Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ)


Посилення регенерації тканин легень та покращення якості дихання.

  1. Головна
  2. Лікування
  3. Хронічне обструктивне захворювання легень

Комфортне дихання 


Що таке ХОЗЛ?

ХОЗЛ — тривале обмеження циркуляції повітря в легенях, спричинене аномаліями розвитку дихальних шляхів, хронічним впливом небезпечних речовин або тривалим запаленням. За останні пару років кількість випадків ХОЗЛ значно зросла на фоні пандемії COVID-19. Середній та важкий перебіг хвороби може стати причиною виникнення хронічного ураження легень і, як наслідок — хронічних проблем з диханням: кашель, постійне відхаркування, задишка, хрипи в легенях.

Традиційне лікування

Стандартний протокол лікування ХОЗЛ охоплює відмову від паління, збалансоване харчування, заняття спортом. Інколи лікарі пропонують медикаментозну терапію. Всі ці методи орієнтовані на полегшення симптомів захворювання та не працюють з його причинами. Ось чому ефект від них або короткотривалий, або передбачає постійну терапію.

Лікування ХОЗЛ від Good Cells

Сьогодні альтернативна терапія ХОЗЛ вже доступна в Україні. Інноваційна медична компанія Good Cells пропонує програму лікування ХОЗЛ:● Унікальна програма, що створюється індивідуально під пацієнта.● Лікування під контролем досвідчених лікарів-пульмонологів та спеціалістів Good Cells.● Можливість покращити загальний стан організму та зменшити прояви ХОЗЛ.

Можливість безкоштовного лікування.

Сьогодні завдяки меценатам є можливість пройти безкоштовне лікування ХОЗЛ та відновити якість дихання після COVID 19. Відбір пацієнтів відбувається на основі медичного заключення. Для участі у попередньому відборі потрібно заповнити анкету.Заповнення анкети ні до чого не зобов'язує. Компанія гарантує конфіденційність. Обстеження та програма лікування повністю БЕЗКОШТОВНІ!
Консультації щодо програми за номером: : +380 (67) 290 16 68

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обґрунтування 

Боротися з причиною ХОЗЛ — пошкодженнями тканин легень, допомагає регенеративна терапія. У світі зареєстровано понад 30 клінічних досліджень із застосуванням стовбурових клітин проти ХОЗЛ та опубліковано понад 300 наукових статей на цю тему. Ось кілька з них:

1.
Подвійно сліпе, плацебо-контрольоване клінічне дослідження застосування мезенхімальних стовбурових клітин проти ХОЗЛ.
У дослідженні взяли участь 62 пацієнти. Експериментальній групі провели 4 щомісячні інфузії алогенних мезенхімальних стовбурових клітин (МСК). У жодного пацієнта не було помічено серйозних алергічних реакцій на проведене лікування. У пацієнтів з підвищеним рівнем С-реактивного білка, лікування МСК сприяло зниженню його рівня.

2.
Ефект інфузії МСК на легеневі показники у пацієнтів з ХОЗЛ та підвищеним рівнем СРБ.
Пацієнти зі значеннями С-реактивного білка  ≥ 4 мг/л отримали значні покращення показників об’єму форсованого вдиху за секунду, форсованої життєвої ємності та пройденої відстані за 6 хвилин через 120 днів з початку лікування з застосуванням МСК. Значні покращення спостерігалися вже через 10 днів з моменту першої інфузії клітин.

Зв'язок

Залишились питання? Зв'яжіться з нами!

Наш менеджер завжди готовий відповісти на запитання. Консультація за телефоном безкоштовна та ні до чого вас не зобов'язує.Ми будем раді надати вичерпну інформацію, аби ви зробили правильний вибір!

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22