Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Лютий 2022 року зробив нашу країну ще більш об’єднаною та показав усьому світу, що ми готові до боротьби. Однак, кожна війна має також жахливу сторону — тисячі скалічених бійців, що потребують допомоги та підтримки суспільства.
Вибухові, осколкові та вогнепальні поранення здатні трощити кістки на дрібні уламки, а з ними й шанси на повноцінне активне життя поранених. На жаль, у випадках складних травм кінцівок зі значними пошкодженнями кісток, м’язів та шкіри, традиційне лікування є малоефективним, тому більшість лікарів пропонують ампутацію та протезування. Але вже зараз сучасні інноваційні підходи регенеративної медицини дозволяють відновити дефект кісток та зберегти кінцівку!
В Україні немає медичної компанії, яка б на своїй базі мала усі необхідні ресурси та обладнання для використання біорегенеративних технологій при лікуванні наслідків бойових поранень кінцівок. Тому керівник «Центру відновлювальної ортопедії Healthy Bones» д.мед.н Оксимець Володимир Михайлович запропонував сімом українським організаціям об'єднати свої можливості у рамках спільного проєкту “Bone regeneration technology”.
Мета нашого проєкту — максимально пришвидшити реабілітацію поранених воїнів та зробити її ефективнішою. Ми працюємо для того, щоб якомога більше бійців зберегли травмовані кінцівки мали змогу повернутися до звичайного повноцінного життя попри травми.
На жаль, у багатьох випадках, коли традиційні підходи не дають результату, лікарі пропонують пораненим лише ампутацію. Але ампутація означає значне обмеження можливостей та дуже важкі фізичні й психологічні зміни. Наш проєкт пропонує альтернативу — спробувати регенеративні технології, що можуть допомогти не тільки врятувати кінцівку, а й максимально зберегти її функціональність!
Це неймовірно важливо для захисників, яким довелося пожертвувати своїм здоров’ям задля свободи нашої держави. Наш проєкт дозволяє їм успішно вилікуватися та повернутися до повноцінного життя активними членами суспільства, що й надалі можуть працювати, допомагати родині та гратися зі своїми дітьми у м’яча.
Команда проєкту вже має великий досвід у реабілітації бійців після поранень. Протягом 2014-2017 років за участі команди було реалізовано проєкт «Біотех-реабілітація поранених». В ньому взяло участь 84 учасники, з яких 75 отримали позитивні результати.
Учасники зверталися із надскладними переломами, дефектами кісток до 15 см та високою загрозою ампутації, а виходили з проєкту на власних ногах, готовими до активного життя!
Один з найскладніших випадків проєкту «Біотех-реабілітація поранених». Розмір найбільшого кісткового дефекту склав 14 см.
Деталі проєкту «Біотех-реабілітація поранених» та історії лікування за посиланням.
Повний каталог результатів проєкту «Біотех-реабілітація поранених».
Повний каталог проєкту «Банк шкіри», де описані результати лікування пацієнтів зі складними випадками пошкодження шкірних покривів та м’яких тканин (рани, опіки, виразки тощо).
ЗМІ про проєкт «Біотех-реабілітація поранених»
● Лікарі в Києві виростили кістку ноги пораненому бійцю АТО● Українська клініка рятує ветеранів АТО від ампутацій● Новітня медична розробка : поранених воїнів АТО рятують від ампутації● Список відтворення відео про БІОТЕХ