+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Гіпогонадизм у чоловіків


З метою лікування гіпогонадизму у кожному конкретному випадку обирається індивідуальна схема лікування, адже призначення шляху введення та типу клітин залежить від походження дисфункції. Першопричин може бути безліч, тому важливо проконсультуватись із лікарем.

Безпечні стовбурові клітини

Стовбурові клітини працюють на покращення якості життя!

Гіпогонадизм – це реальна хвороба, яка значно знижує якість життя. 50% хворих чоловіків ігнорують симптоми. Причина криється в гормональному розладі. Ігнорування даного захворювання може призвести до безпліддя та прискореного старіння. Не зволікайте та зверніться по допомогу."

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Стратегія лікування гіпогонадизму від GOOD CELLS

В рамках цього діагнозу ми говоримо в першу чергу про еректильну дисфункцію, яка виникає у чоловіків. Вона може бути у чоловіків як більш молодшого віку, так і старшого віку. Може бути первинна, внаслідок первинно детермінованого порушення регуляції статевих гормонів, а може бути і вторинна, набута внаслідок, наприклад, цукрового діабету. Може бути обумовлена багатьма причинами, такими як:
порушення нормальної роботи судин, в результаті чого порушується мікроциркуляція; порушення правильної роботи статевих гормонів, таких як тестостерон; порушення роботи нейроендокринної системи; порушення роботи по принципу зворотнього зв’язку "головний мозок – яєчка", які продукують власне тестостерон, внаслідок чого і виникає еректильна дисфункція.
У кожному окремому випадку команда GOOD CELLS пропонує індивідуальну схему лікування. В залежності від походження дисфункції Вам призначать тільки внутрішньовенне введення або внутрішньовенне та місцеве, а також один із типів клітин: мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня (МСК-ПНГ), мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини (МСК з жирової тканини) або пупкового канатика (МСК пупкового канатика).

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Дане лікування показане чоловікам віком від 18 років із діагностованим первинним або вторинним гіпогонадизмом.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; психічні розлади; алкогольна або наркотична залежність.

Heading photo

Як обирають схему лікування?

Визначення стратегії лікування в першу чергу залежить від походження захворювання. Якщо гіпогонадизм вторинний, виник на фоні основного захворювання, то лікування і вибір типу стовбурових клітин залежить від характеру цього захворювання. Також Вам буде проведена місцева підтримка тканин, тобто місцеве введення, що також залежить від типу основного захворювання.
Якщо залучена нервова тканина, то лікар Вам призначить МСК-похідні нервового гребня. Якщо це більш судинна проблема, метаболічна, то Вам запропонують МСК з жирової тканини або пупкового канатика.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі Вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 4 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії.У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для Вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (УЗД, ЕКГ та всі показані саме Вам тести та скринінги).

6

Медикаментозна терапія

За результатами діагностики лікар призначить Вам медикаментозну терапію у вигляді внутрішньовенної інфузії та внутрішньом'язової ін'єкції.

7

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування лікар може призначити внутрішньовенну клітинну терапію та місцеве введення клітинного препарату (за необхідністю) тричі.

8

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

9

Підтримуємо зв'язок

Вже через 2 тижні Ви відчуєте перші результати, а основні результати лікування Ви відчуєте в рамках регенеративних процесів в організмі на третьому місяці після лікування. Через 3 та 6 місяців після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.