Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Ідіопатична запальна міопатія


Протизапальні властивості стовбурових клітин можуть повернути у життя рух.

Безпечні стовбурові клітини

Покращення якості життя завдяки стовбуровим клітинам

Існує багато різних форм міопатії з різними механізмами розвитку. Традиційне лікування не завжди може бути успішним. Клітинна терапія — це альтернатива, яка покращує якість життя.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Лікування міопатії у GOOD CELLS

Ідіопатичні запальні міопатії (ІЗМ) – група хронічних аутоімунних станів. Найчастіше зустрічаються дерматоміозит, поліміозит, некротична аутоімунна міопатія і спорадичний міозит із включеннями.
Головний симптом цих захворювань — це слабкість м'язів і, відповідно, обмеження рухів. При цьому значно погіршується якість життя. Крім того, загрозою стають незворотні зміни в роботі життєво важливих органів.
Команда GOOD CELLS не радить опускати руки. Ми віримо, що з цього моменту ваше життя зміниться на краще, тому що ми пропонуємо малоінвазивну, проте ефективну терапію, яка спрямована на пригнічення запальних процесів.
Методика включає внутрішньовенне та місцеве введення мезенхімальних стовбурових клітин пупкового канатика (МСК пупкового канатика) та мультипотентних стовбурових клітин-похідних нервового гребня (МСК-ПНГ).

Heading photo

Показання для клітинної терапії

Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованою ідіопатичної запальною міопатією.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психічні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Ціль лікування міопатії

Міопатії можуть мати різні форми й походження, відрізнятися важкістю перебігу та ураженою групою м'язів. Ця хвороба зустрічається у різному віці. У кожному окремому випадку лікар призначає індивідуальну схему лікування. Воно може супроводжуватися прийомом медикаментів або ні.
Всі випадки міопатії об'єднує головна мета — відновлення м'язової тканини. Досягти цього можна за допомогою паракринного ефекту, який створюють стовбурові клітини. Фактично це і є регенерація тканин.
Важливим при лікуванні ІЗМ є протизапальний ефект, який також досягається завдяки клітинній терапії.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

  Програма лікування може складатися з одного або декількох візитів, залежно від складності вашого випадку.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс розробляється індивідуально. Він може тривати від 4 днів.

 • 3. Оцінка

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку, введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

 • 6. Медикаментозна терапія

  За результатами діагностики лікар може призначити вам медикаментозну терапію у вигляді внутрішньовенної інфузії та внутрішньом'язової ін'єкції.

 • 7. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенне та місцеве введення клітинного продукту тричі.

 • 8. Висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 9. Підтримуємо зв'язок

  Перші результати лікування можна побачити вже через два тижні після процедури. Але основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.