Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Гіпогонадизм у чоловіків


Терапія стовбуровими клітинами може зменшити прояви гормонального розладу та повернути нормальну потенцію.

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини для повернення повноцінного життя

Гіпогонадизм – це хвороба, яка значно знижує якість життя. 50% хворих чоловіків ігнорують симптоми. Інгорування захворювання може призвести до безпліддя та прискореного старіння.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Лікування гіпогонадизму

Одна з основних проблем, що турбують чоловіків з діагнозом «гіпогонадизм» — це еректильна дисфункція. Частіше цей симптом присутній у старших чоловіків, та проблеми з потенцією у молодому віці теж зустрічаються. Еректильна дисфункція може бути первинна, внаслідок порушення регуляції статевих гормонів, а може бути й вторинна, набута внаслідок, наприклад, цукрового діабету. Причинами проблем з потенцією можуть бути:
порушення нормальної мікроциркуляції крові; порушення роботи статевих гормонів, таких як тестостерон; порушення роботи нейроендокринної системи; порушення зворотного зв’язку «головний мозок – яєчка», які продукують тестостерон.
Ми пропонуємо індивідуальну схему лікування. В залежності від походження дисфункції пацієнту призначають тільки внутрішньовенне введення або внутрішньовенне та місцеве.Типи клітин для лікування:
мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня (МСК-ПНГ); мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини (МСК з жирової тканини); або пупкового канатика (МСК пупкового канатика).

Heading photo

Клітинна терапія проти гіпогонадизму

Показання:
Дане лікування показане чоловікам віком від 18 років із діагностованим первинним або вторинним гіпогонадизмом.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; психічні розлади; алкогольна або наркотична залежність.

Heading photo

Як покращити потенцію з допомогою клітинної терапії?

Стратегія лікування залежить від походження проблеми. Якщо гіпогонадизм вторинний та виник на фоні іншої хвороби, то лікування і вибір стовбурових клітин залежить від основної патології. При цьому буде проведена місцева підтримка тканин за рахунок місцевого введення.
При враженні нервової тканини лікар призначить МСК-похідні нервового гребня. Якщо проблема пов'язана з судинами або метаболізмом, застосовуються МСК з жирової тканини або пупкового канатика.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс розробляється індивідуально. Він може тривати від 4 днів.

 • 3. Оцінка

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку, введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

  За результатами діагностики лікар може призначити медикаментозну терапію у вигляді внутрішньовенної інфузії та внутрішньом'язової ін'єкції.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Для терапії захворювання лікар може призначити внутрішньовенне або місцеве введення клітинного препарату.

 • 7. Висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Перші результати лікування можна побачити вже через два тижні після процедури. Але основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.