Дзвоніть : +38 (067) 242 82 22

Лікування алопеції та втрати волосся


Лікування алопеції шляхом активації сплячих фолікулів або пересадки волосся.

 1. Головна
 2. Омолодження
 3. Лікування алопеції та втрати волосся

Безпечні стовбурові клітини

Клітинна терапія проти втрати волосся!

Залежно від причини, масштабу, віку та наявності хронічних захворювань ми пропонуємо різні варіанти боротьби з випадінням волосся. Серед них — застосування різних біотехнологічних продуктів, що пробуджують сплячі фолікули та пересадка волосся, яка підійде, якщо фолікули пошкоджені або взагалі відсутні.

Heading photo

І рівень складності — малоінвазивне застосування екзосомовмісного біотехнологічного продукту. 

Екзосомовмісний продукт пробуджує сплячі стовбурові клітини волосяних фолікулів. Курс лікування складається з декількох процедур. Продукт вводиться ін'єкційно у шкіру голови.
Наша методика виготовлення біотехнологічного продукту запатентована.

 • Показання:

  Алопеція чи інші причини втрати волосся.

 • Протипоказання:

  онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; психіатричні розлади; вік до 18-и років; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

II рівень складності — малоінвазивна методика з застосуванням PRP 

Основний механізм дії — через тромбоцити. Завдяки факторам, що стимулюють ангіогенез та відновлення тканин, продукт покращує живлення волосяних фолікулів та ріст волосся.
PRP вводиться інтрадермально. Продукт виготовляється протягом 30 хв під час візиту пацієнта до клініки.

 • Показання:

  Алопеція або інші причини втрати волосся.

 • Протипоказання:

  онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність та грудне вигодовування; психіатричні розлади; вік до 18-и років; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

III рівень складності — малоінвазивна методика із застосуванням клітинної терапії

У складніших випадках втрати волосся лікар може призначити введення власних або донорських стовбурових клітин. Культивування власних клітин триває 21 день, донорські клітини завжди є в наявності.
дермальні фібробласти сприяють виробленню колагену, глікозаміногліканів та еластину, підтримують цілісність органів та тканин;
мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика (МСК пупкового канатика) мають високу мультипотентність та імуногенність, здатні до швидкої проліферації.
Стовбурові клітини вводяться інтрадермально. Препарат з донорських клітин та плазми пацієнта виготовляється протягом 40 хвилин під час візиту до клініки.

 • Показання:

  Алопеція або інші причини втрати волосся.

 • Протипоказання:

   онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність та грудне вигодовування; психіатричні розлади; вік до 18-и років; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

IV рівень складності — трансплантація волосяних фолікулів

У випадках, коли фолікули пошкоджені або взагалі відсутні три попередні методи можуть бути неефективні.
Тоді єдиним рішенням є трансплантація волосся шляхом пересадки окремих фолікулів. Ця методика непроста й тривала, але ефективна. В результаті збільшується густота здорових фолікулів.
Трансплантація допомагає у випадках втрати волосся з різних причин: вікових; генетичних; травм та опіків; операцій.

 • Показання:

  Алопеція або інші причини втрати волосся з пошкодженням або відсутністю волосяних фолікулів.

 • Протипоказання:

  онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність та грудне вигодовування; психіатричні розлади; вік до 18-и років; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Як впливає клітинна терапія на організм?

Відповідно до ступеня складності проблеми призначаються різні біотехнологічні продукти:
І рівень складності - Екзосомовмісний біотехнологічний продукт. Пробуджує «сплячі» клітини, які в свою чергу пробуджують «сплячі» фолікули.ІІ рівень складності - PRP (Platelet rich plasma). Основний механізм дії - через тромбоцити. Стимулюючий продукт, який забезпечує живлення за рахунок факторів, що сприяють ангіогенезу та відновленню тканин.ІІІ рівень складності:- дермальні фібробласти – сприяють виробленню колагену, глікозаміногліканів та еластину, підтримуючи цілісність органів та тканин;- мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика (МСК пупкового канатика) – найбільш мультипотентні клітини, здатні до швидкої проліферації, мають широкий потенціал диференціації та головну перевагу – низьку імуногенність. 

 • How can I make the order?

  You should choose the plan which meets your needs and requirements and send us a message to place the order. You can also make it online.

 • What if I don’t know what plan I need?

  Our specialist can help you assess your particular issue and define which plan suits you the most. Feel free to contact us.

 • What payment options do you provide?

  We offer a variety of payment methods. We accept cash, checks, and the majority of credit cards such as Visa, MasterCard, and American Express.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування може проводитися у партнерських клініках.
  Курс розробляється індивідуально.

 • 3. Оцінка

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він може призначити екзосомовмісний продукт, PRP, власні* чи донорські стовбурові клітини або трансплантацію волосяних фолікулів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ЕКЗОСОМИЕкзосомовмісний продукт реалізується виключно кваліфікованим спеціалістам за попередньою домовленістю.
  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів підготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай термін виробництва займає не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку, введення клітин можливе вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Курс лікування обов'язково включає попередні інструментальні, клініко-лабораторні обстеження (загальний аналіз крові та аналіз крові на гормони) та огляд.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  ЕКЗОСОМИПроцедура введення екзосомовмісного біотехнологічного продукту проводиться виключно кваліфікованими спеціалістами. Курс лікування складається з декількох процедур. Продукт вводиться ін'єкційно у шкіру голови.
  PRP АБО КЛІТИННИЙ ПРОДУКТЛікар призначає інтрадермальне введення. Приготування плазми займає 30 хв.
  ПЕРЕСАДКУ ВОЛОССЯТрансплантація окремих волосяних фолікулів.

 • 7. Висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Основні результати лікування зазвичай відчуваються вже за 1,5-2 місяці після лікування. За 3 та 6 місяців після лікування з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.
  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Патент

Досягнення

Ми пропонуємо застосування перевірених та надійних методик.

 • Illustration

  Патент на корисну модель


  Спосіб виготовлення безклітинного екзосомовмісного біотехнологічного продукту для зовнішнього застосування з метою стимуляції регенерації шкіри голови та росту волосся.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22