Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Гіпогонадизм у чоловіків


Терапія стовбуровими клітинами може зменшити прояви гормонального розладу та повернути нормальну потенцію при гіпогонадизмі.

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини для повернення повноцінного життя

Гіпогонадизм – це хвороба, яка значно знижує якість життя. 50% хворих чоловіків ігнорують симптоми захворювання, що може призвести до безпліддя та прискореного старіння.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Лікування гіпогонадизму

Гіпогонадизм (андрогенна недостатність) – це патологічне зниження вироблення статевих гормонів та порушення розвитку статевих органів. Первинний гіпогонадизм полягає у порушеннях тканин статевих органів (яєчок та яєчників). Вторинний гіпогонадизм (або гіпогонадотропний гіпогонадизм) виникає внаслідок порушення функції гіпофіза – головної залози внутрішньої секреції.

Лікарі
GOOD CELLS пропонують індивідуальну програму лікування, яка розрахована на корекцію гормональних розладів і, як наслідок, на зменшення проявів гіпогонадизму. В залежності від типу захворювання пацієнту призначають тільки внутрішньовенне введення або внутрішньовенне та місцеве.

Типи клітин для лікування гіпогонадизму:
мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня (МСК-ПНГ);
мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини (МСК з жирової тканини);
мезенхімальні стовбурові клітини пупкового канатика (МСК пупкового канатика).

Heading photo

Клітинна терапія проти гіпогонадизму

Показання:
Дане лікування показане чоловікам віком від 18 років із діагностованим первинним або вторинним гіпогонадизмом.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; психічні розлади; алкогольна або наркотична залежність.

Heading photo

Як покращити потенцію з допомогою клітинної терапії?

Стратегія лікування залежить від походження проблеми. Якщо гіпогонадизм вторинний та виник на фоні іншої хвороби, то лікування і вибір стовбурових клітин залежить від основної патології.

Підбір клітинної терапії при вторинному гіпогонадизмі буде визначатися відповідно до механізмів його формування. Покращення нейроендокринного механізму здійснюється за рахунок покращення чутливості рецепторів до гормонів за рахунок виділення нейросекреторних факторів, які впливають як на центральну ланку (головний мозок і його нейроендокринну функцію), так і на периферичну ендокринну ланку. Таким чином, клітинна терапія покращує баланс і регулює роботу зворотньої осі при гіпогонадизмі і виділенні статевих гормонів.

При первинному гіпогонадизмі, перш за все, розглядається можливість традиційного лікування і при потребі доповнення і покращення його результатів за рахунок використання клітинної терапії. Доцільність та ефективність застосування клітинної терапії розглядається у кожному окремому випадку індивідуально.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Зв'язок з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони з радістю нададуть відповідь на усі ваші запитання. На цьому етапі менеджер попросить вас надіслати ваші медичні довідки та результати попередніх обстежень для того, щоб лікар вивчив їх і підтвердив діагноз. Це необхідно, щоб визначити, як саме ми можемо вам допомогти. Далі вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або прийом у клініці.

 • 2. Консультація з лікарем онлайн/офлайн

  Під час консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Курс лікування розробляється індивідуально.

 • 3. Оцінка стану пацієнта 

  Лікар надасть оцінку вашої готовності до клітинної терапії. У разі позитивної оцінки, залежно від рекомендацій лікаря, вам можуть бути призначені власні або донорські стовбурові клітини.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИУ лабораторії спеціалісти проводять виділення, культивування та тестування стовбурових клітин для перевірки їх відповідності мінімальним критеріям для визначення МСК. Після чого формується терапевтична доза та паспорт якості. Зазвичай, термін виробництва займає 21-28 днів.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбирає готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки заздалегідь пройшли перевірку на безпечність. У цьому випадку введення клітин можливе вже після проведення діагностики та медикаментозної підготовки. Термін виробництва займає 1-3 дні.

 • 5. Початок лікування

  Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (спермограма, УЗД, біопсія яєчок, КТ/МРТ головного мозку та всі, показані саме вам, тести та скринінги).

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенну клітинну терапію та місцеве введення клітинного препарату. Кількість введень буде залежати від стану пацієнта.

 • 7. Медичний висновок та рекомендації після лікування

  Після закінчення курсу вам нададуть медичний висновок, де будуть зазначені діагноз, результати всіх обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та рекомендації. Лікар надасть рекомендації щодо підтримки та покращення вашого стану.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування наш менеджер зв’яжеться з вами та запропонує заповнити анкету, за потреби поспілкуватися з лікарем щодо успіхів у лікуванні. Протягом усієї програми ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить легку комунікацію між вами та лікарем, для того, щоб відстежувати динаміку лікування.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Які симптоми гіпогонадизму?

  Основні симптоми, які спостерігаються при гіпогонадизмі у чоловіків:
  зниження сексуальної активності, у тому числі, якості та кількості ерекції, зниження/відсутність лібідо та оргазму.
  зменшення розміру члена та яєчок, зміни зовнішнього вигляду мошонки.
  порушення, пов'язані з вторинними статевими ознаками: зростання молочних залоз (гінекомастія), поява жирових відкладень на стегнах, сідницях, грудях (за жіночим типом), зменшення кількості волосся на обличчі та тілі.

 • У якому віці можна проходити клітинну терапію для лікування гіпогонадизму?

  Перш за все, лікар орієнтується на тип гіпогонадизму, не залежно від віку: первинний чи вторинний для того, щоб визначити чи підходить лікування стовбуровими клітинами у кожному окремому випадку.
  Зазвичай, ми розглядаємо пацієнтів пубертатного віку від 16 років і старше.

Зв'язок

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого вас не зобов'язує.Ми будем раді надати вичерпну інформацію, аби ви зробили правильний вибір!