Дзвоніть : +38 (067) 242 82 22

Лікування жіночого безпліддя. Синдром Ашермана.Програма регенерації ендометрію.


Відновлення товщини та функціональності ендометрію за допомогою власних стовбурових клітин.

 1. Good Cells
 2. Лікування
 3. Лікування жіночого безпліддя.Синдром Ашермана.Програма регенерації ендометрію.

Безпечні стовбурові клітини

Регенерація ендометрію — альтернатива сурогатному материнству

Регенерація ендометрію за допомогою аутологічних мезенхімальних стовбурових клітин — надійний, безпечний та ефективний метод лікування жіночого безпліддя.

Сапожак Інна Миколаївна, лікар гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, співавтор методики лікування.

Heading photo

Причини безпліддя

Для настання вагітності потрібні не тільки якісні ембріони, але й здоровий та зрілий ендометрій. Ендометрій – це динамічна тканина, що циклічно регенерує, унікальна модель фізіологічного ангіогенезу у дорослих жінок. Саме він забезпечує імплантацію ембріона і настання довгоочікуваної вагітності.
Проблеми з ендометрієм — досить часті причини безпліддя. Серед них: синдром Ашермана, хронічний ендометрит, поліпи, гіпоплазія ендометрію, синехії матки, погана товщина ендометрію.
GOOD CELLS пропонує інноваційні програми регенерації ендометрію з використанням аутологічних стовбурових клітин. Програма може бути продовжена природним зачаттям або шляхом запліднення in vitro/ЕКЗ.

Heading photo

Показання до лікування безпліддя стовбуровими клітинами

жінкам, які пережили кілька невдалих програм ЕКЗ через матковий фактор; жінкам з діагнозом синдром Ашермана до III стадії; жінкам з діагнозом жіноче безпліддя, спричинене гіпоплазією ендометрію.
Протипоказання:
 онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; психічні розлади та психологічна нестійкість; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Лікування тонкого ендометрію із застосуванням стовбурових клітин

Лікування засноване на використанні власних (аутологічних) мезенхімальних стовбурових клітин. Можливості нашої лабораторії дозволяють нам виростити необхідну кількість клітин менше ніж за місяць. Тонкий ендометрій тепер не означає безпліддя!
Як аутологічні мезенхімальні стовбурові клітини ендометрію відновлюють ендометрій? успішно інтегруються в структуру тканини і починають повноцінно функціонувати; виділяють потужні трофічні фактори, що покращують живлення тканини; відновлюють чутливість слизової ендометрію до гормонів за рахунок збільшення рецепторів до естрогену/прогестерону.
Вже в наступному циклі після взяття матеріалу можна провести процедуру регенерації ендометрію й отримати довгоочікувану вагітність за допомогою ЕКЗ або природним шляхом. Хронічний ендометрит і вагітність можуть відділяти всього пару циклів.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація онлайн

  Зв'яжіться з нашими менеджерами, які допоможуть організувати безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем для підтвердження діагнозу та деталей, щоб бути впевненим, що це лікування Вам показане.

 • 2. Визначення тактики лікування

  Після прийняття рішення ви можете почати планувати візит до клініки у Києві. Вам потрібно буде відвідати клініку 3 рази протягом усього лікування: для консультації, забору зразка тканини ендометрію та для процедури введення, яка, зазвичай, відбувається приблизно через 21 день після забору.Перший візит до клініки для підтвердження діагнозу включає попередню діагностику, аналізи та обстеження.

 • 3. Забір матеріалу

  Забір клітин відбувається за допомогою біопсії матки в проліферативній фазі циклу. Це безболісна процедура. Вам потрібно буде перебувати в клініці не більше 2 годин.

 • 4. Підготовка продукту зі стовбурових клітин

  Після процедури забору біоптату команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу ваших стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо продукт стовбурових клітин для лікування. Зазвичай, термін виробництва складає до 21 дня.

 • 5. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Процедура відбувається у визначений лікарем час на початку менструального циклу у проліферативній фазі. Під час процедури ми повертаємо ваші власні розмножені та протестовані стовбурові клітини назад в порожнину матки. Так стимулюється процес регенерації.
  Процедура безболісна та займає до 2 годин.

 • 6. Запліднення

  Залежно від медичного випадку, за відсутності інших причин безпліддя в обох партнерів, вагітність може настати в одному циклі природним шляхом або в результаті ЕКЗ навіть з досвідом невдалих спроб.Програму ЕКЗ зі своїми ембріонами можна обрати у нашій партнерській клініці без заміни лікаря-репродуктолога.

Відгуки

Відгуки пацієнток

Історії жінок, які пройшли програму регенерації ендометрію у GOOD CELLS

«З 2002 року планували з чоловіком вагітність. Вона все не наставала, і ми звернулися до лікарів. В мене було діагностовано полікістоз яєчників. Ми спробували багато різних методик, та проблема була в ендометрії, і тоді ми зважились застосувати стовбурові клітини!Сьогодні я вагітна і знаю, що рішення це було доленосне для нас.»

2019 рік

Жінка, 38 років, народила донечку

Безпліддя маткового генезу з 2004 року

«В мене були 3 позаматкові вагітності та видалені маткові труби, 5 мм ендометрій, і він не ріс далі. Лікувалися с 2015 року, а хотіли дитину з 2008. Я дуже хотіла народити самостійно, без сурогатного материнства. Ми не здавалися і разом з лікарем перемогли. Головне не боятися і вірити, пробувати нове. Дякую моєму лікарю і чоловіку за підтримку.»

2020 рік

Жінка, 41 років, вагітна

Безпліддя маткового генезу з 2015 року

Наука

Наукове обґрунтування

Команда GOOD CELLS у 2020 році у складі Злацької Альони Василівни, Сапожак Інни Миколаївни, Губар Ольги Сергіївни та Родніченко Анжели Євгенівни опублікувала наукову статтю в авторитетному британському журналі "Journal of Medical Case Reports" під назвою "Застосування аутологічних мезенхімальних стромальних/стовбурових клітин ендометрію збільшує сприйнятливість тонкого ендометрію".
Детальніше читайте в оригінальній статті

The article about endometrium by Good Cells

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Регенерація ендометрію може допомогти у всіх випадках жіночого безпліддя?

  На жаль, це не панацея. Застосування стовбурових клітин ендометрію за методикою GOOD CELLS дозволяє відновити функціональність ендометрію як важливої частини репродуктивної системи. Але якщо вагітність не настає через, наприклад, пошкодження в ембріонах, тоді регенерація ендометрію не допоможе.

 • Чи може використання моїх власних стовбурових клітин ендометрію призвести до раку в майбутньому?

  Ні, не може. Така можливість виключена. Цей тип стовбурових клітин не перетворюється на пухлини. Цей факт науково доведений. Важливо розуміти, що ваші власні стовбурові клітини є невіддільною частиною вашого організму. Вони щоденно проводять «ремонт» ендометрію. Це природний процес. Ми тільки збільшуємо потужність регенерації.

 • Чи можу я завагітніти природним шляхом, якщо раніше я спробувала декілька ЕКЗ?

  Це залежить від анамнезу. Така можливість є, та слід розуміти, що це можливо лише в тому випадку, якщо репродуктивний матеріал партнерів якісний.

 • Чи можу я використовувати ембріони, які були створені в іншій клініці для перенесення після програми регенерації ендометрію?

  Так, звичайно.

 • Чи можу я проходити програму ЕКЗ та виконувати ембріотрансфер в іншій клініці?

  Так, звичайно. В такому випадку ми будем координувати суміщення програм ЕКЗ та регенерації ендометрію на рівні лікарів для найкращого результату.

 • Чи може регенерація ендометрію допомогти при діагнозі ендометріоз?

  На жаль, не може. Застосування стовбурових клітин ендометрію дозволяє стимулювати ендометрій до росту та функціонування в ситуації, коли ендометрій затонкий і не виконує своїх функцій. Ендометріоз – це захворювання, що характеризується надлишком ендометрію.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22