Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ)


Посилення регенерації тканин легень та покращення якості дихання.

Комфортне дихання 


Що таке ХОЗЛ?

ХОЗЛ — тривале обмеження циркуляції повітря в легенях, спричинене аномаліями розвитку дихальних шляхів, хронічним впливом небезпечних речовин або тривалим запаленням. За останні пару років кількість випадків ХОЗЛ значно зросла на фоні пандемії COVID-19. Середній та важкий перебіг хвороби може стати причиною виникнення хронічного ураження легень і, як наслідок — хронічних проблем з диханням: кашель, постійне відхаркування, задишка, хрипи в легенях.

Традиційне лікування

Стандартний протокол лікування ХОЗЛ охоплює відмову від паління, збалансоване харчування, заняття спортом. Інколи лікарі пропонують медикаментозну терапію. Всі ці методи орієнтовані на полегшення симптомів захворювання та не працюють з його причинами. Ось чому ефект від них або короткотривалий, або передбачає постійну терапію.

Лікування ХОЗЛ від Good Cells

Сьогодні альтернативна терапія ХОЗЛ вже доступна в Україні. Інноваційна медична компанія Good Cells пропонує програму лікування ХОЗЛ:● Унікальна програма, що створюється індивідуально під пацієнта.● Лікування під контролем досвідчених лікарів-пульмонологів та спеціалістів Good Cells.● Можливість покращити загальний стан організму та зменшити прояви ХОЗЛ.

Можливість безкоштовного лікування.

Сьогодні завдяки меценатам є можливість пройти безкоштовне лікування ХОЗЛ та відновити якість дихання після COVID 19. Відбір пацієнтів відбувається на основі медичного заключення. Для участі у попередньому відборі потрібно заповнити анкету.Заповнення анкети ні до чого не зобов'язує. Компанія гарантує конфіденційність. Обстеження та програма лікування повністю БЕЗКОШТОВНІ!
Консультації щодо програми за номером: : +380 (67) 290 16 68

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обґрунтування 

Боротися з причиною ХОЗЛ — пошкодженнями тканин легень, допомагає регенеративна терапія. У світі зареєстровано понад 30 клінічних досліджень із застосуванням стовбурових клітин проти ХОЗЛ та опубліковано понад 300 наукових статей на цю тему. Ось кілька з них:

1.
Подвійно сліпе, плацебо-контрольоване клінічне дослідження застосування мезенхімальних стовбурових клітин проти ХОЗЛ.
У дослідженні взяли участь 62 пацієнти. Експериментальній групі провели 4 щомісячні інфузії алогенних мезенхімальних стовбурових клітин (МСК). У жодного пацієнта не було помічено серйозних алергічних реакцій на проведене лікування. У пацієнтів з підвищеним рівнем С-реактивного білка, лікування МСК сприяло зниженню його рівня.

2.
Ефект інфузії МСК на легеневі показники у пацієнтів з ХОЗЛ та підвищеним рівнем СРБ.
Пацієнти зі значеннями С-реактивного білка  ≥ 4 мг/л отримали значні покращення показників об’єму форсованого вдиху за секунду, форсованої життєвої ємності та пройденої відстані за 6 хвилин через 120 днів з початку лікування з застосуванням МСК. Значні покращення спостерігалися вже через 10 днів з моменту першої інфузії клітин.

Зв'язок

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого вас не зобов'язує.Ми будем раді надати вичерпну інформацію, аби ви зробили правильний вибір!