+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Лікування жіночого безпліддя. Синдром Ашермана.Програма регенерації ендометрію.


Відновлення щільності та функціональності ендометрію матки за допомогою власних стовбурових клітин пацієнтки.

Безпечні стовбурові клітини

Програма сурогатного материнства – вже не єдине рішення!

Регенерація ендометрію за допомогою аутологічних мезенхімальних стовбурових клітин є надійним, безпечним та ефективним методом лікування.

Сапожак Інна Миколаївна, лікар гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, співавтор методики лікування.

Heading photo

Що таке регенерація ендометрію?

Для настання вагітності потрібні не тільки якісні ембріони, але й здоровий та зрілий ендометрій жінки. Саме він забезпечує імплантацію ембріона і настання довгоочікуваної вагітності.Синдром Ашермана, хронічний ендометрит, поліпи, гіпоплазія ендометрію, синехії матки, погана товщина ендометрію – це найпоширеніші причини безпліддя.
Лікарі та біотехнологи GOOD CELLS використовують інноваційне та ефективне лікування для оздоровлення ендометрію.
Ендометрій – це динамічна циклічно регенеруюча тканина, унікальна модель фізіологічного ангіогенезу у дорослих жінок.
В рамках програми лікування ми пропонуємо регенерацію ендометрію з використанням аутологічних стовбурових клітин. Після відновлення товщини та функціональності ендометрію програма може бути продовжена природним зачаттям або шляхом запліднення in vitro/ЕКЗ.

Heading photo

Кому показане таке лікування:

жінкам, які пережили кілька невдалих програм ЕКЗ через матковий фактор; жінкам, у яких діагностовано синдром Ашермана до III стадії; жінкам, у яких діагностовано жіноче безпліддя, спричинене гіпоплазією ендометрію.


Heading photo

Що Вас очікує?

Лікування засноване на використанні власних (аутологічних) мезенхімальних стовбурових клітин. Можливості нашої лабораторії дозволяють нам виростити необхідну кількість клітин за менше ніж місяць! Вже в наступному циклі (після взяття матеріалу) можна провести процедуру регенерації ендометрію і отримати довгоочікувану вагітність за допомогою ЕКЗ або природним шляхом.
Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація онлайн

Зв'яжіться з нашими менеджерами, які допоможуть організувати безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем для підтвердження діагнозу та деталей, щоб бути впевненим, що це лікування Вам показане.

2

 Візит до клініки у Києві

Після прийняття рішення Ви можете почати планувати візит до клініки. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Вам потрібно буде відвідати клініку 3 рази протягом усього лікування: для консультації, забору зразка тканини ендометрію та для процедури введення, яка зазвичай відбувається приблизно через 21 день після забору.

3

Перший візит до клініки 

Перший візит до клініки для підтвердження діагнозу включає попередню діагностику, аналізи та обстеження.

4

Другий візит до клініки

Забір матеріалу за допомогою біопсії матки в проліферативній фазі циклу. Це безболісна процедура. Вам потрібно буде перебувати в клініці не більше 2 годин.

5

Підготовка продукту із стовбурових клітин

Після процедури забору біоптату наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу Ваших стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо Ваші стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо продукт стовбурових клітин для вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.

6

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

Процедура відбувається у визначений лікарем час на початку менструального циклу (проліферативна фаза). Під час процедури ми повертаємо Ваші власні стовбурові клітини (розмноженні та протестовані) назад в порожнину матки, тим самим стимулюючи процес регенерації.Процедура є безболісною та займає до 2 годин.

7

Запліднення

Залежно від Вашого медичного випадку, за відсутності інших причин безпліддя в обох партнерів, вагітність може настати в одному циклі природним шляхом або в результаті ЕКЗ, навіть якщо раніше у Вас були невдалі спроби!Також Ви можете обрати програму ЕКЗ зі своїми ембріонами у нашого партнера, клініки ilaya, без заміни лікаря-репродуктолога.

Безпечні стовбурові клітини

Відгуки наших пацієнтів

Дізнайтесь, чому пацієнти вибирають інноваційний метод регенерації ендометрію від GOOD CELLS!

“З 2002 року планували з чоловіком вагітність. Вона все не наставала і ми звернулися до лікарів. В мене було діагностовано полікістоз яєчників. Ми спробували багато різних методик, та проблема була в ендометрії, і тоді ми зважились застосувати стовбурові клітини!Сьогодні я вагітна і знаю, що рішення це було доленосне для нас."

2019 рік

Жінка, 38 років, народила донечку

Безпліддя маткового генезу з 2004 року

“В мене були 3 позаматкові вагітності та видалені маткові труби, 5 мм ендометрій і не ріс далі. Лікувалися с 2015 року, а хотіли дитину з 2008. Я дуже хотіла народити самостійно, без сурогатного материнства. Ми не здавалися і разом з лікарем перемогли. Головне не боятися і вірити, пробувати нове. Дякую моєму лікарю і чоловіку за підтримку."

2020 рік

Жінка, 41 років, вагітна

Безпліддя маткового генезу з 2015 року

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обгрунтування

Команда GOOD CELLS у 2020 році у складі Злацької Альони Василівни, Сапожак Інни Миколаївни, Губар Ольги Сергіївни та Родніченко Анжели Євгенівни опублікувала наукову статтю в авторитетному британському журналі Journal of Medical Case Reports «Застосування аутологічних мезенхімальних стромальних/стовбурових клітин ендометрію збільшує сприйнятливість тонкого ендометрію». Детальніше читайте в оригінальній статті

The article about endometrium by Good Cells

Часті питання

 • Регенерація ендометрію – це панацея від жіночого безпліддя?

  На жаль, ні, не панацея. Застосування стовбурових клітин ендометрію за методикою GOOD CELLS дозволяє відновити функціональність саме ендометрію як важливої частини репродуктивної системи. Але, наприклад, якщо вагітність не настає через пошкодження в ембріонах, тоді регенерація ендометрію тут не зарадить і це лікування не буде рекомендоване.

 • Чи може використання моїх власних стовбурових клітин ендометрію призвести до раку в майбутньому?

  Ні, не може. Така можливість виключена. Цей тип стовбурових клітин не має здатності до туморогенності (перетворення на пухлини). Цей факт науково доведений. Важливо розуміти, що Ваші власні стовбурові клітини є Вашою невід'ємною частиною і щоденно вони проводять "ремонт" Вашого ендометрію. Це природний процес. Ми тільки збільшуємо потужність регенерації.

 • Чи можу я завагітніти природним шляхом, якщо раніше я спробувала декілька ЕКЗ?

  Ця можливість залежить від Вашого анамнезу. Така можливість є, та слід розуміти, що це можливо лише в тому випадку, якщо репродуктивний матеріал партнерів якісний.

 • Чи можу я використовувати ембріони, які були створені в іншій клініці для перенесення після програми регенерації ендометрію?

  Так, звичайно.

 • Чи можу я проходити програму ЕКЗ та виконувати ембріотрансфер в іншій клініці?

  Так, звичайно. В такому випадку ми будем координувати суміщення програм ЕКЗ та регенерації ендометрію на рівні лікарів для найкращого результату.

 • Чи може регенерація ендометрію зарадити при діагнозі ендометріоз?

  На жаль, ні, не може. Застосування стовбурових клітин ендометрію дозволяє стимулювати ендометрій до росту та функціонування в ситуації, коли ендометрій не наростає і не виконує своїх функцій. Ендометріоз же – це захворювання, що характеризується надлишком ендометрію.

Не знайшли відповідь на своє запитання? Будь ласка, поставте його напряму!