+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Болі у суглобах, артроз та артрит


Протизапальні властивості стовбурових клітин стали вдалим шляхом повернення до життя в русі.

Heading photo

Без болю з GOOD CELLS

Кожна людина протягом життя стикається із болем в суглобах абсолютно різного походження. У більш молодому віці найчастіше зустрічається біль пов‘язаний з отриманими травмами, пізніше зустрічаються проблеми пов‘язані з фізіологічними дегенеративно-дистрофічними змінами. Також варто згадати зміни аутоімунного походження, такі як ревматоїдний артрит.
Кожен окремий випадок розглядається індивідуально, але об‘єднує їх можливість застосування стовбурових клітин.
Команда GOOD CELLS пропонує застосування мезенхімальних стовбурових клітин з жирової тканини. У різних випадках можуть бути призначені місцеве введення клітин або комбінація із місцевого та внутрішньовенного введення.
За нашим спостереженнями, в 72% наших пацієнтів лікування має успішний результат.

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Дане лікування показане пацієнтам віком від 18 років із болями в суглобах різного походження (зокрема, артроз, артрит, ревматоїдний артрит).
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Що дає клітинна терапія?

Тож за рахунок чого досягається позитивний ефект від лікування?
Мезенхімальні стовбурові клітини з жирової тканини мають високу здатність до диференціації у сполучні тканини, а отже, у випадках травмованих суглобів або вікових змін сприяють регенерації хрящової тканини.
Також, як у випадку артрозу, так і у випадку артриту, в нагоді стануть паракринний ефект та протизапальна дія стовбурових клітин, які сприяють зменшенню больових відчуттів, покращенню процесів регенерації та збільшенню об'єму руху.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі Вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 2 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії.У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для Вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (МРТ, рентген та всі показані саме Вам тести та скринінги).

6

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування лікар може призначити місцеве введення клітинного продукту, або комбінацію із місцевої та системної клітинної терапії двічі.

7

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

8

Підтримуємо зв'язок

Основні результати лікування Ви відчуєте в рамках регенеративних процесів в організмі на шостому місяці після лікування. Через 3 та 6 місяців після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Безпечні стовбурові клітини

Наукове обгрунтування 

Біологічними передумовами використання МСК в лікуванні дегенеративних змін суглобів є:
імуномодулюючі властивості МСК – здатність МСК пригнічувати запальний фенотип клітин імунної системи; МСК мають привілейований статус перед імунною системою у зв'язку із низьким рівнем експресії MHCI та відсутністю на поверхні MHCII та костимуляторних молекул CD80/86; проангіогенні властивості МСК опосередковані секрецією HGF, FGF та VEGF; антифіброзні властивості реалізуються секрецією фактору росту гепатоцитів (HGF); антиапоптотичні властивості МСК через секрецію SDF-1 та SFRP2; здатність МСК диференціюватись у хондрогенному, остеогенному та адипогенному напрямках, тим самим заміщувати пошкоджені та втрачені клітин.
Клінічні випробування МСК для лікування остеоартриту показали обнадійливі результати:
зникнення больових відчуттів вже через 8 днів після терапії; відновлення функціональної активності колінного суглоба; збільшення дистанції безболісної прогулянки; поява ознак регенерації хряща; збільшення об'єму хряща колінного суглоба; позитивні зміни після терапії МСК зберігались протягом щонайменше 12 місяців.
Деталі в оригінальних публікаціях:
1. Song Y. et al. Human adipose-derived mesenchymal stem cells for osteoarthritis: a pilot study with long-term follow-up and repeated injections // 2018, Regenerative medicine. https://doi.org/10.2217/rme-2017-01522. Matas J et al. Umbilical Cord‐Derived Mesenchymal Stromal Cells (MSCs) for Knee Osteoarthritis: Repeated MSC Dosing Is Superior to a Single MSC Dose and to Hyaluronic Acid in a Controlled Randomized Phase I/II Trial. Stem cell translation medicine, 2018. https://doi.org/10.1002/sctm.18-0053 3. Freitag J. et al. Adipose-derived mesenchymal stem cell therapy in the treatment of knee osteoarthritis: a randomized controlled trial. Regenerative medicine, 2019. https://doi.org/10.2217/rme-2018-0161
Ведення МСК при ревматоїдному артриті показало:
покращення загального стану (сон, травлення, фізична активність) більш ніж в 50% пацієнтів; зниження кількості аутореактивних антитіл, С-реактивного білку, прозапальних цитокінів IL-6/ TNF-α; збільшилась частка регуляторних Т-лімфоцитів, які пригнічують активацію інших клітин імунної системи; зменшення больових відчуттів у суглобах; зменшення набряків; зменшення використання метотрексану та преднізолону. Деталі в оригінальних публікаціях:
1. Shadmanfar S. et al. Intra-articular knee implantation of autologous bone marrow–derived mesenchymal stromal cells in rheumatoid arthritis patients with knee involvement: Results of a randomized, triple-blind, placebo-controlled phase 1/2 clinical trial. Cytotherapy, 2018. https://doi.org/10.1016/j.jcyt.2017.12.0092. Yang, Y., He, X., Zhao, R. et al. Serum IFN-γ levels predict the therapeutic effect of mesenchymal stem cell transplantation in active rheumatoid arthritis. J Transl Med 16, 165, 2018. https://doi.org/10.1186/s12967-018-1541-43. Liming Wang, Lihua Wang, Xiuli Cong, Guangyang Liu, Jianjun Zhou, Bin Bai, Yang Li, Wen Bai, Ming Li, Haijie Ji, Delin Zhu, Mingyuan Wu, and Yongjun Liu.Stem Cells and Development.Dec 2013, 3192-3202. http://doi.org/10.1089/scd.2013.0023

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Чи підходить це лікування для будь-якого віку?

  Так. Застосування стовбурових клітин при захворюванні суглобів підходить для людей будь-якого віку.

 • Як довго буде відбуватися відновлення моїх тканин?

  Полегшення Ви відчуєте відразу, але саме відновлення тканин буде відбуватися до 6-8 місяців. Далі настане період стабілізації.

 • Чи можу я використовувати лише власні клітини, не донорські?

  Так, звісно. Але в будь-якому випадку Вам слід обговорити це зі своїм лікарем. Ви повинні розуміти, що для культивування Ваших стовбурових клітин потрібно 3-4 тижні, і Вам потрібно буде відвідати клініку двічі: для забору біоптату та для введення, коли доза вже буде готова. Донорські стовбурові клітини, які ми зазвичай використовуємо, абсолютно безпечні і рекомендовані для введення в суглоб.

 • Чи потрібно буде повторювати курс лікування?

  Зазвичай достатньо одного курсу. Однак прогноз залежить від Вашого здоров’я та ступеня ураження суглобів, а також від Вашого віку.

Будь ласка, напишіть нам, якщо у Вас залишились питання.