Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Синдром хронічної втоми


Повернення енергії та загальне покращення стану організму з допомогою клітинної терапії.

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини для покращення самопочуття

"Синдром хронічної втоми – це не лінощі, а проблема гормонального збою. Не зволікайте і зверніться за медичною допомогою. Ми радо допоможемо вам повернусь до яскравого та наповненого життя!"

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

 • Що таке синдром хронічної втоми?

  Синдром хронічної втоми — патологічний стан, який проявляється рядом симптомів, найголовніший з яких — сильна втома, що не зникає не менш як 6 місяців та призводить до когнітивних порушень.

 • Симптоми синдрому хронічної втоми

  Зазвичай СХВ проявляється наступними симптомами:
  постійне відчуття втоми, яке не зникає упродовж тижнів і місяців, навіть після 8-годинного повноцінного сну;
  розбитість, слабкість, біль у м’язах;
  зниження пам’яті, неуважність, поганий настрій;
  безсоння, але водночас і сонливість;
  головні болі без очевидних причин;
  біль у суглобах;
  у важких випадках — лихоманка та збільшення лімфовузлів, найчастіше на фоні хронічних вірусних інфекцій.

 • Чому виникає СХВ?

  СХВ не з'являється просто так і так легко не зникає. Він може розвинутись на основі якихось інших захворювань. Наприклад, на фоні хронічної вірусної інфекції, нейроендокринних захворювань, наслідків важкої хвороби, а також хімієтерапії.

 • Чим загрожує ігнорування СХВ?

  Наслідками знехтуваного СХВ можуть стати діабет, серцево-судинні захворювання, онкологічні або ендокринні захворювання, нервові та психічні розлади.

Heading photo

Лікування хронічної втоми стовбуровими клітинами

Клітинна терапія, яку ми пропонуємо, в залежності від основного захворювання, направлена на покращення нейрометаболічних процесів як головного мозку, так і нейроендокринних процесів у всьому організмі.

Основні клітини, які застосовуються в рамках терапії проти СХВ – це мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини. Доза клітинного препарату призначається індивідуально.

Якщо природа СХВ є нейроендокринною, то лікар може призначити застосування мультипотентних стовбурових клітин-похідних нервового гребеня, які краще підходять для відновлення нейромедіаторної системи головного мозку.

У випадках, коли у пацієнта є основне захворювання, яке призвело до СХВ, або генетично детермінована гіпофункція нейромедіаторної системи головного мозку, лікар може призначити комбінацію з МСК з жирової тканини та МСК-похідних нервового гребня.

Heading photo

Кому можна лікувати СХВ стовбуровими клітинами?

Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованим синдромом хронічної втоми.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність у анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Що дасть лікування СХВ стовбуровими клітинами?

Синдром хронічної втоми супроводжується поступовим погіршенням показників функціонального та психофізичного стану. В таких умовах існує ризик розвитку різних передпатологічних та патологічних станів.
За допомогою клітинної терапії можливо знизити ситуаційну депресію та тривогу, покращити якість життя, а також підвищити значення індикаторів фізичної працездатності шляхом покращення споживання кисню та збільшення часу навантаження до відмови. Клітинна терапія відновлює повноцінний метаболізм та енергетичні запаси, стимулює роботу центральної нервової системи.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.

 • 3. Оцінка

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку, введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  В рамках лікування вам двічі введуть клітинний продукт внутрішньовенно. У разі необхідності лікар може вам призначити також місцеву ін'єкцію стовбуровими клітинами.

 • 7. Висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Перші результати лікування можна побачити вже через два тижні після процедури. Але основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Чи підходить це лікування для будь-якого віку?

  Так. Застосування стовбурових клітин при синдромі хронічної втоми та виснаження підходить для людей будь-якого віку після 18-и років.

 • Як довго буде відбуватися моє відновлення?

  Полегшення ви відчуєте поступово протягом перших 2-х місяців. Відновлення тканин, залоз, нервової системи буде відбуватися 6-8 місяців. Далі настане період стабілізації.

 • Чи можу я використовувати лише власні клітини, не донорські?

  Так, звісно. Але в будь-якому випадку вам слід обговорити це зі своїм лікарем. Ви повинні розуміти, що для культивування стовбурових клітин потрібно 3-4 тижні, і вам потрібно буде відвідати клініку двічі: для забору біоптату та для введення, коли доза СК вже буде готова. Донорські (алогенні) стовбурові клітини, які ми зазвичай використовуємо, абсолютно безпечні та рекомендовані для введення.

 • В чому саме проявиться покращення мого стану? 

  Введення стовбурових клітин регулює роботу залоз, нервової системи, прискорює внутрішні обмінні процеси. Після покращення роботи залоз, гормональна система запрацює більш активно та злагоджено, до вас повернеться інтерес до життя, активується лібідо, покращиться сприйняття світу. Рецептори стануть більш чутливими та функціональними – ви будете краще сприймати світ. Прискорення внутрішніх обмінних процесів прискорить кровообіг. Це дасть змогу повернути загальний тонус та рум'янець. Загальне самопочуття стане краще та з'явиться більше бажання та енергії, щоб діяти.

Зв'язок

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого вас не зобов'язує.Ми будем раді надати вичерпну інформацію, аби ви зробили правильний вибір!