Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування енцефалопатії стовбуровими клітинами


Використання мезенхімальних стовбурових клітин допомагає призупинити розвиток захворювання та відновити втрачені нервові зв'язки.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Неврологія
  4. Лікування енцефалопатії

Безпечні стовбурові клітини

Лікування уражень мозку з допомогою стовбурових клітин

Енцефалопатія може виникати з різних причин. На жаль, стандартні протоколи лікування ефективні не при всіх типах енцефалопатій. Однак, у таких випадках може допомогти клітинна терапія.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Енцефалопатія захворювання

Енцефалопатія — це загальна назва дифузних незапальних уражень головного мозку, що призводить до порушення його функцій.
Існує багато різних типів енцефалопатії, їх класифікація здебільшого залежить від причини виникнення. Найпоширеніші типи енцефалопатії: енцефалопатія алкогольна; енцефалопатія діабетична; енцефалопатія печінкова; енцефалопатія дисциркуляторна; енцефалопатія дисметаболічна; енцефалопатія змішаного генезу тощо.
До симптомів захворювання належать: погіршення розумової діяльності та пам’яті; порушення добового ритму; підвищена втомлюваність; біль в голові та інші.
Лікування залежить від причини виникнення захворювання та потребує виключення шкідливого фактора, якщо це можливо. Одним із найперспективніших та ефективних способів відновлення функцій мозку є клітинна терапія. Для лікування енцефалопатії клініка регенеративної медицини GOOD CELLS пропонує застосування мезенхімальних стовбурових клітин.

Heading photo

Енцефалопатія головного мозку

Показання:
Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованою енцефалопатією різної природи.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років;вагітність;психічні розлади;алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Енцефалопатія лікування

Для лікування енцефалопатії клініка регенеративної медицини GOOD CELLS пропонує застосування мезенхімальних стовбурових клітин-похідних нервового гребеня. Цей тип клітин має здатність до диференціювання у нейрони та клітини нейроглії. Також, вони запускають диференціацію резервних стовбурових клітин та покращують живлення нейронів. Ці властивості допомагають відновити втрачені нервові клітини та зв’язки.

У випадку, якщо енцефалопатія пов’язана із запаленням, можливе застосування мезенхімальних стовбурових клітин пуповини або жирової тканини. Вони здатні ефективно знімати запалення та регулювати імунні реакції організму.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

  • 1. Консультація з менеджером

    Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
    На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

    Програма лікування може складатися із одного або декількох візитів, залежно від складності вашого випадку.

  • 2. Консультація з лікарем

    Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
    Курс розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.

  • 3. Оцінка стану пацієнта

    Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
    *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

  • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

    ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.
    КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
    У цьому випадку введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.
    ОБРОБКА ЦИТОКІНАМИЛікар може призначити введення клітин, оброблених туморнекротичним фактором. У такому випадку обробка клітин проводиться за 5-7 днів до приїзду пацієнта, тому це необхідно обговорити завчасно.

  • 5. Початок лікування

    Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

    За результатами діагностики лікар призначить вам медикаментозну терапію у вигляді внутрішньовенної інфузії та внутрішньом'язової ін'єкції.

  • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

    Під час лікування лікар може призначити внутрішньовенну клітинну терапію, ендолюмбальне чи перилімфатичне введення клітинного препарату.

  • 7. Медичний висновок та рекомендації лікаря

    Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
    діагноз;
    результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
    методики лікування;
    рекомендації лікаря.

    Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

  • 8. Підтримуємо зв'язок

    Перші результати лікування можна побачити вже через два тижні після процедури. Але основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
    У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

    Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Наука

Наукове обґрунтування 

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

  • Алкогольна енцефалопатія: які симптоми?

    Алкогольна енцефалопатія виникає через регулярне щоденне вживання алкоголю. В такому випадку, клітини мозку не встигають відновитися після впливу етанолу та гинуть. Внаслідок масової гибелі нейронів та гліальних клітин, виникає стійке ураження мозку. Серед симптомів алкогольної енцефалопатії є:
     різка втрата ваги;
     перехід на вуглеводну їжу або відмова від їжі;
     нудота та блювання;
     тахікардія;
     підвищена пітливість;
     нестабільний психічний стан, виникнення галюцинацій;
     хронічний головний біль та інші.

  • Енцефалопатія лікується чи ні?

    Щоб визначити, чи лікується енцефалопатія, важливо знати причину її виникнення. В деяких випадках, можна провести операцію та назавжди позбавитися симптомів, іншим потрібне лікування протягом всього життя. Саме тому при енцефалопатії особливо важливі індивідуальний підхід, ретельна попередня діагностика та встановлення реальної причини захворювання. Все це ми пропонуємо у GOOD CELLS!

  • Енцефалопатія і деменція: яка різниця?

    Деменція — стійке порушення когнітивних функцій внаслідок органічного ураження головного мозку. Вона може бути одним із симптомів енцефалопатії. Однак, існують енцефалопатії, які не супроводжуються деменцією й мають інші симптоми.

  • Енцефалопатія: скільки живуть з цим захворюванням?

    Прогноз при енцефалопатії завжди індивідуальний та залежить від ряду факторів, зокрема:
     причини захворювання;
     об’єму ураження мозку;
     швидкості прогресування захворювання;
     наскільки хвороба піддається лікуванню;
     наявності супутніх захворювань.

    Лікарі клініки регенеративної медицини
    GOOD CELLS завжди надають індивідуальний прогноз ефективності лікування перед початком терапії та можливість зважити всі “за” і “проти”.

  • Енцефалопатія як діагностується в Україні?

    Встановлення правильного діагнозу — база, без якої неможливе ефективне лікування. Оскільки багато неврологічних хвороб мають схожі симптоми, ретельне обстеження та правильний діагноз є вкрай необхідними.

    Основними методами діагностики енцефалопатії є:
    ● реоенцефалографія;
    ● ехоенцефалографія;
    ● доплерографія судин голови та шиї;
    ● МРТ головного мозку.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with