею шкіри червоних сухих плям (папул). Крім цього, до 30% хворих мають також псоріатичний артрит — запалення суглобів, викликане псоріазом.
Класична терапія псоріазу включає прийом імуномодулювальних препаратів та різноманітні процедури (лікування ультрафіолетом, соляні та сонячні ванни тощо). На жаль, таке лікування не завжди є ефективним та іноді може мати певні побічні ефекти.
Лікарі GOOD CELLS пропонують індивідуальну програму лікування псоріазу з використанням мезенхімальних стовбурових клітин та екзосом. Така терапія сприяє зменшенню проявів псоріазу та допомагає ефективніше контролювати захворювання.
Типи продуктів, які GOOD CELLS пропонує для лікування псоріазу: мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) жирової тканини; екзосоми з мезенхімальних стовбурових клітин та дермальних фібробластів.
Дана терапія підходить для наступних випадків: людям, яким стандартне медикаментозне чи немедикаментозне лікування псоріазу не допомагає або викликає серйозні побічні ефекти; пацієнтам, яким псоріаз та його прояви значно знижують якість життя; хворим на легкі форми псоріазу, які хочуть впоратися місцевим і максимально природним лікуванням; тим, хто шукає альтернативи медикаментозній імуномодулювальній терапії.

псоріаз, лікування псоріазу

Показання до лікування псоріазу стовбуровими клітинами

Це лікування показане пацієнтам із підтвердженим псоріазом середньоважких форм віком від 18 років.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади та психологічна нестійкість; алкогольна та наркотична залежність.

лікування псоріазу, клітинна терапія псоріазу

Клітинна терапія для лікування псоріазу

Індивідуальна програма лікування буде складатися на основі вашого анамнезу, індивідуальних особливостей та попереднього лікування.
Застосування клітинної терапії не гарантує повного одужання, але завдяки імуномодулювальним функціям клітин та екзосом з'являється можливість впливати на саму причину псоріазу — збої в імунній системі.
В результаті лікування ви відчуєте значне зменшення проявів захворювання: покращення стану шкіри та нігтів; позбавлення від больових та інших неприємних відчуттів в уражених ділянках; зменшення потреби в медикаментах; зменшення суглобових проявів захворювання.
Такі результати виникають завдяки нормалізації роботи імунної системи, відновленню іннервації та нормальних метаболічних процесів сполучних тканин та шкіри.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Менеджер запропонує заповнити анкету про перебіг захворювання, наявність супутніх патологій та родинний анамнез, залишити фото ділянок ураження та результати попередніх досліджень МРТ (за наявності). За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації лікар розробляє індивідуальну програму лікування, за потреби призначає додаткові аналізи. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.

 • 3. Оцінка

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить донорські мезенхімальні стовбурові клітини жирової тканини. При легких випадках захворювання або в якості додаткової місцевої терапії лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів, зокрема екзосом GoodEXOCells.

 • 4. Підготовка продукту зі стовбурових клітин

  За призначенням лікаря біотехнолог підбере в необхідній кількості з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Перед початком лікування пацієнт проходить попередню діагностику та огляд. Діагностика може включати аналіз крові на С-реактивний білок, сечову кислоту, ревматоїдний фактор, інтерлейкін-17 тощо. Наявність суглобової форми псоріазу обов’язково включає додаткову діагностику (Anti-ССР, ANA-скринінг, МРТ та інші дослідження за потреби) для виключення інших захворювань, наприклад вовчаку.

  Також програма може включати додаткове медикаментозне лікування.

 • 6. Введення клітинного продукту

  В рамках лікування лікар може призначає внутрішньовенну клітинну терапію та/або місцеве введення екзосомального продукту. Залежно від складності випадку, курс може складатися з 1-2 введень.
  Для кожного пацієнта лікар надає індивідуальний прогноз ефективності терапії.

 • 8. Висновок та рекомендації лікаря

  Після закінчення курсу лікар огляне вас та надасть медичний висновок, де будуть зазначені: діагноз; результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень; методики лікування; рекомендації лікаря.

 • 9. Підтримуємо зв'язок

  Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На другому, третьому та шостому місяцях після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів лікування. Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку протягом всієї програми для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обгрунтування 

Застосування клітинної терапії при псоріазі вважається безпечним та малоінвазивним способом лікування хвороби. Кількість успішних клінічних досліджень застосування мезенхімальних стовбурових клітин для лікування псоріазу з кожним роком збільшується.
Є кілька основних причин чому мезенхімальні стовбурові клітини жирової тканини — ідеальні кандидати для лікування псоріазу.1. Вони мають потужну імуномодулювальну дію, зокрема важливі під час визначення плейотропних ефектів біологічної терапії на кератиноцити та Т-клітини, які відіграють ключову роль в розвитку псоріазу.2. Вони здатні диференціюватися в остеобласти, хондробласти та адипоцити, цим самим підтримувати структуру та нормальну роботу сполучної тканини.
Клінічні дослідження ефективності клітинної терапії для лікування псоріазу
1. Мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика при псоріазі, клінічне дослідження 1-2 фази  У дослідженні взяло участь 17 пацієнтів з псоріазом, всі з яких отримали по 4 ін’єкції клітин дозою 1-3  млн клітин/кг з інтервалом між ін’єкціями 2 тижні. Через 6 місяців після терапії 47.1% (8/17) учасників отримали покращення в щонайменше 40%, 35,3% (6/17) учасників отримали покращення щонайменше 75%, а 17,6% (3/17) пацієнтів отримали покращення понад 90% за шкалою PASI. У 3 пацієнтів відбулась повна ремісія. Серед жінок ефективність лікування складала 66%, серед чоловіків — 25%. Також в учасників дослідження значно знизилась кількість Т-хелперів 17 типу та ІЛ-17 після трансплантації МСК.Вчені визнали таку терапію безпечною та ефективною.
2. Випадок лікування псоріазу мінімально маніпульованими мезенхімальними стовбуровими клітинами (МСК) пуповини
У дослідженні взяв участь 47-річний чоловік, у якого в 1995 році діагностували псоріаз. Він отримував різні види лікування протягом 25 років, але стан псоріазу суттєво не покращився. В рамках дослідження він протягом 2 тижнів отримав 3 введення мінімально маніпульованих МСК пуповини. Через 3 місяці після 1-го введення вся еритема повністю зникла, псоріаз не рецидивував.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Чи може клітинна терапія допомогти вилікувати псоріаз назавжди?

  На жаль, ні. Але стобвурові клітини здатні боротися з причиною псоріазу — порушенням роботи імунних клітин. Завдяки потужному імуномодулювальному ефекту клітинна терапія здатна значно знизити прояви хвороби, а в деяких випадках — вийти в стійку ремісію на 10-20 років.

 • Чи допомагає клітинна терапія лікувати суглобову форму псоріазу?

  Так. Але така форма захворювання потребує значно глибшої діагностики для виключення можливості інших хвороб.
  При такій формі псоріазу лікар може призначити також місцеве введення біотехнологічних продуктів.

 • Які можливі побічні ефекти застосування стовбурових клітин та екзосом?

  При застосуванні клітинної терапії для лікування псоріазу не було зафіксовано жодних серйозних побічних ефектів. Після введення клітин можливі короткострокові побічні реакції у вигляді почервоніння зони введення та незначного підвищення температури.

 • Чи виключає клітинна терапія застосування медикаментів?

  Ні, не виключає. Зменшення дози медикаментів або можливість відмови від них рекомендує лікар на основі результатів терапії. Стовбурові клітини – не панацея і призначаються комплексно.

Зв'язок

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого вас не зобов'язує.Ми будем раді надати вичерпну інформацію, аби ви зробили правильний вибір!

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22