Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Реабілітація після спортивних травм


Швидке і повноцінне відновлення тканин після травм з клітинною терапією.

 1. Good Cells
 2. Послуги
 3. Травматологія та ортопедія
 4. Спортивна травма

Безпечні стовбурові клітини

Спортивні травми не завадять новим перемогам завдяки стовбуровим клітинам

Завдяки можливостям регенеративної медицини, після травми можна відновитися набагато швидше. Вже зовсім скоро можна повернутись до тренувань та змагань. 

Сулік Роман Володимирович, лікар-координатор програм клітинної терапії, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Heading photo

Відновлення після травми

Витримати навантаження у професійному спорті важко будь-якому організму, навіть найвитривалішому. За станом професійних спортсменів постійно спостерігають лікарі, адже крім раптових травм, є ризик виникнення хронічних процесів.
Різні групи м'язів, сухожилля та суглоби спортсменів знаходяться під постійним навантаженням та не завжди встигають відновлюватися. В такому випадку може допомогти клітинна терапія. Наука довела, що стовбурові клітини здатні сприяти регенерації тканин організму при різних видах травм.
Основа реабілітації після травм у GOOD CELLS — місцеве введення власних або донорських мезенхімальних стовбурових клітин (МСК).

Heading photo

Кому показана клітинна терапія?

Показання:
Наша методика реабілітації підходить пацієнтам віком від 18 років зі спортивними травмами, такими, як: хронічна травматизація, «лікоть тенісиста», «лікоть метальника», травма колінного, надп'ятково-гомілкового суглобів тощо.
Протипоказання:
онкологічні захворювання або їх наявність в анамнезі за останні 5 років; вагітність; психіатричні розлади; алкогольна та наркотична залежність.

Heading photo

Регенерація після травми зі стовбуровими клітинами

Ушкоджені тканини, які не можуть виконувати свої функції, можна відновити за допомогою введення МСК. Вони мають здатність прямувати в місця травмованих тканин та покращують живлення тканин.
На жаль, далеко не завжди травмовані тканини повноцінно загоюються. Часто замість еластичної сполучної тканини утворюється фіброзна, яка не виконує необхідних функцій. Покращення живлення, протизапальний ефект та здатність МСК стимулювати утворення судин запобігають нефункціональному заміщенню.
Стовбурові клітини допомагають здобувати нові перемоги!

Безпечні стовбурові клітини

Процес лікування

 • 1. Консультація з менеджером

  Зв'яжіться з нашими менеджерами. Це ні до чого вас не зобов'язує. Вони радо дадуть відповідь на усі ваші запитання. Це потрібно для того, щоб визначити, як саме ми можемо допомогти.
  На цьому етапі нам необхідно отримати ваші медичні дані для підтвердження діагнозу. За потреби буде проведена онлайн-консультація з лікарем.

 • 2. Консультація з лікарем

  Всі програми лікування починаються з підтвердження діагнозу. На особистій консультації з лікарем ви зможете з'ясувати всі подробиці програми та отримати персональний прогноз ефективності лікування. Ми детально вивчимо всі ваші медичні дані, щоб упевнитися, що терапія буде для вас ефективна. Лікування проходить у нашій клініці у Києві.
  Курс розробляється індивідуально.

 • 3. Оцінка стану пацієнта

  Лікар оцінить вашу готовність до клітинної терапії. Якщо все гаразд, він призначить власні* або донорські стовбурові клітини. Також лікар може порекомендувати застосування інших біотехнологічних продуктів.
  *У разі призначення власних клітин вам проведуть завушну панч-біопсію. Це операція під анестезією, що триває 15 хвилин. Глибина панчу – до 4-х мм, діаметр – до 3-х мм.

 • 4. Підготовка продукту із стовбурових клітин

  ВЛАСНІ КЛІТИНИПісля забору біоматеріалу наша команда біотехнологів приготує терапевтичну дозу стовбурових клітин. У лабораторії вони виділять стовбурові клітини зі зразка. Далі виростять необхідну кількість клітин, протестують їх та створять клітинний продукт для лікування. Зазвичай, термін виробництва не більше 21 дня.
  КЛІТИНИ ДОНОРАЗа призначенням лікаря біотехнолог підбере готовий зразок клітин донора із нашого кріобанку. Всі зразки там заздалегідь пройшли перевірку на безпечність.
  У цьому випадку введення клітин можливе уже після діагностики та медикаментозної підготовки.

 • 5. Початок лікування

  Всі курси лікування обов’язково включають попередню діагностику, аналізи та обстеження. Це можуть бути УЗД, МРТ, КТ, ЕКГ та інші показані пацієнтам тести та скринінги.

 • 6. Введення клітинного продукту, фаза регенерації

  Під час лікування лікар може призначити дві процедури місцевого введення клітинного продукту.

 • 7. Медичний висновок та послаблення базового лікування

  Лікар огляне вас, проведе аналіз та порадить, як підтримувати або покращити ситуацію. Після закінчення курсу ви отримаєте документи, де будуть вказані:
  діагноз;
  результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень;
  методики лікування;
  рекомендації лікаря.

  Ваш персональний менеджер буде залишатися з вами на зв'язку для контролю виконання рекомендацій лікаря, фіксації позитивної динаміки та координації одужання.

 • 8. Підтримуємо зв'язок

  Результати лікування можна відчути за 1-3 місяці після введення клітин.
  Через 3 та 6 місяців після реабілітації з вами зв'яжеться менеджер та запропонує заповнити анкету. Лікар поцікавиться успіхами у лікуванні, а ви зможете поставити свої питання.

  Протягом усієї програми персональний менеджер забезпечить постійну комунікацію між вами та клінікою. А після завершення програми продовжить підтримувати зв'язок із вами, щоб відстежувати позитивну динаміку.

Безпечні стовбурові клітини

Часті питання

 • Чи можна застосовувати клітинну терапію для покращення спортивних результатів?

  Клітинна терапія не впливає безпосередньо на можливість покращення спортивних результатів. Проте, стовбурові клітини допомагають тканинам, які були пошкоджені під час тренувань, швидше відновитися. Таким чином, підвищується витривалість організму до навантажень та зменшується ризик травмувань.

 • Чи дозволене лікування стовбуровими клітинами Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA)?

  Нетрансформовані стовбурові клітини, які використовуються окремо (без додавання фактора росту або інших гормонів) для загоєння травм, не заборонені, якщо вони повертають нормальне функціонування ураженої ділянки та не покращують її.

 • Чи дозволене використання препаратів, отриманих з тромбоцитів (PRP)?

  Препарати на основі тромбоцитів (PRP) не заборонені. Попри присутність деяких факторів росту, препарати на основі тромбоцитів були виключені зі списку заборонених речовин, оскільки останні дослідження PRP не демонструють будь-якого підвищення продуктивності, крім потенційного терапевтичного ефекту.

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with