Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Інсульт вимагає невідкладної діагностики та лікування. Швидкість звернення до лікаря після інсульту впливає на можливість розвитку серйозних наслідків для організму людини. Допоможіть своєму організму легше перенести хворобу та повернутися до нормального життя.
Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.
Інсульт займає лідерські позиції серед причин смерті та інвалідизації людей у всьому світі та є основною причиною довготривалої непрацездатності. Інсульт виникає внаслідок порушення кровопостачання в головному мозку з наступним ураженням тканин головного мозку. Виділяють два види інсульту:● геморагічний інсульт, коли відбувається розрив мозкової судини;● ішемічний інсульт, коли порушується кровопостачання по судині.
Відповідно до того, яка частина мозку була вражена та в якому об’ємі, прояви бувають різного ступеня складності: порушення мови, порушення свідомості, параліч рук, ніг, обличчя, половини тіла. Після інсульту пацієнта чекає довготривале медикаментозне лікування та фізична реабілітація. Про реабілітацію після інсульту пацієнти дуже часто не знають, а тому втрачається дуже дорогоцінний час для повноцінного відновлення.
Спеціалісти GOOD CELLS пропонують терапію стовбуровими клітинами як спосіб ініціювати максимальне і швидке відновлення організму та повернення до звичного життя. До речі, застосування стовбурових клітин цілком можливе у поєднанні із фізичною реабілітацією. Такий підхід відноситься до інноваційного напрямку медицини – регенеративна реабілітація, що інтегрує регенеративні технології з клінічною практикою реабілітації для відновлення функцій та якості життя людей.
Показання:
Пацієнтам, що перенесли інсульт та потребують реабілітації.
Протипоказання:
● онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років;● вагітність;● психіатричні розлади;● алкогольна та наркотична залежність.
Після перенесеного інсульту, залежно від ступеню важкості і періоду перебігу захворювання, часто практикується застосування двох типів стовбурових клітин — мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика та мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребеня. Мезенхімальні стовбурові клітини направлено діють на зняття запальних процесів в організмі, стимулюють відновлення кровопостачання, секретують трофічні фактори, в той же час стовбурові клітини-похідні нервового гребеня захищають нервові клітини від загибелі, стимулюють клітини глії секретувати нейротрофічні фактори, сприяючи відновленню нервової тканини і її рецептивності.
Після терапії стовбуровими клітинами спостерігається зменшення неврологічного дефіциту, покращення рухової функції, мовлення та якості повсякденного життя пацієнтів.
1. Зв'язок із менеджером
Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони з радістю нададуть відповідь на усі ваші запитання. На цьому етапі менеджер попросить вас надіслати ваші медичні довідки та результати попередніх обстежень для того, щоб лікар вивчив їх і підтвердив діагноз. Це необхідно, щоб визначити, як саме ми можемо вам допомогти.
2. Консультація з лікарем онлайн або офлайн
Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. Під час особистої консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Курс лікування розробляється індивідуально. Його тривалість може становити 1-3 днів.
3. Оцінка стану пацієнта
Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все добре, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
*У разі призначення своїх клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панча – до 4 мм, діаметр – до 3 мм.
4. Підготовка продукту із стовбурових клітин
ВЛАСНІ КЛІТИНИ
У лабораторії спеціалісти проводять виділення, культивування та тестування стовбурових клітин для перевірки їх відповідності мінімальним критеріям для визначення МСК. Після чого формується терапевтична доза та паспорт якості. Зазвичай, термін виробництва займає 21-28 днів.
КЛІТИНИ ДОНОРА
За призначенням лікаря біотехнолог підбирає готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки заздалегідь пройшли перевірку на безпечність. У цьому випадку введення клітин можливе вже після проведення діагностики та медикаментозної підготовки. Термін виробництва займає 1-3 дні.
5. Початок лікування
Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (УЗД, ЕКГ та всі, показані саме вам, тести та скринінги).
6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації
В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенну клітинну терапію та ендолюмбальне введення клітинного препарату. Кількість введень буде залежати від стану пацієнта.
7. Медичний висновок і рекомендації після лікування
Після закінчення курсу вам нададуть медичний висновок, де будуть зазначені:● діагноз;● результати всіх обстежень (клініко-лабораторного та інструментального);● методики лікування;● рекомендації.
Лікар надасть рекомендації щодо підтримки та покращення вашого стану.
8. Підтримуємо зв'язок
Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Протягом усієї програми ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить легку комунікацію між вами та лікарем, для того, щоб відстежувати динаміку лікування.
Для кожного нашого клієнта ми розроблюємо індивідуальну програму, відповідно до його запитів. Загальна ціна послуг розраховується після створення програми.
Вартість курсу залежить від потрібної дози та типу стовбурових клітин, необхідності медикаментозного супроводу та додаткового сервісу.
Ми надаємо детальний кошторис послуг, що будуть включені у ваш план лікування.
Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб відповісти на ваші запитання.
Спеціалісти GOOD CELLS — небайдужі та відповідальні професіонали, які не здаються. Все для вашого здоров'я та довголіття.
Альона Злацька
Співавтор понад 30 наукових публікацій і деклараційного патенту України на винахід, корисну модель. Понад 12 років досвіду роботи зі стовбуровими клітинами.
Роман Сулік
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, канд. мед. наук. Понад 12 років досвіду застосування клітинних технологій. Понад 150 наукових статей та патентів.
Інна Сапожак
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, канд. мед. наук. Співавтор методики регенерації ендометрію. Понад 15 років досвіду.
Наша команда — команда небайдужих. Наші переваги — досвід і якість. Наша цінність — ваше здоров'я.
Застосування стовбурових клітин потребує індивідуального підходу у всьому.
Ваш персональний менеджер буде з вами поруч весь час: від першої консультації та до закінчення програми. Також він буде на зв'язку після закінчення програми, щоб допомогти відстежувати позитивні зміни вашого здоров'я.
Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.
Вступивши в нову еру медицини, регенеративні технології відкривають перед нами небувалі можливості. Одним із напрямків, де ці інновації демонструють вражаючі результати, є реабілітація після інсульту за допомогою стовбурових клітин. Ця передова методика стає світлом у тунелі для багатьох пацієнтів, котрі прагнуть відновити втрачені функції мозку та повернутися до повноцінного життя.
Інсульт – це гострий стан, під час якого розвивається некроз клітин мозку. Механізм розвитку інсульту полягає в тому, що в судині стається брак просвіту через тромб. Інколи судина може розриватись. У результаті частина мозку не отримує кисень. Цей процес провокує розвиток некрозу, тобто смерть клітин. У деяких випадках інсульт призводить до інвалідності. Саме тому важливо розуміти, як лікуватись та як відновлюватись після інсульту.
Серед основних причин виникнення інсульту виділяють:● гіпертонічну хворобу;● атеросклероз.
Також ці хвороби можуть поєднуватись і збільшувати вірогідність виникнення інсульту.
Окрім цього, є кілька факторів, які посилюють вірогідність отримати інсульт. Серед них:● гіпертонія;● високий вміст холестерину в крові;● ожиріння;● цукровий діабет;● порушення серцевого ритму.
Тому якщо у вас виявили хоча б один з цих факторів, будьте дуже обережні.
Щоб визначитись з тим, що робити при можливому інсульті, спочатку дамо відповідь, як запідозрити інсульт.
Запам’ятайте абревіатуру FAST. А тепер докладніше:● Face (обличчя). Повинна насторожити асиметрія по одній стороні обличчя (наприклад, половина обвисає). Також людина не зможе посміхнутись симетрично.● Arm (рука). Слабкість в руках. А буває так, що руку навіть неможливо підняти.● Speech (мовлення). Людина не може повторити навіть елементарні речі. Вимова стає важко зрозумілою, заплутаною.● Time (час). Якщо ви помітили будь-який з трьох симптомів, викличте швидку допомогу. Чим швидше ви це зробите, тим менше ураження отримує пацієнт з інсультом.
А якщо ви підозрюєте інсульт у себе? На які ознаки звертати увагу:● оніміння м’язів, а також їх слабкість (причому з однієї сторони!);● нерозуміння мови або важкість вимови, слова плутаються;● двоїння;● порушення ходьби, яке супроводжується головокружінням та втратою координації.В особливих випадках на кілька хвилин при розвитку інсульту з’являється нудота та сонливість. Але ці ознаки неспецифічні, тому більшість людей їх ігнорує.
Обов’язково дзвонити в швидку допомогу. Це перший крок і він найважливіший. Коли карету швидкої допомоги викликано, ви можете зробити наступне:
● Переконатись, що хворий дихає. Якщо є порушення дихання, звільніть його дихальні шляхи, очистивши ротову порожнину та покладіть хворого на бік.● При можливості виміряйте тиск і повідомте лікарів про показники.● Якщо людина втратила свідомість, можна перекласти її в зручне місце.● Не знижуйте тиск в перші години після появи ознак інсульту! Це адаптаційний момент, який має важливе значення.● Не можна поїти людину з ознаками інсульту.● Ваша задача дочекатись швидку допомогу. Далі медичний персонал все зробить якнайліпше.
Найкращий спосіб не отримати інсульт – зробити його вчасну профілактику. Надаємо кілька дієвих рекомендацій, які допоможуть подовжити довгі роки здорового життя:● Дотримуйтесь збалансованого харчування з великим вмістом овочів та фруктів. Не вживайте фаст-фуд.● Займайтесь спортом/іншими фізичними активностями.● Відмовтесь від паління та зловживання алкоголем.● Знайте свій рівень холестерину та глюкози.● Дотримуйтесь рекомендацій лікаря.
Ці прості рекомендації дозволять запобігти розвитку інсульту.
Взагалі в медичному світі виділяють такі типи інсульту:● геморагічний інсульт – відбувається розрив судин та крововилив в тканини мозку або між його оболонками;● ішемічний інсульт (іншими словами інфаркт мозку) – розвивається внаслідок закупорювання судини.
За локалізацією їх значно більше, наприклад:● стовбуровий інсульт – відповідно формується в стовбурі мозку, звідти має таку назву;● кардіоемболічний інсульт – відноситься до ішемічних інсультів, розвивається через хвороби серця;● спінальний інсульт – в спинному мозку, за що й отримав таку назву, може супроводжуватись паралічем кінцівок.
Але в будь-якому випадку, всі інсульти потребують виклику карети медичної допомоги в найкоротший термін.
Зазвичай тривалість реабілітації після інсульту може відрізнятись у кожного пацієнта. Залежно від локалізації інсульту, часу звернення за допомогою та інших факторів. Але в середньому на відновлення піде від 3 до 6 місяців. Тому що організм має повністю відновитись.
Крім того, існує медикаментозна реабілітація. Вона направлена на профілактику майбутніх станів, а також на підтримку нинішнього стану судин, дихальної системи, серцевого м’яза. Інколи можуть призначати антидепресанти, наприклад, якщо людина має психологічні порушення, погане самопочуття, психоемоційну лабільність.Також використовують фізичні вправи для відновлення рухів та функціональної діяльності:● ЛФК;● фізіотерапевтичні процедури;● рефлексотер.
Інколи додають використання активної чи пасивної кінезотерапії.
Спеціалісти медичного центру GOOD CELLS пропонують новий метод лікування інсульту з допомогою клітинної терапії. Це сучасний спосіб, який дозволяє почати максимально швидке відновлення організму після інсульту. Може застосовуватись в комбінації з іншими методами реабілітації, в тому числі з фізіотерапевтичними вправами для кращого результату.
У програмах лікування GOOD CELLS використовують мезенхімальні стовбурові клітини, які знімають запальні процеси, стимулюють відновлення кровотоку та утворення нових нейронних зв’язків. Це сприятливо впливає на формування нової нервової тканини та стан хворого, а також зменшує час його реабілітації. В Україні на даний час немає більш ефективного лікування інсульту, ніж застосування стовбурових клітин. При негайному зверненні до лікаря після інсульту та використанні клітинної терапії можливо запобігти незворотним наслідкам інсульту. Не гайте час та звертайтеся до професіоналів GOOD CELLS вже зараз!
Дослідження показують, що використання стовбурових клітин може значно покращити функціональне відновлення після інсульту. Ці клітини, завдяки своїй здатності до трансформації у різні типи тканин, включаючи нейрони та інші компоненти нервової системи, можуть заміщувати пошкоджені ділянки мозку. Відновлюючи уражені області, стовбурові клітини сприяють збільшенню рухових та когнітивних можливостей, що є ключовими для повернення до самостійного життя.
Клініка "Good Cells" у Києві використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, створюючи персоналізовані програми лікування, які включають клітинну терапію та інші супутні процедури. Однією з унікальних рис центру є використання екзосом - мікроскопічних "посилок", які клітини використовують для взаємодії. Екзосоми можуть бути запрограмовані для відновлення нейронів та покращення мозкової активності.Більше того, "Good Cells" пропонує конкурентоспроможні ціни та високий рівень обслуговування, що робить передові лікування доступнішими для широкого кола пацієнтів. Пацієнти, які вибирають нашу клініку, можуть розраховувати на всебічну підтримку від моменту консультації до повного курсу реабілітації.
Контакти
Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.
Адреса
Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9
Телефон
Ми завжди раді вашим відгукам, але не наполягаємо на них. Конфіденційність всіх наших пацієнтів захищена.
Відгук про лікування болю у плечі в GOOD CELLS
Відеовідгук про лікування безпліддя, 2019 рік
Відеовідгук про лікування безпліддя, 2020 рік
Відеовідгук про відновлення зору, 2020 рік
Огляд відгуків 2014-2016 роки (тоді ilaya.regeneration)