Телефонуйте: +38 (067) 242 82 22

Лікування ожиріння


Індивідуальні програми лікування ожиріння різного походження за допомогою стовбурових клітин.

 1. Головна
 2. Лікування
 3. Ожиріння

Безпечні стовбурові клітини

Лікування ожиріння стовбуровими клітинами

Ожиріння — це порушення метаболізму. Покращення спостерігаються в середньому через 3 місяці після процедури.

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Причини ожиріння

Замкнуте коло «ожиріння – депресія – ожиріння» можливо розімкнути.
Ожиріння — це не косметична проблема, а захворювання. Ця хвороба виникає з різних причин, серед яких спадковість, метаболічний синдром та інші порушення роботи ендокринної чи нейроендокринної системи. Також однією з причин може бути аліментарне ожиріння. Тактика кожного лікування обирається відповідно до причини проблеми.
Ожиріння часто є передвісником серцево-судинних проблем, діабету та онкологічних захворювань, тому методи боротьби з ним шукають вчені усього світу.
Лікарі у GOOD CELLS допоможуть визначити причину захворювання та запропонують індивідуальну програму лікування відповідно до конкретної причини виникнення проблеми саме у вас.

Heading photo

Лікування ожиріння стовбуровими клітинами

Показання:
Генетично детерміноване ожиріння, ожиріння обумовлене порушенням нейромедіаторної, ендокринної або нейроендокринної систем, аліментарне ожиріння і т.д.Вік – від 18 років.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років;  вагітність; психічні розлади та психологічна нестійкість; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Програма лікування ожиріння стовбуровими клітинами

Ефективність лікування в кожному випадку різна – від 30% до 80%, в залежності від типу ожиріння.
У більшості випадків для лікування ожиріння ми застосовуємо мезенхімальні стовбурові клітини пуповини або з жирової тканини. Основне завдання цих клітин — регуляція роботи імунної та ендокринної системи, підвищення чутливості рецепторів на зовнішній мембрані клітин до гормонів, які циркулюють в крові, а також до медіаторів тканинного гомеостазу.
Якщо ожиріння викликані порушеннями в роботі нервової системи, то лікар може призначити мультипотентні стовбурові клітини-похідні нервового гребня. Цей тип клітин здійснює нейропротекторний вплив та може відновлювати правильну роботу нервової системи.

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування ожиріння

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві. Курс розробляється індивідуально. Він може складатися з одного або кількох візитів, кожен з яких триває 1-2 дні.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку, введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

 • 6. Медикаментозна терапія

  Лікар може призначити метаболічну або детокс-терапію. Також вас підготують до клітинної терапії.

 • 7. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Вам двічі проведуть метаболічну, детокс та внутрішньовенну клітинну терапію. В залежності від основної ланки захворювання, лікар додатково може призначити також перилімфатичне введення клітинного препарату.

 • 8. Медичний висновок та рекомендації лікаря

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 9. Підтримуємо зв'язок

  Перші результати лікування можна побачити вже через два тижні після процедури. Але основні результати спостерігаються вже після регенерації організму. Зазвичай, це відбувається через 3‒6 місяців після лікування.
  У цей період з вами поспілкується менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми ви будете мати персонального менеджера. Він забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Наука

Наукове обґрунтування  

Багато вчених називають ожиріння епідемією 21 століття. Зайва вага підвищує ризик серцево-судинних захворювань, проблем з диханням, ендокринних патологій та сприяє зниженню якості життя. Стандартна терапія ожиріння — це дотримання негативного енергетичного балансу, тобто спалювання більшої кількості калорій, ніж споживає організм. Проте, іноді люди не можуть досягти значних результатів з таким підходом. У багатьох випадках утримати втрачену вагу набагато складніше, ніж її втратити. Саме тому, вчені з усього світу шукають ефективні способи боротьби з ожирінням, що могли б вплинути на всю метаболічну систему людини.
Науковці вважають, що ефективним шляхом боротьби з ожирінням є збільшення коричневих жирових клітин, які відповідають за теплогенерацію, і зменшення кількості білих жирових клітин, які відповідають за накопичення жиру.
Кілька успішних моделей на тваринах показали, що мезенхімальні стовбурові клітини можуть стимулювати збільшення кількості коричневих жирових клітин та сприяти зменшенню зайвої ваги. Мезенхімальні стовбурові клітини здатні:● зменшувати запалення в організмі; покращувати функції ендокринних залоз; покращувати кровопостачання органів; налагоджувати метаболізм в організмі; регулювати роботу імунних клітин.
Всі ці властивості стовбурових клітин роблять їх важливим інструментом у боротьбі з ожирінням. Деталі за посиланням: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29876867/

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання та відповіді

 • Лікування дозволяє повернусь до фізичного стану, який я мав до хвороби?

  Так, це можливо за умови, що ви будете дотримуватись всіх рекомендацій лікаря, включаючи раціон харчування, режим сну, режим активності.

 • Клітинна терапія руйнує жирові клітини/відкладення?

  Ні, це не так. Клітинна терапія відновлює роботу залоз та тканин організму. Відновлення роботи залоз посилює захисні функції організму, пришвидшує метаболізм, функції очищення організму. Завдяки цьому потужному ефекту нормалізується вага і форми тіла. Відновлення структури тканин означає повернення їх пружності та щільності, відновлення природної пропорції між м'язовою тканиною та жировими відкладеннями.

 • Як довго після відновлення мені доведеться притримуватись дієти?

  Дотримуватися дієти варто все життя. Дисципліна у харчуванні дозволить стовбуровим клітинам працювати для вас максимально ефективно до 7-ми років, а після цього дотримання дієти дозволить зберегти отримані результати. Незбалансоване та безсистемне харчування значно обмежить природну регенерацію тканин.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22