Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Лікування еректильної дисфункції


Клітинна терапія допомагає покращити чоловіче здоров‘я та повернути якісне життя.

 1. Головна
 2. Лікування
 3. Еректильна дисфункція

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини для повернення повноцінного життя

Регулярні проблеми з досягненням чи утриманням ерекції можуть бути ознакою серйозних проблем зі здоров’ям та фактором ризику серцево-судинних і нейроендокринних захворювань. У таких випадках рекомендовано звернутися за консультацією до спеціалістів якнайшвидше.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Лікування еректильної дисфункції

Еректильна дисфункція — це неможливість організму утримувати ерекцію, достатню для статевого акту. Частіше проблеми з потенцією присутні у старшому віці, проте, інколи турбують і молодих чоловіків. Причинами еректильної дисфункції можуть бути:
порушення нормальної мікроциркуляції крові; супутні захворювання (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання тощо); порушення роботи статевих гормонів, таких як тестостерон; порушення роботи нейроендокринної системи; порушення зворотного зв’язку «головний мозок – яєчка», які продукують тестостерон; хронічний стрес; нервові порушення.
Спеціалісти GOOD CELLS пропонують індивідуальну схему лікування. Залежно від причин еректильної дисфункції пацієнту призначають тільки внутрішньовенне введення або внутрішньовенне та місцеве.
Типи клітин для лікування: мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня (МСК-ПНГ); мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини (МСК з жирової тканини); мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика (МСК пупкового канатика).

Heading photo

Клітинна терапія для покращення ерекції

Показання:
Дане лікування показане чоловікам віком від 18 років із діагностованою еректильною дисфункцією.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; психічні розлади; алкогольна або наркотична залежність.

Heading photo

Як покращити потенцію з допомогою клітинної терапії?

Стратегія лікування залежить від причини дисфункції. Позитивний ефект клітинної терапії досягається шляхом секреції факторів росту та цитокінів у кровотік на додаток до міграції цих факторів до основних тазових гангліїв, а також клітинної диференціації.
1. При венозно-корпоральній недостатності стовбурові клітини пупкового канатику за рахунок своїх властивостей можуть збільшити пружно-еластичні властивості білкової оболонки, що зменшує венозну дисфункцію і, як наслідок, покращує стан пацієнтів з еректильною дисфункцією.
2. При порушеннях судинної ланки кровопостачання (при цукровому діабеті, мікро- /макроангіопатії) використовуються МСК жирової тканини. Вони допомагають відновити властивості ендотелію, що забезпечує покращення приливу крові до печеристих тіл і покращує ерекцію.
3. При пошкодженнях периферичних нервових стовбурів використовуються стовбурові клітини-похідні нервового гребеня, які покращують регенерацію периферичних нервових тканин, в тому числі вегетативних утворень. Це позитивно впливає на еректильну функцію.
4. При порушеннях нейрогеморального обміну, при порушеннях нейроендокринної системи, клітини мають можливість впливати на чутливість рецепторів і, збільшуючи чутливість рецеторів, зменшується необхідність великої кількості гормону для того, щоб була реалізована аналогічна по силі дія.
Таким чином, відбуваєтся регуляція механізму зворотнього зв'язку з головним мозком і досягається покращення еректильної функції у пацієнтів.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Зв'язок з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони з радістю нададуть відповідь на усі ваші запитання. На цьому етапі менеджер попросить вас надіслати ваші медичні довідки та результати попередніх обстежень для того, щоб лікар вивчив їх і підтвердив діагноз. Це необхідно, щоб визначити, як саме ми можемо вам допомогти. Далі вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або прийом у клініці.

 • 2. Консультація з лікарем онлайн/офлайн

  Під час консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Курс лікування розробляється індивідуально.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар надасть оцінку вашої готовності до клітинної терапії. У разі позитивної оцінки, залежно від рекомендацій лікаря, вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИУ лабораторії спеціалісти проводять виділення, культивування та тестування стовбурових клітин для перевірки їх відповідності мінімальним критеріям для визначення МСК. Після чого формується терапевтична доза та паспорт якості. Зазвичай, термін виробництва займає 21-28 днів.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбирає готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки заздалегідь пройшли перевірку на безпечність. У цьому випадку введення клітин можливе вже після проведення діагностики та медикаментозної підготовки. Термін виробництва займає 1-3 дні.

 • 5. Початок лікування

  Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (спермограма, УЗД, біопсія яєчок, КТ/МРТ головного мозку та всі, показані саме вам, тести та скринінги).

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенну клітинну терапію та місцеве введення клітинного препарату. Кількість введень буде залежати від стану пацієнта.

 • 7. Медичний висновок та рекомендації після лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:

  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування наш менеджер зв’яжеться з Вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить легку комунікацію між Вами та лікарем, для того, щоб відстежувати динаміку лікування.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Які причини еректильної дисфункції?

  Фізіологічні причини виникнення еректильної дисфункції:
  пошкодження під час операції (наприклад, операції на передміхуровій залозі);
  високий кров’яний тиск, діабет або серцево-судинні захворювання;
  ураження периферичних нервів (часто виявляється при цукровому діабеті та у чоловіків після хірургічного видалення простати);
  зниження вироблення тестостерону;
  захворювання статевого члена, такі як хвороба Пейроні тощо.

  Психологічні проблеми, що можуть викликати порушення еректильної функції:
  депресія;
  тривога або інші психічні розлади;
  існує також ситуативна психогенна еректильна дисфункція, яка може бути пов'язана з партнером або ситуацією.

 • Як довго триває лікування еректильної дисфункції?

  Певного результату можливо досягти вже після першого введення стовбурових клітин у пацієнтів, які страждають на імпотенцію. Лікування може бути повторене, коли пацієнт забажає, залежно від віку та індивідуальних особливостей організму.

 • Чи забезпечує терапія стовбуровими клітинами довготривалий ефект при лікуванні еректильної дисфункції?

  Так, клітинна терапія забезпечує довготривалий ефект, так як впливає на органічну основу еректильної дисфункції, так і на її функціональну складову. Таким чином, лікування стовбуровими клітинами еректильної дисфункції компенсує обидві ланки даної патології і створює підґрунтя для довготривалого, стабільного ефекту.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22