Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування міжхребцевих гриж стовбуровими клітинами


Терапія стовбуровими клітинами для позбавлення від болю та покращення мобільності.

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Травматологія та ортопедія
 4. Грижі міжхребцевих дисків

Безпечні стовбурові клітини

Клітинна терапія проти гриж міжхребцевих дисків


Heading photo

Інноваційне лікування гриж міжхребцевих дисків

Хребет — це опора та вісь для всього нашого тіла. Щоб виконувати всі необхідні функції, він має зберігати гнучкість. Саме у цьому йому допомагає наявність міжхребцевих дисків — еластичних хрящових пластинок, що розташовані між хребцями.
Однак, з віком, ці диски можуть зношуватися, що провокує випинання диску з нормальних меж його розташування. Це називають грижою міжхребцевого диску. В більшості випадків, проблема не потребує серйозного лікування та коригується способом життя або прийомом знеболювальних. Проте, іноді грижі значно знижують якість життя, а такий консервативний підхід не діє. Для уникненні хірургічного втручання, в таких випадках може бути показана клітинна терапія.
Клініка регенеративної медицини GOOD CELLS пропонує програми лікування міжхребцевих гриж із застосуванням стовбурових клітин, а саме мезенхімальних стовбурових клітин з жирової тканини (МСК з жирової тканини).Такий підхід дозволяє природним шляхом позбавитися від болю та покращити рухливість.
Близько у 87% пацієнтів відновлюється об'єм рухів та у 73% випадків відбувається послаблення больового синдрому.

Heading photo

Показання для застосування стовбурових клітин при грижах хребта

Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із діагностованими грижами міжхребцевих дисків.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Як стовбурові клітини лікують грижі міжхребцевих дисків?

Клініка регенеративної медицини GOOD CELLS пропонує індивідуальні програми лікування гриж міжхребцевих дисків із застосуванням мезенхімальних стовбурових клітин з жирової тканини. Вони мають широкий спектр дії:● знімають запалення;● активують процеси регенерації; призупиняють дегенеративні процеси; покращують живлення тканин.
В результаті більовий синдром значно зменшується, а амплітуда рухів збільшується.
Науково доведено, що ці клітини здатні до диференціації у клітини сполучної тканини, зокрема хондроцити та остеоцити. Саме тому вони є потужним та ефективним інструментом для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування гриж міжхребцевих дисків

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.
  Програма лікування може складатися з одного або декількох візитів, залежно від складності вашого випадку.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс розробляється індивідуально. Він може тривати від 2 днів.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Під час лікування лікар може призначити місцеве введення клітинного продукту двічі.

 • 7. Медичний висновок та рекомендації лікаря

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Перші результати лікування можна побачити вже через два тижні після процедури. Але основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Наука

Наукове обґрунтування 

Дегенерація міжхребцевого диска вважається однією з основних причин виникнення болю у попереку, що сприяє появі інших патологій диска, таких як грижа диска, стеноз спинномозкового каналу або синдром фасеткового суглоба.Аваскулярність міжхребцевих дисків є перешкодою для регенерації силами власного організму, внаслідок міграції стовбурових клітин з інших депо. Тканининно-специфічні клітини-попередники були визначені в міжхребцевих дисках, і вони можуть бути направлені на регенерацію.Результати доклінічних досліджень показали, що доповнення функціональних клітин екзогенними стовбуровими клітинами має регенеративну дію при дегенерації міжхребцевих дисків.
Застосування МСК в терапії дегенерації міжхребцевих дисків ґрунтується на даних доклінічних досліджень, а саме:
МСК здатні виживати після трансплантації та диференціюватись в хондроцити; МСК стимулюють відновлення синтезу білків позаклітинного матриксу, в тому числі колагену ІІ типу;  МСК, володіючи імуносупресивними властивостями, сприяють зниження запалення і, тим самим, зупиняють подальшу загибель функціональних клітин диска.
Пілотне дослідження Centeno et al. (2017) показало результати застосування аутологічних МСК при міжхребцевих дисках. Тридцять три пацієнти з болем у нижній частині спини та переродженням диска з діагностованою задньою опуклістю диска на магнітно-резонансній томографії були залучені в дослідження. Для лікування застосовували аутологічні МСК кісткового мозку. За результатами дослідження не виявлено серйозних побічних наслідків (тобто смерть, інфекція або пухлина), пов’язаних із трансплантацією МСК. Числові показники болю (NPS) щодо базової лінії значно знизились після 3, 36, 48, 60 та 72 місяців після лікування. Двадцять пацієнтів, які пройшли МРТ після лікування, мали зменшення розміру опуклості диска, середній розмір зменшення – на 23% після лікування.
Деталі в оригінальній публікації:Centeno, C., Markle, J., Dodson, E. et al. Treatment of lumbar degenerative disc disease-associated radicular pain with culture-expanded autologous mesenchymal stem cells: a pilot study on safety and efficacy. J Transl Med 15, 197, 2017.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Чи зніме таке лікування біль відразу?

  Так, ви відчуєте полегшення відразу після процедури.

 • Чи можу я займатися спортом після лікування?

  Помірні навантаження будуть необхідні обов'язково. Це дозволить покращити стан м'язів спини та кровообіг, що, в свою чергу, дуже важливо для ефективного впливу стовбурових клітин.

 • Чи можна відновити функціональність хребта після будь-яких травм за допомогою стовбурових клітин?

  Ні, такого стверджувати не можна. Доцільність використання стовбурових клітин залежить від виду пошкодження, від кількості рубцевої тканини, від віку пацієнта, тощо. Сьогодні існують технології, що дозволяють відновлювати нервові волокна, але вони базуються виключно на індивідуальній схильності до регенерації тканин конкретного пацієнта.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Міжхребцеві грижі становлять серйозну проблему для багатьох людей, спричиняючи біль та дискомфорт, що обмежує їхню здатність до нормального життя та активності. Традиційні методи лікування можуть включати медикаменти, фізіотерапію або навіть хірургічне втручання, однак все частіше пацієнти звертаються до інноваційних методів, таких як лікування стовбуровими клітинами, яке пропонує клініка Good Cells у Києві. Цей метод демонструє вражаючі результати у відновленні пошкоджених тканин хребта.

Що таке грижа хребта

Грижа хребта – це захворювання, при якому відбувається порушення цілісності зовнішньої оболонки міжхребцевого диску (так званого фіброзного кільця). Замість еластичної тканини, яка добре виконує свої функції, формується рубцева не еластична тканина. В результаті міжхребцеві диски зміщуються та випирають в одну із сторін (ліво/право, або в обидві сторони).

Що буде, якщо не лікувати грижу хребта? Фіброзне кільце розривається, а рідина потрапляє в хребцевий канал. Це достатньо болісний процес, адже рідина здавлює нервові закінчення. В майбутньому, якщо нехтувати лікуванням на даному етапі, можна отримати інвалідність, адже нелікована грижа хребта призводить до повної втрати рухомості.

По статистиці, грижа хребта частіше вражає попереково-крижовий відділ (в 65% випадках). На другому місці – грудний відділ, а шия та куприк всього 5% від загальної кількості гриж хребта. 

Як виявити грижу хребта?

Залежно від відділу ураження, хребтова грижа може давати різни симптоми. Зараз розберемося детальніше, як виявити грижу хребта. Відразу потрібно зазначити, що всі симптоми можна умовно поділити на два типи:● Загальні – які з’являються не локально, і характерні для будь-якої локалізації грижі, наприклад, біль в спині, який посилюється під час фізичної активності.● Локальні – симптоми, які з’являються в конкретних місцях Наприклад, набряк, відчуття печіння, та інші.
А тепер подивимось більш детально на симптоми кожного відділу хребта.

Симптоми грижі в шийному відділі

Найчастіше пацієнти стикаються з такими симптомами:● Відчуття тиску в ділянці шиї.● Візуальна поява якогось незрозумілого випирання.● Головний біль, може пульсувати. Особливо в скронях та потилиці.● Запаморочення, через стиснення хребтової артерії.● Суб’єктивні симптоми, наприклад, шум у вухах, порушення зору (двоїння).● Відчуття постійної втоми та слабкість в тілі.● Гіпертонія.
Важливо! Грижа в шийному відділі може стати причиною недостатнього потрапляння кисню до мозку. Тому можуть розвиватись погіршення когнітивних можливостей: пам’яті, концентрації уваги та інше. 
До речі, грижа часто розвивається внаслідок нелікування остеохондрозу. Інколи симптоми співпадають. Тоді пацієнт може вирішити, що в нього звичайне загострення вже наявної хвороби, але як правило звична терапія не дає результату лікування. Якщо у вас сталось саме так, рекомендовано звернутись до лікаря. 

Симптоми грижі в попереково-хребцевому відділі

Для симптомів грижі в попереково-хребцевому відділі відносять:● Парез, який тягнеться від нижньої частини спини до стегон.● Гострий біль. Інколи такий, що не можливо продихнути. Може з’являтись в стані спокою, або під час фізичної активності (не обов’язково спорт).● Проблеми з органами сечостатевої системи, наприклад, нетримання сечі. ● Параліч ніг, а в більш легких випадках здається, що ноги живуть своїм життям.
Пацієнти з міжхребцевою грижею в поперековому відділі часто думають, що просто зірвали спину. Але, на жаль, вони потребують серйозного лікування.

Симптоми грижі в грудному відділі

Важливо! Багатьом пацієнтам здається, що болить серце. А насправді печіння та біль з’являються через проблеми з хребтом.
Інші симптоми при грижах в грудному відділі:● Біль в лопатках, що посилюється під час ходьби, підйому та спуску по сходах та інших рухах, які активізують глибокі та інтенсивні вдихи/видихи.● Дискомфорт в ділянці епігастрію.● Проблеми з роботою щитоподібної залози.● Інколи, втрата чутливості шкіри в зоні лопаток.
Тож якщо у пацієнта “болить серце”, можливо потрібно відвідати не тільки кардіолога.

Симптоми грижі куприка

Найменш активні та інтенсивні, порівняно з симптоматикою грижі інших відділів хребта. Інколи людина навіть не здогадується про грижу цієї ділянки. Особливо після травмування.

Цікавий симптом, який може вказувати на грижу куприка – виражені проблеми з випорожненням та біль в ділянці анусу. Нагадують симптоми геморою. Якщо виникли будь-які з цих симптомів, рекомендовано звернутись до лікаря та пройти всі необхідні тести!

Як лікувати грижу хребта

Усі методи лікування грижі хребта можна розділити на: ● Безопераційні – коли для якісного лікування достатньо фізіотерапії, лікувальної гімнастики, мануальної терапії або медикаментозних призначень.● Оперативні — використовуються при прогресуванні захворювання, коли безопераційні методи виявляються неефективними.● Сучасні методи клітинної терапії – лікування грижі хребта стовбуровими клітинами завдяки науковим досягненням, без оперативних втручань. З швидким відновленням та маленьким періодом реабілітації.

Безоперативні методи лікування

Їх можна умовно поділити на три великі групи:● Використання корсетів. Вони не можуть прибрати грижу, але вони використовуються для відновлення положення хребців і зниження м‘язового напруження в спині. Залежно від локалізації грижі використовуються різні корсети. Але увага! Занадто довге носіння корсету призводить до м‘язової атрофії.● Масаж. Мануальна терапія достатньо ефективна на перших етапах. Використовується, коли в зоні ураження немає додаткових запальних процесів а також коли пацієнт має нормальне самопочуття. Сам масаж може бути достатньо болісним, тому використовують знеболюючі креми.● Лікувальна гімнастика. Ще один чудовий метод лікування грижі міжхребцевої локалізації. Вони повертають тонус м’язів. Але вправи можна робити тільки в період відносного благополуччя. Тренування мають бути регулярними, не менше 15 хвилин.
Головна особливість такої терапії полягає в тому, що масаж та фізичні вправи мають бути дозованими, щоб не допустити розриву міжхребцевого диску. 

Хірургічні методи лікування

Призначаються, коли масаж, ЛФК та корсет не допомагають вирішити запит пацієнта. Всі операції діляться на кілька груп:● Дисектомія. Це звичайна операція під час якої видаляється міжхребцевий диск разом з хребтовими відростками, які завдають шкоди артеріям та спинному мозку. Раніше була достатньо популярною, але велика площа втручання та довга реабілітація стали причинами пошуку інших методів.● Ламінектомія. Видаляється лише дужка хребця, яка притискає нервові закінчення і являється причиною болю. Вона менш травматична, проводиться через розріз в ділянці проблеми. Проводиться під загальним або місцевим наркозом.● Малоінвазивні оперативні втручання. Завдяки розвитку ендоскопічних технологій тепер можливо видаляти грижі через маленький надріз. А пацієнт може підніматися з ліжка вже через кілька годин.
Ендоскопічні втручання зараз є найрозповсюдженішим оперативним методом лікування. Але зараз розробляються більш унікальні методи, про які ми розповімо пізніше.

Медикаментозне лікування

Зазвичай являється додатковим. Адже призначене для покращення загального стану. Для медикаментозного лікування використовують:
● Знеболюючі препарати у вигляді ін‘єкцій. Під контролем рентгену.● М‘язові релаксанти. Для зняття спазму, але у деяких пацієнтів викликають побічні реакції, тому призначаються з обережністю.● Хондропротектори. Сприяють відновленню тканин міжхребцевого диску.

Види міжхребцевих гриж

Усі грижі поділяють залежно від локалізації випирання:● шийного відділу хребта;● грудного відділу хребта;● поперекового відділу хребта.
Також всі міжхребцеві грижі поділяють залежно від стадії:● Випирання до 3-х мм. З‘являються скарги на біль.● Від 10 до 15 мм. До больових відчуттів додаються оніміння кінцівок, порушення функції опорно-рухового апарату.
Саме тому при появі перших симптомів, які можуть вказувати на грижу, рекомендовано негайно проконсультуватись з лікарем.

Що не можна робити при грижі хребта

Існує кілька рекомендацій, які важливо виконувати під час лікування міжхребцевої грижі. Адже вони можуть впливати на перебіг захворювання.

Не можна піднімати великі ваги без спеціальної техніки

Фізичний тиск – дуже погано для хребта, особливо без розігріву та підготовки. Тому забороняється піднімати тяжкі сумки, предмети, відвідувати спортивний зал з тренажерами та виконувати такі вправи:● жим ногами;● підйом штанги та іншого інвентаря;● різкі амплітудні рухи. 
Звичайно, в період загострення це й не вийде, але коли біль мине, все одно не рекомендовано підіймати вантажі. А також не можна різко вставати з місця, особливо з сумкам в руках. Це може призвести до появи деяких ускладнень. 
Що ще не бажано робити:● скручування:● глибокі інтенсивні рухи;● грати в футбол та інші ігри;● кататись не велосипеді.
Але з іншого боку не треба сидіти без фізичних навантажень. Тобто, виконуйте легкі вправи, тримайте «золоту середину». Адже при постійному керуванні автомобіля, виконанні типової роботи в статичній позі, та інше, можна також погіршити свій стан.

Набирати вагу

Зайва вага може призвести до прогресування захворювання, тому при міжхребцевій грижі важливо притримуватись дієти. 
Лікарі рекомендують виключити з меню:● солодке;● фаст фуд;● рис;● консерви;● морозиво;● алкоголь та інше.

Постійно перебувати в стресі

Хронічне захворювання та стрес впливають на роботу імунної системи та знижують здатність організму протистояти додатковим впливам, через що ви можете хворіти частіше. Тому важливо вчасно виявляти стрес та працювати з ним. Використовуйте медитації, психологічну допомогу, тощо.

Крім того, постійне перебування в стресі призводить до нервового розладу та постійного напруження м‘язів спини, що погіршує больові відчуття. При цьому може погіршуватись кровоток, а м‘язи втрачають еластичність. Що може призводити до додаткових ускладнень.

Переохолоджуватись

Переохолодження викликає спазм м’язів тіла, що супроводжується нездужанням та слабкістю в тілі. При грижі міжхребцевого диску не можна купатись в холодній воді, обтиратись снігом, та використовувати інші способи закалювання.

Але також не можна перегріватись, відвідувати баню, сауну. Перегрів організму супроводжується набряком та прискоренням запального процесу.

Ходити на високих підборах

Це дуже важливе зауваження для жінок, тому що високі підбори вкрай негативно впливають на поставу та хребет. Підвищують тиск в структурах хребта, а також впливають на поставу. У цьому випадку можливе погіршення ситуації.

Що можна робити при міжхребцевій грижі

● Витяжіння хребта з обережністюЦе процедура, яка являється достатньо ефективним методом лікування деяких хвороб, але у випадку з міжхребцевими дисками потрібно враховувати багато ризиків перш ніж погоджуватись на цю процедуру. Витяжіння хребта може призвести до гострого болю в період захворювання.● Плавання при грижі хребтаА ось плавати при грижі хребта можна і навіть потрібно, адже вода переносить частину ваги на себе, а ви можете виконувати фізичні вправи. Краще за все плавати на животі, з використанням спеціальних пристосувань.● Йога при грижі хребтаЙога це той вид фізичної активності, яку дозволено виконувати при міжхребцевій грижі. По-перше йога, як медитативна практика знімає больовий синдром. А також заспокоює думки. Тому йога вкрай корисна для грижі хребта.

Яке має бути харчування при грижі хребта

Звичайно, що при міжхребцевій грижі важливо виконувати всі рекомендації лікаря. Серед них — правильне харчування. Адже саме харчування являється запорукою нормального здорового самопочуття. Окрім того, що харчування має бути збалансованим, воно повинно відповідати наступним характеристикам:● Дробність. Бажано харчуватись потроху, але часто (тобто кожні 3 години, 5-6 раз на день). ● Не пропускати прийоми, а останній має бути за 2-3 години до сну.● Нормальна кількість білків, жирів та вуглеводів. Справа в тому, що незбалансоване харчування негативно впливає на вагу. А зайва вага — то зайвий тиск на суглоби та хребет, що посилює негативні симптоми грижі. 
Однак, звичайно, не треба відмовлятись від улюблених страв одномоментно. Робіть все поступово. Адже різка зміна режиму харчування може призводити до зривів.
Порада: якщо ви не хочете їсти, можете випити склянку теплої води. Це допоможе пробудити апетит.
Які вітаміни важливі для підтримки гарного самопочуття при міжхребцевій грижі:● Ретинол або вітамін А, укріплює кісткову систему, прискорює регенерацію травм та ран. Більше всього вітаміну А в печінці та моркві, а також в яйцях.● Вітаміни групи В. Вони впливають на метаболізм, покращують стан центральної нервової системи, допомагають засвоюватися іншим мікроелементам, а також діють в якості анальгетиків — трохи полегшують біль. Багато вітамінів групи В знаходиться в м‘ясних субпродуктах, в молочних продуктах, а також в авокадо та морепродуктах.● Вітамін С дозволяє швидше відновитись та знижує рівень стресу, який отримує пацієнт від неприємних симптомів. Традиційно вітамін С можна знайти в цитрусових, фруктах та капусті. ● Вітамін D вкрай важливий для нашого організму. Він впливає на засвоєння кальцію, що дуже важливо для функціювання опорно-рухового аппарату. Знайти вітамін D можна в рибі, особливо холодноводній, фруктах та молочних продуктах. 
Які продукти краще внести в дієту при міжхребцевій грижі:● Субпродукти м‘ясного походження, причому вони в даному випадку дають більше користі, ніж м‘ясо. ● Яйця. Мають гарний склад по білках та вітамінах. Допомагають відновитись після захворювань.● Риба. Будь-які сорти, на ваш смак. Але рекомендовано звернути увагу на форель та лосося, бо вони містять багато омега-3 жирних кислот.● Бобові та горіхи. Допомагають швидше відновити організм після мануальних вправ, або після оперативних втручань.● Молочні продукти. Мають велику кількість кальцію та вітаміну D в складі, що вкрай важливо для підтримки кісток.
Всі ці продукти сприяють покращенню самопочуття та допомагають швидше регенерувати хрящі. 
До речі, від кофеїну краще відмовитись. І замінити його на зелений чай або мінеральну воду.

Результати лікування міжхребцевих гриж стовбуровими клітинами

Застосування стовбурових клітин у лікуванні міжхребцевих гриж стає все більш популярним завдяки їх здатності стимулювати регенерацію пошкоджених дисків та зменшувати запалення. Пацієнти, які пройшли лікування стовбуровими клітинами в клініці Good Cells, часто відзначають значне зниження болю та покращення загального стану здоров'я. Це лікування може допомогти відновити еластичність та функціональність міжхребцевих дисків, що зменшує тиск на нерви та сприяє кращій мобільності.

Лікування грижі хребта за допомогою клітинної терапії в GOOD CELLS

GOOD CELLS – це інноваційна медична компанія, яка використовує сучасні підходи із застосуванням біотехнологій, що дає змогу відновити функції хребта у короткий час та без оперативного втручання. Медицина не стоїть на місці, тому нашим пацієнтам ми можемо запропонувати новий сучасний метод лікування грижі хребта з допомогою ін’єкцій стовбурових клітин, екзосом. Програми лікування міжхребцевих гриж у GOOD CELLS включають консультацію лікаря, повну діагностику стану, підбір типу стовбурових клітин, процедури введення стовбурових клітин, рекомендації після клітинної терапії та супровідний контроль протягом 2 років. Для кожного окремого пацієнта у GOOD CELLS підбирається індивідуальна програма, що враховує індивідуальні особливості організму, результати обстеження та побажання пацієнта. Лікар обов'язково вивчає скарги та проводить дослідження для виявлення стадії грижі та підбору лікування. 
Клітинна терапія може творити справжні дива навіть у випадках, коли традиційні методи лікування не дають результату. Найчастіше застосовуються мезенхімальні стовбурові клітини жирової тканини для відновлення функцій хребта, але можуть бути їх комбінації з іншими типами стовбурових клітин та екзосомами. Стовбурові клітини мають унікальні властивості: ● знімають запалення;● активують процеси регенерації;● призупиняють дегенеративні процеси;● покращують живлення тканин.● Це дозволяє відновлювати пошкоджені тканини, знімати запалення та біль на тривалий час.
Особливо актуальне застосування стовбурових клітин при грижах хребта для пацієнтів у яких грижі знаходяться у шийному відділі і яким показане хірургічне втручання. Статистично такі види оперативного втручання мають високий відсоток ризику, тож малоінвазивні методи є показаними. Також, застосування стовбурових клітин та екзосом буде особливо актуальне для пацієнтів який з тих чи інших причин не можна застосувати медикаментозне лікування чи знеболення. Стовбурові клітини та їх похідні - екзосоми дуже швидко знімають запалення та не викликають жодних алергічних реакцій.Також застосування стовбурових клітин може доповнювати традиційне хірургічне втручання у літніх пацієнтів для пришвидшення відновлення тканин. В таких медичних кейсах швидкість реабілітації є важливою складовою успішного лікування. Якщо Ви не впевнені, чи підійде Вам лікування стовбуровими клітинами, не зволікайте, звертайтеся у GOOD CELLS. Ми допоможемо оцінити Ваш стан та зробити індивідуальний прогноз ефективності клітинної терапії.

Переваги лікування міжхребцевих гриж за допомогою стовбурових клітин в клініці Good Cells

Лікування в клініці Good Cells має ряд переваг, які вирізняють її серед інших медичних установ:● Індивідуалізований підхід. Кожен план лікування розробляється індивідуально для пацієнта, з урахуванням його конкретних потреб та стану здоров'я. Це забезпечує максимальну ефективність процедур та знижує потенційні ризики.● Мінімально інвазивні методи. Введення стовбурових клітин здійснюється через прості ін'єкції, що не вимагають тривалого періоду відновлення, на відміну від хірургічних методів.● Високий рівень експертизи та досвіду. Лікарі клініки Good Cells є висококваліфікованими спеціалістами в галузі регенеративної медицини, що забезпечує високу якість лікувальних послуг.● Довгострокові результати. Лікування стовбуровими клітинами може забезпечити довготривале полегшення симптомів, зменшуючи залежність від болезаспокійливих препаратів та інших медикаментів.
Лікування міжхребцевих гриж стовбуровими клітинами в клініці Good Cells пропонує пацієнтам новий шлях до відновлення без болю та обмежень, пов'язаних з цим розладом. Такий підхід не тільки сприяє поліпшенню фізичного стану, але й покращує загальне самопочуття та якість життя.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with