Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Новий проєкт Good Cells про красу та омолодження

17.03.2021

Illustration

Важливо залишатися не лише здоровими, а і молодими та красивими. Обіграти час непросто, та ми знаємо кілька секретів. Ми навчилися ефективно використовувати потенціал нашого тіла для оздоровлення та омолодження. Завдяки біотехнологіям у лабораторних умовах можна розмножити й покращити наш природний ресурс — стовбурові клітини та унікальні речовини, які вони виробляють.
Слідкувати за всіма новими біорозробками у косметології та трихології під силу не кожному спеціалісту. Але наші у Good Cells встигають все :)Поки інші мріють та планують, ми уже втілюємо в реальність.
Для того, щоб вам було зручніше читати про наші beauty-продукти та замовляти їх, ми створили окремий сайт. Тож, ласкаво просимо на goodcellsbeauty.com!
Уже зараз там можна знайти таку інформацію: Що таке екзосоми? Як екзосоми покращують ріст волосся? Про використання екзосом при алопеції. Застосування екзосом у світі.
А вже скоро на сайті з’явиться інформація про інші наші продукти: Дермальні фібробласти; PRP та PPP; Мононуклеари периферичної крові; SVF; Microfat та Nanofat.
Слідкуйте за новими біотехнологічними розробками естетичної медицини разом з нами. А ми будемо і далі вдосконалюватися для вас! ❤

Підпишіться на новини, щоб першим дізнатися все найцікавіше!

Ви — супер!

Дякуємо, що слідкуєте.

Can't send form.

Please try again later.