+38 (067) 242 82 22

+38 (067) 242 82 22

Ожиріння або адипоцитоз


Причини та наслідки ожиріння можуть бути дуже різними, тому кожен випадок необхідно розглядати окремо. Команда GOOD CELLS зможе запропонувати індивідуальну програму саме для Вас.

Безпечні стовбурові клітини

Біотехнологічні методи проти накопичення надлишкового жиру!

Так як це порушення метаболізму, результати від лікування ми спостерігаємо в рамках трьох місяців і далі.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Звідки виникла проблема? Яким може бути її вирішення?

Ожиріння – погане самопочуття – депресія – ожиріння. Замкнуте коло. Проте його можливо розімкнути!
Коли ми говоримо про ожиріння, ми говоримо про захворювання, а не про косметичну проблему. Ожиріння – це хвороба, яка має множинні механізми виникнення, включаючи спадковість, розлади в роботі ендокринної чи нейроендокринної системи (часто бачимо при депресії, при порушенні ритму «день-ніч»). Також однією з причин може бути аліментарне ожиріння. В кожному окремому випадку тактику лікування визначають відповідно до основної імовірної ланки проблем, що виникли в людини.
Ожиріння та методи його лікування наразі є темою численних досліджень науковців та організацій охорони здоров’я, адже саме ожиріння може бути передвісником серцево-судинних захворювань, діабету та онкологічних захворювань, чи не найскладніших захворювань.
У такому випадку лікарі та біотехнологи GOOD CELLS рекомендують звернутись до біотехнологічних методів лікування. Лікар допоможе визначити походження захворювання та запропонує індивідуальну програму лікування відповідно до конкретної причини виникнення проблеми саме у Вас.

Heading photo

Кому показане таке лікування?

Показання:
Генетично детерміноване ожиріння, ожиріння обумовлене порушенням нейромедіаторної, ендокринної або нейроендокринної систем, аліментарне ожиріння і т.д.Вік – від 18 років.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років;  вагітність; психічні розлади та психологічна нестійкість; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Чого очікувати від лікування?

Ефективність лікування в кожному випадку різна – від 30% до 80%, в залежності від типу ожиріння.
У більшості випадків застосовують мезенхімальні стовбурові клітини пуповини або з жирової тканини. Основне завдання клітин – регуляція роботи імунної та ендокринної системи, підвищення чутливості рецепторів на зовнішній мембрані клітин до гормонів, які циркулюють в крові, а також до медіаторів тканинного гомеостазу.
Якщо говоримо про порушення нервової системи, які лежать в основі ожиріння, то лікар може призначити мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня, які мають нейропротекторний вплив та можуть відновлювати правильну роботу нервової системи і, тим самим, позитивно впливати на ожиріння.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

1

Консультація з менеджером

Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Цей етап потрібен для того, щоб визначити як саме ми можемо бути корисні. Попередньо нам необхідно отримати Ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. Далі вам запропонують безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем або консультацію оффлайн.

2

Консультація з лікарем онлайн/оффлайн

Будь-яка програма лікування починається з підтвердження діагнозу та діагностики. На особистій консультації з лікарем Ви зможете з'ясувати всі подробиці програми, отримати персональний прогноз ефективності. Ми розглянемо всі передані Вами медичні дані, адже маємо бути впевнені, що лікування буде ефективним для вас. Лікування проводиться в наших клінічних установах у Києві. Курс лікування розробляється індивідуально. Він може тривати від 3 днів.

3

Оцінка

Лікар надасть оцінку Вашої готовності до клітинної терапії.У разі позитивної оцінки, в залежності від рекомендацій лікаря, Вам можуть бути призначені власні* або донорські стовбурові клітини.
*У разі призначення власних клітин Вам буде проведена завушна панч-біопсія, яка проводиться в операційних умовах під анестезією протягом 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

4

Підготовка продукту із стовбурових клітин

ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля процедури забору біоматеріалу наша команда біотехнологів готуватиме терапевтичну дозу стовбурових клітин. У нашій лабораторії ми виділимо стовбурові клітини з відібраного нами зразка, виростимо необхідну кількість клітин, протестуємо і створимо клітинний продукт для вашого лікування. Зазвичай термін виробництва складає до 21 дня.
КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог в необхідній кількості підбере з нашого кріобанку готовий зразок клітин донора, заздалегідь перевірених на безпечність. У такому випадку процедура введення клітин може відбутись вже після діагностики та медикаментозної підготовки.

5

Початок лікування

Будь-який курс лікування обов'язково включає попередню діагностику, аналізи та обстеження (УЗД щитовидної залози, УЗД органів малого тазу, УЗД органів черевної порожнини, ЕКГ та всі показані саме Вам тести та скринінги).

6

Медикаментозна терапія

За результатами діагностики лікар призначить Вам метаболічну та детокс терапію, а також Вас підготують до проведення клітинної терапії.

7

Введення клітинного продукту, фаза регенерації

В рамках лікування Вам проведуть метаболічну, детокс терапію та внутрішньовенну клітинну терапію двічі. В залежності від основної ланки захворювання, Вам можуть призначити також перилімфатичне введення клітинного препарату.

8

Заключення та послаблення базового лікування

Після закінчення курсу Вам нададуть заключення, де зазначені діагноз, результати всіх методів обстежень (клініко-лабораторного та інструментального), методики лікування та надані рекомендації. Лікар Вас огляне, проведе аналіз, надасть рекомендації щодо підтримки та покращення Вашого стану. Ваш персональний менеджер буде залишатися з Вами на зв'язку для контролю за виконанням рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки, координації Вашого одужання.

9

Підтримуємо зв'язок

Перші результати варто очікувати в рамках 3 місяців і далі, адже мова йде про відновлення порушеного метаболізму. Після проведення лікування наші пацієнти обов’язково підтримують контакт з клінікою. На третьому і шостому місяці після лікування Ви заповните анкету, та з Вами поспілкується наш менеджер або лікар, за потребою, щодо успіхів у лікуванні, і Ви зможете запитати про все, що Вас буде цікавити. Протягом усієї програми Ви будете мати контакт з персональним менеджером, який забезпечить найкращу комунікацію між Вами та клінікою, а також після завершення програми менеджер підтримуватиме зв'язок із Вами для того, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

  • Чи означає це лікування, що я повернусь до фізичного стану, який мав до хвороби?

    Так, це можливо, за умови, що Ви будете дотримуватись всіх рекомендацій лікаря, включаючи раціон харчування, режим сну, режим активності.

  • Клітинна терапія руйнує жирові клітини/відкладення?

    Ні, це не так. Клітинна терапія відновлює роботу залоз та тканин організму. Відновлення роботи залоз посилює захисні фунції оргнанізму, пришвидшує метаболізм, функції очистки організму. За рахунок цього потужного ефекту нормалізується вага і форми тіла. Відновлення структури тканин означає повернення їх пружності та щільності, відновлення природної пропорції між м'язовою тканиною та жировими відкладеннями.

  • Як довго після відновлення мені доведеться притримуватись дієти?

    Дотримуватися дієти варто все життя. Дисципліна у харчуванні дозволить стовбуровим клітинам працювати для Вас максимально ефективно до 7-ми років, а після цього дотримання дієти дозволить зберегти отримані результати. Незбалансоване та безсистемне харчування значно обмежить природню регенерацію тканин.

Залишились запитання? Будь ласка, поставте їх нам напряму!