+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Ідіопатична запальна міопатія


Протизапальні властивості стовбурових клітин стали вдалим шляхом повернення до життя в русі.

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини здатні покращити якість життя!

Існує багато різних форм міопатії з різними механізмами розвитку. Традиційне лікування не завжди може бути успішним. Клітинна терапія стала альтернативою, яка покращує якість життя.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Яку методику пропонує GOOD CELLS?

Ідіопатичні запальні міопатії (ІЗМ) – група хронічних аутоімунних станів. Найчастіше зустрічаються дерматоміозит, поліміозит, некротична аутоімунна міопатія і спорадичний міозит із включеннями.
Головна проблема такого стану – це слабкість м'язів і, відповідно, обмеження рухів. Звісно, у такому випадку значно погіршується якість життя, втрачаються фарби та смак життя. Крім того, загрозою стають незворотні зміни в роботі життєво важливих органів.
Проте команда GOOD CELLS не радить опускати руки. Ми віримо, що з цього моменту Ваше життя зміниться на краще, тому що ми пропонуємо малоінвазивну, проте ефективну терапію, яка спрямована на пригнічення запальних процесів.
Методика включає внутрішньовенне та місцеве введення мезенхімальних стовбурових клітин пупкового канатика (МСК пупкового канатика) та мультипотентних стовбурових клітин-похідних нервового гребня (МСК-ПНГ).

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованою ідіопатичної запальною міопатією.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Мета клітинної терапії?

Міопатії можуть мати різні форми і різне походження, відрізнятись за віком, важкістю перебігу та ураженням певних груп м'язів. Тому у кожному окремому випадку лікар призначає індивідуальну схему лікування, зокрема, і медикаментозна терапія може бути або призначена, або ні.
Проте всі випадки об'єднує головна мета – відновлення м'язової тканини. Досягти цього можна за допомогою паракринного ефекту, який створюють стовбурові клітини. Фактично це і є реалізація процесу регенерації тканин.
Крім того, у лікуванні ІЗМ важливим є протизапальний ефект, який також досягається за рахунок клітинної терапії.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі Вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 4 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії.У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для Вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (електроміографію та всі показані саме Вам тести та скринінги).

6

Медикаментозна терапія

За результатами діагностики лікар призначить Вам медикаментозну терапію у вигляді внутрішньовенної інфузії та внутрішньом'язової ін'єкції.

7

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенне та місцеве введення клітинного продукту тричі.

8

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

9

Підтримуємо зв'язок

Основні результати лікування Ви відчуєте в рамках регенеративних процесів в організмі на шостому місяці після лікування. Через 3 та 6 місяців після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.