+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Синдром хронічної втоми


Клітинна терапія в рамках синдрому хронічної втоми залежить від основного захворювання і направлена на покращення метаболічних процесів.

Безпечні стовбурові клітини

Нехай замість Вас попрацюють стовбурові клітини!

"Час та здоров'я Вам ніхто не поверне. Синдром хронічної втоми – це реальна проблема. Ваш стан – це не лінощі, а проблема гормонального збою. Не зволікайте і прийміть рішення звернутися за медичною допомогою, і ми радо допоможемо Вам повернусь до яскравого та наповненого життя!"

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Це не просто втома. Це час зупинитись та звернутись до лікаря.

У сучасному активному ритмі життя, особливо в мегаполісі, легко пропустити певні зміни у самопочутті. Ми працюємо, віддаємо все життя і душу своїй роботі або певним обов'язкам, що не стосуються роботи, розуміючи, що щось вже не так, але не надаємо цьому ніякого значення.
Проте важливо пам'ятати, що якщо Ви почали помічати симптоми синдрому хронічної втоми (СХВ) (дивитись "Показання"), які не зникають, то Вам час попіклуватись про себе ще краще, ніж завжди. СХВ не з'являється просто так і так легко не зникає.
СХВ може розвинутись на основі якихось інших захворювань – це може бути хронічна персистуюча вірусна інфекція, нейроендокринні захворювання, наслідки важкої хвороби, а також хіміотерапії.
А от наслідками знехтуваного СХВ можуть стати діабет, серцево-судинні захворювання, онкологічні або ендокринні захворювання, нервові та психічні розлади.
Що пропонує команда GOOD CELLS?
Клітинну терапію, в залежності від основного захворювання, направлену на покращення нейрометаболічних процесів як головного мозку, так і нейроендокринних процесів у всьому організмі.
Основні клітини, які застосовуються в рамках терапії проти СХВ – це мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини. В залежності від захворювання, віку та ступеню тяжкості, лікар призначить конкретну дозу клітинного препарату.
Якщо природа СХВ є нейроендокринною, то лікар може призначити застосування мультипотентних стовбурових клітин-похідних нервового гребня, адже вони здатні до відновлення в більшій ступені нейромедіаторної системи головного мозку, що супроводжується стабілізацією та покращенням стану пацієнтів.
Також є суміжні патології, де частково є і первинна, і вторинна складова СХВ, тобто є і основне захворювання, яке призвело до синдрому хронічної втоми, і генетично детермінована недостатність роботи нейромедіаторної системи головного мозку. У такому випадку Вам можуть призначити комбінацію з МСК з жирової тканини та МСК-похідних нервового гребня.

Heading photo

Коли показане лікування стовбуровими клітинами?

Якщо Ви відчуваєте наступні симптоми:
постійне відчуття втоми, яке не зникає упродовж тижнів і місяців, навіть після 8-годинного повноцінного сну; розбитість, слабкість, біль у м’язах; зниження пам’яті, неуважність, поганий настрій; безсоння, але водночас і сонливість; головні болі без очевидних причин; біль у суглобах; у важких випадках — лихоманка та збільшення лімфовузлів, найчастіше на фоні хронічних вірусних інфекцій.
Показання:
Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованим синдромом хронічної втоми.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність у анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Чого очікувати від лікування?

Синдром хронічної втоми супроводжується прогресуючим погіршенням показників функціонального та психофізичного статусу. В таких умовах існує ризик розвитку різних передпатологічних та патологічних станів.
За допомогою клітинної терапії можливо знизити ситуаційну депресію та тривогу, покращити якість життя, а також підвищити значення індикаторів фізичної працездатності за рахунок покращення споживання кисню та збільшення часу навантаження до відмови. Клітинна терапія відновлює метаболізм та енергетичні запаси, стимулює роботу центральної нервової системи.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії.У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу - до 4-х мм, діаметр - до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (УЗД щитовидної залози, УЗД органів малого тазу, УЗД органів черевної порожнини, ЕКГ та всі показані саме Вам тести та скринінги).

6

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування Вам проведуть внутрішньовенну клітинну терапію, яка може бути проведена двічі. У разі необхідності лікар може Вам призначити також місцеву ін'єкцію стовбуровими клітинами.

7

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

8

Підтримуємо зв'язок

Перші результати можна спостерігати вже через 2 тижні після клітинної терапії. Основні результати лікування Ви відчуєте в рамках регенеративних процесів в організмі на третьому та шостому місяці після лікування. Тоді ж Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Чи підходить це лікування для будь-якого віку?

  Так. Застосування стовбурових клітин при синдромі хронічної втоми та виснаження підходить для людей будь-якого віку.

 • Як довго буде відбуватися моє відновлення?

  Полегшення Ви відчуєте поступово протягом перших 2-х місяців, але саме відновлення тканин, залоз, нервової системи буде відбуватися до 6-8 місяців. Далі настане період стабілізації.

 • Чи можу я використовувати лише власні клітини, не донорські?

  Так, звісно. Але в будь-якому випадку Вам слід обговорити це зі своїм лікарем. Ви повинні розуміти, що для культивування Ваших стовбурових клітин потрібно 3-4 тижні, і Вам потрібно буде відвідати клініку двічі: для забору біоптату та для введення (коли доза СК вже буде готова). Донорські (алогенні) стовбурові клітини, які ми зазвичай використовуємо, абсолютно безпечні та рекомендовані для введення.

 • В чому саме проявиться покращення мого стану? 

  Після введення стовбурових клітин буде покращення роботи залоз, нервової системи, прискоряться внутрішні обмінні процеси. Покращення роботи залоз означає, що Ваша гормональна система запрацює більш активно та злагоджено, до Вас повернеться інтерес до життя, активується лібідо, покращиться сприйняття світу. Покращення нервової системи означає, що рецептори стануть більш чутливими та функціональними – ви будете краще сприймати світ. Прискорення внутрішніх обмінних процесів пожвавить ваш кровообіг. Це дасть змогу повернути загальний тонус та рум'янець. Взагалі, Ви будете почувати себе краще та мати більше бажання та енергії, щоб діяти.

Будь ласка, напишіть нам, якщо у Вас залишились питання.