Дзвоніть : +38 (067) 242 82 22

Реабілітація після інсульту


Клітинна терапія допоможе швидше повернути активність та покращить якість життя.

 1. Good Cells
 2. Реабілітація
 3. Відновлення після інсульту

Безпечні стовбурові клітини

Відновлення організму після перенесеного інсульту

Інсульт вимагає невідкладної діагностики та лікування. Швидкість звернення до лікаря після інсульту впливає на можливість розвитку серйозних наслідків для організму людини. Допоможіть своєму організму легше перенести хворобу та повернутися до нормального життя.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Реабілітація після інсульту

Інсульт займає лідерські позиції серед причин смерті та інвалідизації людей у всьому світі та є основною причиною довготривалої непрацездатності. Інсульт виникає внаслідок порушення кровопостачання в головному мозку з наступним ураженням тканин головного мозку. Виділяють два види інсульту: геморагічний інсульт, коли відбувається розрив мозкової судини; ішемічний інсульт, коли порушується кровопостачання по судині.
Відповідно до того, яка частина мозку була вражена та в якому об’ємі, прояви бувають різного ступеня складності: порушення мови, порушення свідомості, параліч рук, ніг, обличчя, половини тіла. Після інсульту пацієнта чекає довготривале медикаментозне лікування та фізична реабілітація. Про реабілітацію після інсульту пацієнти дуже часто не знають, а тому втрачається дуже дорогоцінний час для повноцінного відновлення.
Спеціалісти GOOD CELLS пропонують терапію стовбуровими клітинами як спосіб ініціювати максимальне і швидке відновлення організму та повернення до звичного життя. До речі, застосування стовбурових клітин цілком можливе у поєднанні із фізичною реабілітацією. Такий підхід відноситься до інноваційного напрямку медицини – регенеративна реабілітація, що інтегрує регенеративні технології з клінічною практикою реабілітації для відновлення функцій та якості життя людей.

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Пацієнтам, що перенесли інсульт та потребують реабілітації.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Як стовбурові клітини сприяють відновленню після інсульту?

Після перенесеного інсульту, залежно від ступеню важкості і періоду перебігу захворювання, часто практикується застосування двох типів стовбурових клітин — мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика та мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребеня. Мезенхімальні стовбурові клітини направлено діють на зняття запальних процесів в організмі, стимулюють відновлення кровопостачання, секретують трофічні фактори, в той же час стовбурові клітини-похідні нервового гребеня захищають нервові клітини від загибелі, стимулюють клітини глії секретувати нейротрофічні фактори, сприяючи відновленню нервової тканини і її рецептивності.
Після терапії стовбуровими клітинами спостерігається зменшення неврологічного дефіциту, покращення рухової функції, мовлення та якості повсякденного життя пацієнтів.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Зв'язок із менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони з радістю нададуть відповідь на усі ваші запитання. На цьому етапі менеджер попросить вас надіслати ваші медичні довідки та результати попередніх обстежень для того, щоб лікар вивчив їх і підтвердив діагноз. Це необхідно, щоб визначити, як саме ми можемо вам допомогти.

 • 2. Консультація з лікарем онлайн або офлайн

  Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. Під час особистої консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Курс лікування розробляється індивідуально. Його тривалість може становити 1-3 днів.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все добре, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.

  *У разі призначення своїх клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панча – до 4 мм, діаметр – до 3 мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИ
  У лабораторії спеціалісти проводять виділення, культивування та тестування стовбурових клітин для перевірки їх відповідності мінімальним критеріям для визначення МСК. Після чого формується терапевтична доза та паспорт якості. Зазвичай, термін виробництва займає 21-28 днів.

  КЛІТИНИ ДОНОРА

  За призначенням лікаря біотехнолог підбирає готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки заздалегідь пройшли перевірку на безпечність. У цьому випадку введення клітин можливе вже після проведення діагностики та медикаментозної підготовки. Термін виробництва займає 1-3 дні.

 • 5. Початок лікування

  Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (УЗД, ЕКГ та всі, показані саме вам, тести та скринінги).

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенну клітинну терапію та ендолюмбальне введення клітинного препарату. Кількість введень буде залежати від стану пацієнта.

 • 7. Медичний висновок і рекомендації після лікування

  Після закінчення курсу вам нададуть медичний висновок, де будуть зазначені: діагноз; результати всіх обстежень (клініко-лабораторного та інструментального); методики лікування; рекомендації.
  Лікар надасть рекомендації щодо підтримки та покращення вашого стану.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Протягом усієї програми ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить легку комунікацію між вами та лікарем, для того, щоб відстежувати динаміку лікування.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Які симптоми інсульту?

  Симптоми включають раптове оніміння або слабкість частини тіла; раптова сплутаність свідомості, проблеми з розмовою або розумінням мови; раптові проблеми з ходьбою, запаморочення, втрата рівноваги або координації; раптовий сильний головний біль без певної причини.

 • Чому так важливо при інсульті якнайшвидше звернутися до лікаря?

  При гострій стадії інсульту термінове звернення до лікаря дає можливість провести тромболізис та запобігти розвитку захворювання. Вчасне звернення до спеціалістів при підгострій стадії чи стадії відновлення після ішемічного інсульту дає більше можливостей для реабілітації, підвищує нейропластичність тканин та збільшує ймовірність утворення нових нейронних зв'язків. Все це зменшує неврологічний дефіцит та допомагає швидше одужати.

 • Що включає реабілітація з використанням стовбурових клітин для відновлення після інсульту?

  Реабілітація після ішемічного інсульту з використанням стовбурових клітин покращує можливості нейропластичності головного мозку, утворення нових нейронних шляхів та відновлення функціонально активних, але пошкоджених хворобою шляхів головного мозку.

 • Як швидко можна буде повернутися до нормального життя після лікування інсульту стовбуровими клітинами?

  Прогноз залежить від декількох факторів: стан пацієнта до інсульту, супутні захворювання, швидкість звернення за медичною допомогою та початку клітинної терапії. Проаналізувавши всі ці дані, лікар GOOD CELLS зможе індивідуально дати прогноз ефективності лікування стовбуровими клітинами.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22